Pozorování UFO - mimozemšťané jsou na návštěvě!

112470x 13. 11. 2018 1 čtenář

UFO, které bylo viděno v Lake Tahoe v USA v bezprecedentním detailu, je „100%“ důkaz toho, že mimozemšťané navštěvují Zemi. Pozorování bylo popsáno jako „klasická“ kosmická loď. Popsali ji tak nadšenci do tématiky mimozemšťanů, kteří tvrdí, že je to létající talíř.

Turisté u jezera Tahoe v Nevadě viděli, že se na obloze přiblížilo UFO a měli to štěstí, že je zachytili na video. Létající talíř se pohyboval tak rychle, že je stěží vidět na videu, ale někteří odborníci s orlíma očima ji zpomalili, aby získali lepší pohled.

Opravdu reálné video UFO?

Nejmenovaný člověk, který natočil toto video, řekl:

„Jeli jsme na jezero Tahoe na dovolenou a vyrazili jsme na loď, abychom jezdili na jezeře. Neviděl jsem ten předmět, dokud jsme se nedostali domů, když jsem kontroloval videozáznamy, tento objekt se na videu objevil obrovskou rychlostí. „

Někteří odborníci z oblasti UFO jsou tak přesvědčeni o pravosti videa, že věří, že je to jen otázka času, než se mimozemšťané odhalí lidem.

UFO Sightings Daily na své webové stránce říká:

„Jedná se o klasický létající talíř, krásný kovový disk se zvednutou horní oblastí kupole. To je 100% důkaz, že mimozemšťané sledují člověka zblízka a osobně.“

Nicméně, někteří lidé nebyli tak přesvědčeni o pravosti tohoto videa a vyhodnotili ho jako falešné.

„Vypadá to, jako nakreslená, drobná malá loď, která není ve správném rozsahu pole.“

Před tímto pozorováním bylo také pozorováno jasné UFO jižně od hranice v Mexico City. Vzhledem k tomu, že se UFO pohybuje vzduchem několik set metrů nad zemí, vyzařuje rozmazané pole, které je často hlášeno od nadšenců.

Podobné články

Jeden komentář k "Pozorování UFO – mimozemšťané jsou na návštěvě!"

  • 26leonidas 26leonidas napsal:

    Mne toto video príde ako video montáž. Je to trochu lacné. Na mimozemské civilizácie verím, ale toto je trošku slabé aby som to považoval za skutočnú udaloť. Odporúčam pozrieť nový dokumentárny film Above Majestic. Brutálne naservírované. Inak Vám fandím Suenee, no boloby asi vhodné trošku kritickejšie pristupovať k niektorý´m článkom aby to zvýšilo celkovú vierohodnosť. Prajem pekný deň.

Napsat komentář