Přednáška: Nové důkazy o prehistorických moderních civilizacích

18681x 23. 10. 2016 1 čtenář

V sobotu, 29.10.2016 se od 19:00 bude na festivalu Miluj svůj život konat přednáška na téma Naše civilizace trpí ztrátou paměti.

V dávné minulosti (v době 11000 let před naším letopočtem) jsme zažili jednou z posledních velkých katastrof, která málem vyhladila vše živé na této Zemi. Veškeré vědění fyzické i metafyzické bylo rázem ztraceno. Jednalo se o velkou potopu světa.

Nejde o ojedinělý případ. V naší dávné historii zjevně došlo k mnohým katastrofám, které uvrhli vývoj celé civilizace opět na začátek. O Velké potopě víme z Bible. Není to ale jediný dokument, který ji zmiňuje. Zdá se, že je tu jistá periodicita, která způsobuje kataklizimické změny na naší planetě a vůbec v celé sluneční soustavě. I díky novým technologiím, které k nám přicházejí v posledních desetiletích, dokážeme čím dál více rozpoznat artefakty našich dávných předků a to nejen na naší planetě ale i v celém vesmíru.

Ještě nedávno bylo zvykem si myslet, že jsme ve vesmíru sami. Dnes už vědci otevřeně připouštějí, že tam někde bude nejspíš život. Je to jen otázka času, kdy někdo přijde s oním klíčovým důkazem, že nejsme ve vesmíru sami? Možná je to spíše otázka pochopení, že onen klíčový důkaz byl již opakovaně položen na stůl. Jen je to bohužel nechceme vidět.

Jsme vychováváni k tomu, že náš svět vznikl postupným vývojem (Darwinova teorie). I samotný Darwin nakonec údajně zpochybnil vlastní teorii, neboť nedokázala jednoznačně vysvětlit, proč se vývoj některých živočišných druhů zastavil a u jiných skokově šel dál. Navíc neuměl vysvětlit, proč některé vývojové fáze člověka spolu koexistovaly. Někdo by mohl oponovat, že existuje přeci verze kreacionistická – zásah Boha, který stvořil vše za 7 dnů, jak je popsáno v Bibli. Je ale vhodné si položit otázku, kdo byl ten biblický bůh? Židovská verze starého zákona mluví o bozích (šlo skupinu bytostí). Enrich von Dänken s oblibou říká: „Můj Bůh nepotřebuje létat v ohni a kouři…“. Co se tedy skrývá za oním vyprávěním očitých svědků, kteří popisovali věci, kterým nerozuměli a neměli k tomu dostatečně pestrý slovník?

Spousta informací nám leží na dosah ruky, ale mezi tou rukou a tím důkazem leží mříže anebo ostouzení vědců hlavního proudu. Přesto se můžeme neustále ptát, kam zařadit některá architektonická a technologická díla našich předků a jak je vůbec dokázaly postavit, když my bychom to zvládli jen s velkými technickými obtížemi?

Jak Egypťané anebo Mayové byli vůbec schopní postavit tak ohromné stavby (pyramidy)? A byli to skutečně oni anebo jim někdo pomáhal? S ohledem na globální katastrofy, které nás postihli v minulosti, je třeba chápat, že mnohé civilizace vznikly na troskách předchozích generací. Přesto máme snahu přisuzovat některé dovednosti a znalosti mladším generacím. Z čeho máme strach? Co si bojíme přiznat?

O naší generaci se říká, že stojí na významném životním rozcestí. Je dost možné, že podobné situaci stáli právě i naši předkové. Soudě podle toho, že tu po nich zbyly jen trosky a mnoho toho o nich nevíme, byla jejich volba vždy tou nesprávnou z možností. Máme tedy opět šanci udělat krok ven z bludného kruhu?

Naše Sluneční soustava se dostává do části Galaxie, kde začíná být více horko a to jak po fyzické, tak psychické stránce. Mnozí lidé říkají, že se jím v životě dějí věci, které dříve nezažívali. Podle některých prognóz vstupujeme to tzv. čtvrté dimenze hustoty světa. Světa, ve kterém fungují jiné fyzikální principy. Čekají nás bouřlivé změny? Bude to k lepšímu nebo horšímu? Jak to bude probíhat? Co se bude dít?

Je mnoho otázek, které jsou kolem nás a je mnoho informací, které k nám právě v tento okamžik přicházejí. Je jen na nás jak to vše uchopíme. Pojďme společně poodhalit závoj historie a podívat se na důkazy, které před námi leží v prachu minulosti.

Těší se na vás Sueneé

Sledujte nás na internetových stránkách: www.suenee.cz, www.ce5.cz a na facebooku: Sueneé UniverseVysíláme též živě každý první pátek v měsíci na www.radiovmeste.com pořad: Skrytá tajemství, záhady tohoto a jiných světů.

Na festivalu Miluj svůj život, Omská, Praha – dne 29.10.2016 od 19:00 v učebně C.

Podobné články

Jeden komentář k "Přednáška: Nové důkazy o prehistorických moderních civilizacích"

  • Tino napsal:

    Bola tu zmienka katastrofách naj ktorá sa udiala bolo zničenie planéty Malona a to 75 000 rokmi čo do rozmeru udalosti to bola veľká tragédia našej sol sústave dnes sú znej len trosky a pas asteroidov medzí Marsom a Jupiterom za nou ide aj samotný Mars ktorý prišiel o svoju atmosféru po prelete veľkej bludnej planéty cez sol systém uvrhla ta to strela oba svety do skazy a na Marse vyhladila všetok život čo tam bol  .A je vina aj za dane potopy na Zemi ktoré sa diali posledne boli roku 8104 B.c a 5981 Bc a posledná sa konala 4930 BC p.n.l ked že pri prelete tej to planéty sa zmenila povaha vodctva ktoré sa preletom okolo Zeme zdvihli to malo aj do hru aj podobe tektoniky a sopiek ktoré sa pri prelete tej to bludnej planéty Ničiteľ stali aktívne a teda nešlo len o potopu ako takú .No treba brať na vedomie že pred 6000 BC p.n.l bola Venuša mesiacom planéty Urán a tu ta to bludná planéta Ničiteľ strhla z jej dráhy a naviedla ju na novú obežnú dráhu na ktorej je dnes a to že Venuša sa od tej doby 6000 BC p.n.l toči naviac opačne a aj najpomalšie zo všetkých planét sol systéme ked že aj samotná Zem ju obrala o energiu a gravitáciu pri prelete .Dalej to boli cca prírodne pohromy ale roku 9498 BC p.n.l sa jednalo o inú udalosť ktorá zničila to čo bolo tu na Zemi a to vojnoví konflikt medzí spoločnosťou Atlantis a Mu a agresorom Ischwish Arusom a jeho ludmi ktorý sa volali Bafath boli obe kultúry zničene do slova vyhladené .Co viedlo kolapsu spoločností ktorú tvorili veľkej časti kolonisti z Lýry a Vegy a Síria .

Napsat komentář