Před Roswellem

210959x 29. 09. 2018 1 čtenář

Často se vyjadřuji k věrohodnosti případů týkajících se havárií UFO. Jak to bylo před Roswellem? Téměř vždy se setkávám se stejným problémem a tím je skutečnost, že pokud se jednou objeví nějaký fyzický důkaz, jako například často diskutovaná těla mimozemšťanů, tak jsou tyto důkazy buďto velmi rychle zabaveny armádou, nebo jsou stejně rychle odklizeny nějakou jinou vládní institucí.

V roce 1941 se ve městě Cape Girardeau, státě Missouri, údajně objevil jeden případ, který je možno pročítat jako velkolepý sci-fi scénář. Prvotně tento případ ve své knize „Havárie UFO/ Nalezení: Vnitřní svatyně“ (“UFO Crash / Retrievals: The Inner Sanctum”) zveřejnil vyšetřovatel Leo Stringfield.

Zpověď na smrtelné posteli:

Detaily havárie tohoto případu jsou velmi podobné havárii, která s stala v roce 1948 v Aztecu, Novém Mexiku. Charlette Mannová, která byla přítomna zpovědi své babičky na smrtelé posteli,  poslala detaily této události Stringfieldovi.

Její dědeček, reverend William Huffman, byl pastorem v baptistickém kostele Červená hvězda. Tvrdil, že v roce 1941 ho povolali, aby se modlil za oběti havárie, která se stala u města Cape Girardeau, ve státě Missouri.

Modlitba za tři mrtvá těla:

Dle Huffmanových vzpomínek, ho dovezli do lesa zhruba 10 – 15 mil od města. Na místě byly přítomny jednotky policie, hasičů, agentů FBI a fotografové. Spousty krizových členů posádek prohledávalo zdánlivé místo nehody.

Huffmana požádali, aby přišel a pomodlil se za mrtvé oběti. Když procházel místem události, jeho pozornost přitáhlo zvláštní plavidlo.

Plavidlo diskového tvaru:

S údivem Huffman uviděl objekt diskového tvaru. Podařilo se mu letmo nahlédnout dovnitř, přičemž si všiml něčeho, co vypadalo jako hieroglifycké písmo. Významu tohoto zvláštního písma ovšem nerozuměl.

Ještě zvláštnější byla těla. Nebyla lidská, jak očekával, ale vypadala jako malá těla mimozemšťanů. Měli velké hlavy a velké oči, jen náznak úst a uší a byli úplně bez vlasů. Poté co vykonal křesťanské povinnosti, byl přinucen vojenským personálem přísahat mlčenlivost.

Rodinná diskuse:

Ačkoliv se Huffman snažil, aby se dochovaly detaily toho co viděl během té události, jeho ženě Floy ani synům se to nepodařilo. Nicméně rodinné tajemství bylo uchováno po dlouhou dobu až do okamžiku, kdy Charlette slyšela toto vyprávění od své babičky, v roce 1984 krátce před tím, než zemřela na rakovinu. Bylo to během doby, kdy u své vnučky trávila své poslední dny.

Všechny detaily byly odhaleny na smrtelné posteli:1999 kresby Charlette Mannové vytvořené na základě vzpomínek na fotografie z roku 1941. Kresby © 1999 Charlette Mannová.

Charlette již dříve slyšela útržky rodinného tajemství, ale nikdy neslyšela příběh celý až do okamžiku, kdy jí babička během několika dnů sdělila všechny souvislosti.

Charlette měla v úmyslu získat co nejvíce podrobností o těchto případech, protože věděla, že se další taková možnost již nikdy nenaskytne. Babička v té době podstupovala terapii ozářením a měla před sebou jen pár dní života.

Fotografie mimozemšťana:

Charlotte byla nadmíru překvapená, když od členů kongregace svého dědečka získala další informace týkající se nehody. Džentlmen, považovaný za Garlanda D. Fronabargera, věnoval reverendu Huffmanovi fotografii, která byla pořízena během noci, kdy se nehoda stala. Fotograf zachytil dva muže podpírající mrtvého mimozemšťana.

Charlettina slova:

„Viděla jsem tu fotografi. Původně patřila mému otci, jenž ji dostal od dědečka, který byl na jaře roku 1941 baptistickým mimistrem v Cape Girardeau, Missouri. Na ten obrázek jsem se zeptala své babičky, o něco později,  bylo to v té době, když byla u mě doma, smrtelně nemocná s rakovinou. Hezky jsme si o tom popovídali.

Říkala, že dědu zavolali na jaře 1941. Bylo to večer mezi 21:00 – 21:30, kdy někdo zavolal, že se za městem stala nehoda letadla.“

Zdá se, že celá událost je věrohodná: Případ nehody, která se stala ve městě Cape Girardeau ve státě Missouri je rozhodně velmi zajímavý. Pokud by pravdivost nehody měla výhradně záviset na Charlette Mannové, můžeme ji označit za věrohodou, jelikož Charlette je velmi uznávaná mezi svými známými, ale také nežádá žádnou finanční odměnu.

Aby se mohl případ nehody zařadit do kategorie „věrohodné,“ je velmi důležité získat více podrobností a potvrzujících svědectví. Já si osobně myslím, že k nehodě opravdu došlo.

Doporučujeme knihu z našeho eshopu Sueneé Universe:

Den po Roswellu

Podobné články

2 komentářů k "Před Roswellem"

 • Looper napsal:

  S pravděpodobnosti 90% je ten případ pravdivý. Když si lidé vymýšlí, tak jsou ty výmysli obvykle spojené s nějakým náboženstvím (jako třeba náboženství Ivo Bendy).

  Je to strach nahánějící žít pod oblouhou, na které se prohánějí mimozemšťané. Ale pravděpodobně stejně zemřete rukou amerického vojáka.

 • Looper napsal:

  Amíci a židi jsou podvraťáci. Hlavně židi.

  Tedy nebude nic neobvyklého a nic překvapivého, když se stane tohle:
  Židi se rozhodnou zadržet a mučit mimozemšťany. Zpozorují to mimozemšťané na obloze a rozhodnou se zničit planetu.
  Židé se budou strašně moc divit, že se mimozemšťané rozhodli zničit planetu !!!

Napsat komentář