Podoba ženské postavy vytesaná do skály | Sueneé Universe
«« »»

Podoba ženské postavy vytesaná do skály

Existuje mnoho památek, roztroušených po celé naší planetě. Pod pískem, vytesané do skály, ukryté našim očím. Čekají na své objevení. Zde je mnohem zajímavější a mnohem inspirativnější příběh, nacházející se se právě pod povrchem této iluze a čekající na svůj rozkvět.

Profesor Angelo Pitoni

Profesor Angelo Pitoni učinil několik zajímavých objevů, jedním z nich je nesmírně zvláštní kámen, nalezený v roce 1990 v diamantovém dolu v Sierra Leone v západní Africe. Je známý jako nebeský kámen. Mnozí odborníci kámen analyzovali a dospěli k závěru, že  je udělán z téměř čistého kyslíku (77,17 % tohoto kamene je vytvořeno z kyslíku -pozn.překl./zdroj), s barevným zdrojem, který je dosud neznámý.

Profesor Angelo Pitoni byl geolog, botanik, agronom, objevitel smaragdových a zlatých dolů, odborník na drahokam lapis lazuli. Navíc byl obdařen mnoha dalšími talenty.

Ženská postava vytesaná do skály – paní z Mali

Profesor Pitoni během svého průzkumného života skutečně objevil na naší planetě něco jedinečného. Něco nepochybně důležitého, nesmírně starého, a možná i poslední zbývající pozůstatek nepředstavitelně staré civilizace, která se na africkém kontinentě objevila. Objevil to během svého podnikání hluboko uvnitř Sierry Leone, v západní Africe. Paní z Mali.

Pozoroval zemi na úpatí její hornaté formy a podle jeho výpočtů byl kamenný památník opravdu uměle vytvořen a vyřezán před více než 12 000 lety. Byla to podoba ženského postavy dosahující ohromujících 1500 metrů do výše, vytesané z celého průčelí hory Lour. Dalo se očekávat, že s ohledem na zakořeněný paradigmaticky užívaný výklad na moderních studijních oborech, bylo vyřčeno jediné vysvětlení. A to, že se jedná o náhodnou přírodní formaci.

Paní z Mali (©Sola rey)

V rozhovoru s novinářkou jménem Carmen Machado vysvětlil, že socha je umístěna na sever od města Conakry, poblíž hranice území s Mali. Geolog odhaduje, že „dáma z Mali“ je asi dvacet tisíc let stará. Toto usoudil na základě pozorování pohybů v rámci přirozené skalní poruchy, kterou našel v dámské podobě.

Bohužel profesor Pitoni zemřel v roce 2009. Všechny další neocenitelné informace, které získal ohledně této oblasti, šly s ním do hrobu. Nicméně, paní z Mali zůstává a bude nepochybně žít dál po mnoho dalších let.

Závěr

Kdo mohl postavit paní z Mali? Je to opravdu 12000 let stará památka, zanechaná starodávnou civilizací? Nebo jde jen o přirozenou formaci? Věříte v názor založený na historické domněnce? Anebo faktu na základě průzkumů, vyšetřování, které vedou k nevysvětlitelným fyzickým artefaktům? Necháme na vás, abyste se rozhodli.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 22351 a SS: 100.

Napsat komentář