«« »»

Premiér Medveděv: E.T. pravidelně navštěvují naši Zemi

Po ukončení oficiálního rozhovoru pro pět ruských televizních stanic, se premiér rozpovídal na téma tajných dokumentů, které popisují návštěvy z vesmíru.

Reportérka se premiéra zeptala: Pane premiére, vy víte všechno. Navštěvují naši Zemi mimozemšťané?

Medveděv: Řeknu vám to poprvé a naposled. Společně s kódy pro nukleární hlavice dostane prezident složku, na které je napsané: „Přísně tajné“. Ta obsahuje informace o cizincích, kteří přišli na naši planetu. Tato zpráva je poskytována speciální službou, která má na starosti dohled nad mimozemšťany v naší zemi. Po skončení funkčního období jsou ty dvě složky a malý nukleární kufřík předány novému prezidentovi.

Pokud chcete získat mnohem podrobnější informace, měli byste se podívat na dokumentární film: Muži v černém.

Reportérka: Ooh. Jak moc jich tu je…?

Medveděv: Nemohu vám říci, kolik jich mezi námi je, protože by to způsobilo paniku.

Zmíněný dokument doporučuji též – Muži v černém (Ruský dokument):

 

 

 

 

5 Responses to Premiér Medveděv: E.T. pravidelně navštěvují naši Zemi

 1. BlaBla napsal:

  „typ“ humoru jsem myslel, proboha, omlouvám se :-). Píšu špatně :-).

  Díval jsem se ted na to video tady a to je to druhé video co existuje, na tom prvním (když o tom mluví poprvé) se ta reportérka vůbec nesměje, spíše se tváří jak typický kokot (tzn. že neví jak se má tvářit)… Nechápu už ale proč bylo točeno to druhé video potom… možná to televize opravdu chtěka zahrát do outu..?

 2. BlaBla napsal:

  No bud to myslel jako vtip a i když přitom měl vážnou tvář tak proč ne, třeba má takový tip humoru, to by chtělo reakce někoho z ruska který medvěděva osobně zná aby řekl jaký je. Nebo to bylo myšleno vážně. Taky proč ne, nakonec vždycky to může zahrát do outu jako vtip a mohla to být fakt jen taková malá zkouška, čistě jeho jak na to budou ostatní reagovat, protože i kdyby to byla pravda, jak říkámn, veřejnost je už tak zmanipulovaná že tomu stejně neuvěří… To je jako kdyby byl někdo do koho byste to neřekli reálně vrah a jednou to třeba řekl před rodinou… že někoho zabil, nikdo by tomu nevěřil, bylo by to bráno jako vtip a on věděl že tomu stejně nikdo neuvěří :-).

  Taky je vhodné podotknout že existují 2 videa tohohle rozhovoru, toho co řekl… On to totiž řekl 2x (viděl jsem obě videa). Poprvé když byl u stolu, asi bylo těsně po diskuzi a myslelo se že kamera a mikrofony už neberou… Tam o tom promluvil uvolněně poprvé… reakce některých reaportérů byla podivující a baba myslím nevěděla jestli se má smát nebo bát… Reakce ostatní reportérl ale byli normal jako by se nic nedělo a je to jen diskuze „coby kdyby“. Pak ale existují druhé video, kde o tom mluví podruhé, evidentně natočeno jen pár minut po tom prvním… Tady už reportérka i on stojí (za nimi je ten stul) a asi je to točeno těsně předtím než odešel z místnosti/budovy… Tady se na to zeptá reportérka znovu a mědvěděv to znovu opakuje, opět bez nějakého velkého výrazu (úsměvu, vážně míněno, jednoduše neutrální výraz), tady už se reportérka ale myslím směje (pokud si to dobře pamatuju). Mědvěděv v obou videích normal kamenný výraz, reportérka v prvním bylo vidět že je vyvedena z míry, ve druhém už se tomu směje (reportérka ne mědvěděv)…

  Nějak nechápu význam toho druhého videa… to se to jako TV snažila zachránit a „zahrát“ do outu? (viz smějící se reportérka)?

 3. Martin Martin napsal:

  Ruštinu jsem na škole nesnášel, resp. naší ruštinářku, ona byla opravdu z Ruska. Hrozila nám deportací do svazu na naučení řádné ruštiny 🙂
  Reportáž jsem také poslouchal a myslím, že jsi to přeložil správně, tedy pokud to není nějaká kachna.

 4. Martin Martin napsal:

  Jestli tohle opravdu myslel Medveděv vážně, tak je to dost zarážející.

  • Sueneé napsal:

   Poprvé jsem o tom slyšel někdy na začátku roku 2013 a měl jsem to spíše za novinářskou kachnu, protože tohle video nebylo ještě k mání. Ale takhle mi to přijde jako naprosto reálné a nepřipadá mi, že by to vykládal jako novodobý ruský vtip. Jistě, může pak říci, že to nemyslel úplně vážně, že to bylo mimo oficiální záznam, ale to jsou pak už jen kalení vody.
   ===
   Článek jsem psal podle anglických titulků. Rusky chápu tak každé 10 slovo, takže pokud vládneš ruštinou, budu rád za tvůj komentář podle toho, co tam skutečně říká. Jestli tam nejsou třeba nějaké nepřesnosti?

Napsat komentář