Projekt Modrá planeta (4. díl): Plány Majic

6249x 08. 11. 2017 1 čtenář

Skupina MJ-12 vytvořila v roce 1949 prvotní plán nepředvídatelných událostí, označený

MJ-1949-04P/78, který bral jako nezbytnost prozrazení určitých údajů veřejnosti. Generál Doolittle předpověděl, že jednoho dne budou lidé předpokládat existence mimozemšťanů a informací, dle projektů Grudge a Blue Book. V hlášení č. 13 se tvrdí, že Generál Doolittle měl pravdu. Dále tam stojí, že existuje záznam o „odpojení“ mnoha vojenských vládních členů a civilistů. Byli zavražděni bez zákonného procesu, když se pokusili odhalit toto tajemství.

Plán A obsahoval zadržování informací – Kód: MAJIC/STR/M03CCPN24

Tento plán byl uzpůsoben MJ-12 ve formě dezinformačního triku, k opoždění a zmatení úniku informací v případě, že se někdo přiblíží k odhalení pravdy. Byl zvolen kvůli podobnosti pravopisu a výslovnosti MJ-12, za účelem zmatení mysli, vedoucí k marné snaze o získání důkazních materiálů, které neexistují. (tj. snad dokument Williama Moora?)

Plán B zahrnoval zveřejnění informací nebo přijetí mimozemšťanů. Tento plán měl za účel veřejně oznámit, že určitá teroristická skupina infiltrovala Spojené Státy a disponuje atomovou zbraní. Oznámení by přišlo, když by se teroristé pokusili odpálit bombu v nějakém větším městě. Nastal by mimořádný stav a všechny osoby s implantáty by byly mimozemšťany aktivovány. Takovéto osoby by v určitém případě byly zadrženy MAJIC a spolu se všemi disidenty umístěny do koncentračních táborů. Tisk, rádio a televize by byly znárodněny a kontrolovány. Kdokoliv by se pokusil odporovat, by byl zajat či zabit.

Tajné zbraně MAJIC proti mimozemšťanům
I když jsou každý den vyvíjeny stále lepší zbraně, následující jsou jedny z těch původních.

GABRIEL: je projekt vysokofrekvenční pulzní zvukové zbraně. Bylo řečeno, že tato zbraň by byla efektivní proti mimozemským lodím a proti jejich paprskovým zbraním. Specifikace projektu Gabriel zahrnují také vysokofrekvenční mikrovlnné zářiče.

JOSHUA: je projekt k vývoji nízkofrekvenční zvukové zbraně. Zbraň byla vyvinuta a zkonstruována v Ling Tempco Vought v Anaheimu, v Kalifornii. Byla konstruována se schopností totálně zničit lidská obydlí a jiné budovy do vzdálenosti dvou mil. Byla testována ve White Sands Proving Grounds. Vyvinuta byla mezi lety 1975 až 1978. Skládá se z dlouhé roury připojené k počítači a zesilovačům kmitů. Tento Ling Tempco Vought (LTV) byl přemístěn od Anaheimské továrny blíže ke Grand Hotelu, který je naproti Disneylandu. Specifikace projektu zahrnuje také nízkofrekvenční mikrovlnný zářič.

EXCALIBUR: je zbraň zhotovené k ničení mimozemských podzemních základen. Jedná se o zavrtávací střelu schopnou bez poškození proniknout až 1000 metrů do tvrdé půdy, která je např. v Novém Mexiku. Dosah zařízení je do 10 km pod úroveň povrchu a přesnost zásahu je do 50 m od určeného cíle. Zařízení nese jadernou hlavici s účinností od 1 do 10 megatun TNT. Tajemství provrtání střely do země ve vertikálním směru tkví v mikrovlnném deflektoru uvnitř hlavice.

OBS – MAJIC vlastní dalších pět zbraní pro použití proti mimozemšťanům, ale zatím nemám o nich žádné informace.

Informace z vnitřního hlášení č. 13 projektu Grudge/Blue Book
EBE (Extraterrestial Biological Entity) je jméno či pojmenování pro zajaté živé mimozemšťany v roce 1947 v Roswellu, Nové Mexiko při havárii UFO. Jeden z nich zemřel v zajetí.

KRLL byl první vyslanec mimozemšťanů v USA.

GUESTS (hosté) byli mimozemšťané, kteří nahradili určité lidi ve smyslu zajištění rovnováhy dle tzv. Žluté knihy. Na začátku roku 1972 byli naživu pouze tři, nyní jich je kolem 4 tisíc. Byli pojmenováni jako ALF – Alien Life Forms (Mimozemské formy života) nebo OBS.

ŽLUTÁ KNIHA je souhrn všeho co známe o mimozemské technologii, kultuře a jejich historii.

NÁBOŽENSTVÍ: Mimozemšťané věří v Univerzálního kosmického Boha. Tvrdí, že člověk je hybrid, kterého oni stvořili. Dále tvrdí, že všechna náboženství byla vytvořena jimi, z důvodu urychlení vývoje civilizace a k jejímu ovládání. Tvrdí, že Ježíš Kristus byl výsledkem těchto snah. Mimozemšťané mají důkaz svých tvrzení a vlastní zařízení, které jim dovoluje zvukově i vizuálně prezentovat jakoukoliv část historie, kterou si oni nebo my budeme přát vidět. (Pozn. překl. – Je to zřejmě jakýsi chronovizor k přenosu informací z Akáši.)

MIMOZEMSKÉ ZÁKLADNY existují v podzemí ve čtyřech okrajových oblastech Utahu, Colorada, Nového Mexika a Arizony. V těchto oblastech bylo v roce 1972 popsáno šest základen, všechny v indiánských rezervacích. Základna poblíž města Dulce byla prvá z nich. Dále jsou základny v Kalifornii, Nevadě, Texasu, Floridě, Maine, Georgii a na Aljašce).

Znak základny v Dulce

REKONSTRUKCE UFO – v dokumentech stojí, že mnoho lodí bylo obnoveno. Nejprve to byla loď z Roswellu, Aztecu, opět Roswellu, Texasu, Mexika a dalších míst. Bude o tom řeč později.

ÚNOSY se odehrávaly daleko před rokem 1972, už dávné civilizace referují o těchto incidentech. V dokumentu stojí, že byli unášeni lidé i zvířata, také hovoří o jejich mrzačení. Mnoho jich zmizelo bez jakékoliv stopy. Bylo jim odebráno sperma a vzorky tkání, vykonávány chirurgické zákroky a implantovány kulaté předměty o průměru 40 – 50 mikronů poblíž optického nervu v mozku. Všechny pokusy odstranit tato zařízení vedla ke smrti pacienta. V dokumentu je odhad, že jeden člověk ze čtyřiceti by měl mít takový implantát. Implantáty dávají mimozemšťanům úplnou kontrolu nad lidskou rasou.

Projekt Modrá planeta

Další díly ze seriálu

Napsat komentář