Poradce prezidenta Obamy promlouvá o zveřejňování důkazů o ET

4484x 22. 06. 2017 1 čtenář

Poradce prezidenta Obamy a náčelník štábu prezidenta Clintona John Podesta lituje, že nebyl schopen zařídit oficiální zveřejnění informací o UFO (John Podesta poradce Obamy: Amerika je stále ve tmě ohledně ET).

Dr. Steven Greer poprvé potvrzuje, že to byl právě John Podesta, jemuž poskytl rozsáhlý briefing o UFO krátce poté, co prezident Obama nastoupil do úřadu v roce 2009.

Dr. Greer řekl: „Advokát spolupracující s panem Podestou nás požádal o briefing. Shromáždili jsme rozsáhlý soubor informací pro pana Podestu, aby s nimi mohl seznámit nově zvoleného prezidenta Obamu. Tato naše práce měla podporu i od vedoucího úředníka CIA, který je příznivě nakloněn Disclosure Projectu. Byl proveden i briefing tehdejšího ředitele CIA Leona Panetty. … Je pro nás povzbuzením, že pan Podesta je stálým zastáncem odtajnění. I my se budeme nadále zasazovat o zveřejňování nezákonně utajovaných informací a technologií souvisejících s UFO. “ Pan Podesta zveřejnil svou podporu Disclosure Projectu rok po historické akci Disclosure Projectu pro National Press Club v roce 2001, kterou pořádal Dr. Greer.

Podobné články

Napsat komentář