«« »»

Pravidla použítí obsahu

copyleft

Copyleft

Odpovědnost za obsah

 1. Za obsah článku a nebo diskusního příspěvku odpovídá výhradně jeho autor.
 2. Názor autora nemusí být názorem většiny a nemusí se shodovat s názorem provozovatele těchto stránek.
 3. Pokud je autorem „viz. zdroj“, pak odpovědnost za obsah padá na zdroj přebíraného článku.

Důvěryhodnost a použité zdroje

 1. Uveřejňované články jsou poskytovány bez záruky na jejich jednoznačnou faktickou bezchybnost a pravdivost. Je na čtenáři, aby posoudil vlastním úsudkem hodnotu poskytnutých informací.
 2. Uvedené zdroje jsou poskytovány k článku tak jak jsou. Autor i provozovatel neodpovídá za obsah odkazovaného zdroje a to ani libovolné části a nebo celku.

Autorská práva

 1. Jako „Autor“ je na těchto stránkách chápán ten, kdo je buď autorem obsahu článku a nebo autorem překladu článku do českého/slovenského jazyka.
 2. Autorem článku jsou vždy osoby uvedené v poli Autoři na konci článku. Pokud je autorem „viz. zdroj“, pak skutečný autor může být uveden až na zdrojovém odkazu, který je uveden na konci článku.
 3. Autor překladu nenese odpovědnost za formální správnost překladu. Článek uvedený jako zdroj překladu může být pouze informativním podkladem, přičemž výsledný text je pak autorským obsahem.

Pravidla sdílení

 1. Obsah libovolného článku je možné citovat formou původního názvu s úvodníku s uvedením odkazu na plné znění textu na naší stránce.
 2. Obsah vybraných článků lze sdílet v rozsahu v jakém je provozovatel/majitel cílového webu ochoten sdílet svůj obsah. Není-li u příslušného článku uvedeno jinak. V tomto případě platí:
  • Bude uveden s původním názvem
  • Na konci článku/citace je uvedeno: „Zdroj: Sueneé Universe“, přičemž „Sueneé Universe“ je odkazem směřujícím přímo na citovaný/přebíraný článek v doméně www.suenee.cz.
  • Příklad: Pokud jsi ochoten sdílet obsah svých stránek pouze formou uvodníků s odkazem na tvůj web, pak rozsah tvého oprávnění sdílet obsah z těchto stránek je stejný. Pokud jsi ochoten sdílet celý článek, tak jak je, pak můžeš převzít celý článek (pouze pokud to článek dovoluje), tak jak je. Vždy ale platí, že uvedeš celý odkaz na náš původní zdroj.
 3. Pokud obsah našeho článku (autorský nebo překladatelský) sdílí internetové stránky X a vy jej chcete sdílet na své stránky Y, uveďte také původní zdroj. Zdroj: Sueneé.cz s odkazem na článek na našich stránkách.

Použití banneru

Místo textového popisu „Zdroj: Seueneé Universe“ můžete použít náš banner. Banner nalinkuje prosím přímo z našeho serveru.

Sueneé Universe

Sueneé Universe

Pravidla diskuse

 1. Neschválená reklamní sdělení, vulgární příspěvky a nebo příspěvky psané kapitálami jsou mazány.
 2. Diskuse na fóru se řídí pravidly uvedenými v diskusním fóru.

Rozsah uplatnění

Tato pravidla platí pro všechny weby: www.suenee.cz, forum.suenee.cz, wiki.suenee.cz, tv.suenee.cz, www.ce5.cz a www.pribehsrdce.cz.

Redakce

Nejvyšší autoritou těchto stránek je jejich provozovatel. Správcem obsahu jsou provozovatelem pověřené osoby.

Spolupráce

Oceníme vaši pomoc a ochotu spolupracovat na tvorbě obsahu.

Aktualizováno: 01.02.2017, 11:58

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.