Příběh Simony, která vidí na fotce mimozemšťana

6988x 07. 12. 2018 1 čtenář

Vidí na své fotce Simona opravdu mimozemšťana? Toto nám napsala..

Tato fotka vznikla 29.8.1992 a fotil ji můj kamarád na Turzovce. Tam na kopci Živčák se zjevovala Matuši Lašutovi panna Marie. Na té fotce jsem zprvu nic tak zvláštního neviděla, až na to, že se mi pod bradou, přes ucho a oči duhově leskla duha. Přesněji řečeno duha přes krk kopírovala bradu. A jsou tam vidět pouze tmavé důlky očí a na uchu jsem měla tmavě fialovou „švestku“.

Bylo to zvláštní, protože „duha“ byla nejvíc vidět jen za určitých podmínek. Když jsem se na ni dívala u okna na sluníčku a pak přešla do stínu. Navíc vedle mé hlavy byla taková tmavá koule. Mám známou kamarádku fotografku a ta mě fotku zvětšila. Chtěla jsem vědět, jestli se ta opalizace ukáže na té zvětšené verzi.

Společnost mimozemšťana

Tam se z té tmavé koule vyklubala hlava bytosti s velkýma šikmíma očima, vzezřením mimozemšťana. Byly jsme z toho obě úplně vedle. Při vyvolávání blikala červená lampa. Vím, že to není samo sebou, mám víc zážitků.

Na tom místě před oltářem, co stojím v hloučku přátel, se zjevovala p.Maria. Kamarád, který nás fotil, mi řekl, že všechny fotky, které fotil po celou dobu pouti jsou černé, jen ty se mnou mu vyšly.

O fotomontáž nejde, to vím. Jsem křesťanka a věřím, že vše se vším souvisí. Jen stále nevím odkud bytost pochází a její poselství..

Máte pocit, že také vidíte onu záhadnou bytost?

Podobné články

Napsat komentář