«« »»

Piloti za pravdu o 9/11

Datum 11. září 2001 je spojováno s největším podvodem a lží na lidskou důvěřivost v novodobých dějinách. Šlo o největší komplot amerických tajných služeb na vlastní obyvatelstvo (inside job) a světovou politiku. Na základě toho byla uskutečněna jinak velmi obtížně vysvětlitelná válečná tažení na východní státy a zavedena represivní šmírovací opatření na civilní obyvatelstvo nejen na území USA.

Během tohoto dne byly naplánované cvičné válečné hry. Letecké dispečinky měly problémy s identifikací domnělých letadel, které měly být uneseny. Radarové záznamy se neshodovaly a některé informace chyběly a nelze je dohnat ani zpětně.

Během přeletů údajně unesených letadel došlo opakovaně k tzv. překrytí – vojenskému triku, kdy se dvě letadla (nebo letadlo a dron) přiblíží k sobě tak blízko, že je radar vidí jako jeden bod. Během tohoto manévru dojde k úmyslné záměně identifikačních znaků na palubě letadel. Tento postup byl původně navržen jako záměrný trik (tzv. útok pod falešnou vlajkou) pro vyprovokování války s Kubou. Protokoly z kontrolních systémů potvrzují, že minimálně 3 ze 4 letadel existovaly ještě dalších 20 minut po posledním nárazu na jiných místech území USA, a že letadla normálně přistála.

Civilní letadla, která měla být údajně použita pro srážky s WTC a Pentagonem přesně v momentě po překrytí zvýšila svoji rychlost na dvojnásobek až trojnásobek své konstrukční rychlosti. V případě Pentagonu (pokud se budeme držet oficiálního letového záznamu) udělalo manévr, který není s uvedeným typem civilního letadla fyzikálně možný.

Civilní kontrolní věže se dožadovaly intervence z od vojenských letových základen na pobřeží. První zmínka o tom, že by měly stíhačky startovat byla přibližně 15 minut před prvním nárazem. Stíhačky však odstartovaly až 1 minutu po prvním nárazu. NORAD je ale odvelel nad Atlantický oceán s tím, že mají vyčkat na další pokyny. Zde byly drženy až do momentu, kdy bylo už po všem. Pak bylo nařízeno, aby střežily prostor.

Dokument ukazuje, že mnohé systémy byly z velkou pravděpodobností záměrně zmanipulovány a nebo se staly účelově v ten pravý okamžik nefunkčními.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 13339 a SS: 100.

Napsat komentář