«« »»

Yucatán: Patnáctiletý mladík objevil Mayské město podle konstelací hvězd

William Gadoury z Quebeku je obdivovatelem Mayské kultury. Při studování satelitních map, objevil ztracenou lokalitu K’aak Chi.  Podle dosavadních zjištění by se jednalo o další velkou Pyramidu s několika budovami v Yucatánské džungli.

Fascinující na celé této zprávě je fakt, že mladík předběhl svým objevem celou generaci renomovaných badatelů díky tomu, že věří odkazu Mayské civilizace a jejímu vzájemnému vztahu ke Hvězdám. Díky porovnávání Hvězdné mapy s lokalitou lze s jistotou prokázat, že výstavba a rozmístění budov je účelné s konstelací Hvězdných systémů, stejně tak Poloha oblasti K'aak Chi jako tomu je v např. Egyptě.

 

Směle dál mladí. Zapomeňte na zkostnatěle zažitá paradigmata a vydejte se za objevování pravdy o Pozemské civilizaci.

Celá tato kauza je velice zásadní. Převzalo jí mnoho renomovaných světových periodik.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 07296 a SS: 100.

2 Responses to Yucatán: Patnáctiletý mladík objevil Mayské město podle konstelací hvězd

  1. wanda napsal:

    Je to obrovský úspěch pro kluka a pro svět.Akorát mě mate ,že jsem někde četla ,že hvězdy měly jiné postavení v tom a tom století ,tak nevím jak by kluk dohledal jak vypadala  hvězdná obloha před více jak 2.tis let.No nevím kdy teda byla piramida postavena je to jen můj odhad.Třeba je starší nebo naopak mladčí.

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.