«« »»

Projekt Modrá planeta (10.díl): Zjevný a utajovaný výzkum v Dulce

10. díl seriálu: Projekt Modrá planeta. Doposud vyšlo 10 dílů.

Americký ministr energetiky John Henington pojmenoval Lawrence Berkely Laboratory a  Los Alamos národní laboratoř v Novém Mexiku jako budovy nového vyspělého centra genetického výzkumu, za účelem projektu dešifrování lidského genomu. Genom obsahuje geneticky zakódované instrukce, které řídí vývoj každé buňky, od oplodněného vajíčka po konečnou biologickou bytost. „Projekt výzkumu lidského genomu může mít obrovský přímý dopad na lidstvo a jakoukoli vědeckou iniciativu, která je dnes před námi,“ řekl David Shirley, ředitel Berkeley Laboratory.

Vědecký výzkum v laboratořích Dulce se uskutečňuje již několik let. Úroveň # 6 v Dulce je soukromá, nazvaná „Night Mare Hall“, (Síň nočních můr) a jsou zde genetické laboratoře. Zprávy od pracovníků (CR-24/ZM 52 – Soubor VII), kteří viděli bizarní experimenty, jsou následující:

„Viděl jsem mnohonohé lidi, kteří vypadali napůl jako lidé a napůl jako chobotnice, ale i jako plazi a chlupaté bytosti, které měli ruce jako lidé, plakali jako dítě a napodobovali lidská slova, a také velikou směs ještěrů s lidskou podobou v klecích. Jsou tam ryby, ptáci a myši, které stěží lze považovat za naše druhy. Existuje několik klecí a kádí okřídlených humanoidů, groteskní netopýří kreatury, jako stvoření asi tři a půl až sedm stop vysoká, ošklivé bytosti jako chrliče (Pazuzu) nebo Drakoniáni či Reptiloidé.“

Úroveň # 7 je ještě horší, řada po řadě zde jsou různí lidí a humanoidé (stovky, možná tisíce) uloženi v lednicích. Také zde jsou zásobníky embryí, která představují humanoidy v různých fázích vývoje.

„Často jsem se zde setkával s lidmi v klecích, obvykle omámených, ale někdy plakali a prosili o pomoc. Bylo nám řečeno, že jsou beznadějně šíleni a jsou zapojeni do vysoce rizikových testů s léky na léčbu šílenství. Na začátku nám bylo řečeno, ať se nikdy s nimi nepokusíme promluvit. Věřili jsme tomu příběhu.“

 

Nakonec, v roce 1978 objevila malá skupina pracovníků pravdu. Začalo to válkou v Dulce a byla tam založena tajná jednotka odporu.

POZNÁMKA: V současné době je v komplexu Dulce více než 18 000 mimozemšťanů. Koncem roku 1979 došlo k ozbrojené konfrontaci, spousta vědců a vojenských pracovníků byla zabita. Základna byla načas uzavřena, ale nyní je znovu aktivní. Únosy lidí a zvířat, odebírání jejich krve a dalších částí těl, zpomalily v polovině osmdesátých let, kdy laboratoře Livermore Berkeley začaly produkovat pro Dulce a jeho sesterské komplexy umělou krev.

  Při konfrontaci lidí a mimozemšťanů v Dulce, bylo zabito 82 lidí, vědců a ze skupin National Recon a DELTA GROUP, která byla zodpovědná za bezpečnost všech lidí, spojených s mimozemskými projekty. Byly tam také stovky dalších zraněných a 132 mrtvých mimozemšťanů.

 

Tento typ subjektu je ten, který unesení a kontaktéři viděli v podzemních zařízeních od roku 1963. Jsou zde chováni po tisících. Dulce je nejznámějším místem, kde se tato činnost děje, ačkoli existují nejméně dalších 26 základen ve Spojených státech, které mají podobná chovná zařízení.

Skupina Delta byla v rámci činnosti zpravodajské činnosti viděna s odznaky, které vypadají jako černý trojúhelník na červeném pozadí. Delta je čtvrté písmeno řecké abecedy, které má tvar trojúhelníku a užívá se přednostně v některých zednářských symbolech.

 

Každá základna má svůj vlastní symbol – symbol Dulce Base je trojúhelník s řeckým písmenem „TAU“ uvnitř a symbol je obrácený, takže trojúhelník ukazuje dolů.

 

Znak trojúhelníku a 3 postranních linií byl zaznamenán na mimozemských lodích. Je to znak Trilaterárů.

 

Další symboly označující místa pro přistání mimozemšťanů:

 

Uvnitř základy Dulce nosí bezpečnostní důstojníci kombinézy se symbolem Dulce na přední horní levé straně kombinézy. Standardní ruční zbraní v Dulce je „Flash Gun“, která je dobrá proti lidem i mimozemšťanům. K identifikaci slouží snímače oční duhovky, jako náhrada starých průkazů totožnosti, ale čtečky identifikačních karet se stále používají ve snímači karet u dveří a výtahů, které obsahují symbol Dulce nad fotografií na kartě.

Po druhé úrovni jsou všichni zaměstnanci zváženi zcela nazí a pak dostanou uniformu, návštěvníci jednotnou bílou uniformu. Před všemi chráněnými oblastmi jsou čtečky oka a snímače váhy, ovládající otevírání dveří. Zkontroluje se oprávnění, totožnost a také váha. Při jakákoli změně váhy větší než dvě libry je upozorněna bezpečnostní služba. Nikdo, bez zvláštního povolení nebo oprávnění, nesmí ve sledované oblasti přenášet cokoli dovnitř nebo ven. Všechny dodávky se provádějí pomocí systému bezpečnostního dopravníku. Symbolický jazyk mimozemšťanů, Šedivců a Nordiků se v tomto zařízení objevuje často.

Během výstavby zařízení, které bylo prováděno po etapách, mimozemšťané po mnoho let pomáhali v konstrukčních kancelářích a s konstrukčními materiály. Mnoho z těchto věcí používaných dělníky byly technologie, které nemohli pochopit, ale to je jiný příběh, fungovalo to, když to bylo zcela hotovo.

Například:

Výtahy nemají kabel, jsou ovládány magneticky. Magnetický pohonný systém je uvnitř stěny. Neexistují žádná konvenční elektrická ovládání. Vše je řízeno magneticky. To zahrnuje i magnetický indukční (fosforeskující) osvětlovací systém. Nejsou použity žádné normální žárovky, všechny východy jsou magneticky ovládané.

Poznámka: Pokud byste na vstup položili velký elektromagnet, ovlivní to jeho okamžité uzavření. Technici budou muset přijít, resetovat systém a řádně vám vynadají, pokud vás nachytají!

 

Město Dulce

 

Oblast kolem základny Dulce měla velký počet hlášených zmrzačení zvířat. Vláda a mimozemšťané použili zvířata na testy vlivu životního prostředí, na psychologickou válku

proti lidem atd. Mimozemšťané také chtěli získat velké množství organického materiálu pro genetický výzkum, jako potravu pro sebe a z jiných důvodů.

V knize „ET a UFO – potřebují nás, ale my je nepotřebujeme“, byl originální nápad na jeden titul, ale nebyl to můj osobní nápad. Virgil Armstrong ohlásil, jak se jeho přátelé Bob a Sharon zastavili večer v Dulce, šli na večeři a otevřeli hlasitou diskusi s některými místními obyvateli o mimozemských únoscích lidí, za účelem experimentování. Mimozemšťané unášeli neochotné lidské oběti z obyvatel Dulce a implantovali jim něco do jejich hlav i těl. Místní obyvatelé byli vyděšeni a rozzlobeni, ale neměli pocit, že by dostali od někoho pomoc, neboť mimozemšťané to měli odsouhlaseno naší vládou. (Kód: SR-24/AK.5).

Nedávno byli účastníci terénního výzkumu (Kód: SR-24/R25/AK.2), v oblasti poblíž Archuletta Mesa, konfrontováni dvěma malými vznášejícími se loděmi. Všichni náhle onemocněli a museli odejít z oblasti. Několik obyvatel Dulce přirozeně nebylo v této oblasti, někteří lidé a dokonce i manželé s dětmi, přišli do města Dulce již po roce 1948. Celá generace nečinných agentů zde již obsadila exponované pozice, jako je práce na čerpací stanici, v drogerii, baru, restauraci atd. Jsou tam proto, aby ohlásili jakékoli porušování bezpečnosti základny. Ve městě Dulce nikdy nevíte, s kým jednáte.

Zdroj: Whale.to
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 16576 a SS: 100.

Napsat komentář