«« »»

Projekt Modrá planeta (6. díl): Hlavní havárie UFO podle přísně tajných zpráv

6. díl seriálu: Projekt Modrá planeta. Doposud vyšlo 10 dílů.
Téma:

Příčina havárií: Možné ovlivnění řízení novým experimentálním typem radaru. (Poznámka: Tento americký radar je základem pro obranné projekty „JOSHUA a GABRIEL“.)

Lokality: USA Roswell, San Augustine Flats, Aztec, Kalifornská poušť, Poušť Sonora Mexiko, Everglades na Floridě, Texas u Daytony, Brazílie v Mato Grosso, Uruguay Salto, Brazílie – Amazonie, Mexický záliv, Argentina, Andy, Aljaška – Fairbanks.

Datum Příčina havárie
1952 neznámá
1955 neznámá
1959 ovlivnění radarem
1961 neznámá
1966 neznámá
1970 neznámá
1976 neznámá
1979 neznámá
1981 selhání lodi ET

Samozřejmě, že došlo i k jiným nehodám, nicméně mě to nebylo oznámeno. Některé další potvrzené havárie se vyskytly v Evropě, Africe, Číně, Sovětském svazu a Austrálii. Další nepotvrzené havárie byly na Filipínách a na Novém Zélandu.

Roztřídění návštěvníků dle jejich cílů:

 • Návštěva vědecko-výzkumných týmů.
 • Pozvaní mimozemšťané s povolením vlády USA zůstat na Zemi.
 • Mimozemšťané, kteří přišli na Zemi s neznámým cílem.
 • Mimozemšťané zajatí vládou USA nebo jinými vládami.
 • Cizinci, kteří přišli na Zemi z vědeckého zájmu.
 • Vetřelci, kteří jsou pro naši civilizaci nebezpeční, protože nás nerespektují nebo škodlivé spolky.
 • Mimozemšťané, kteří se nevměšují a pouze pozorují naši civilizaci a nikdy nijak nezasahují.
 • Kolonizátoři – malé skupinky cizinců, kteří se rozhodli žít mezi námi, jako žijeme my.
 • Na nás působící malé skupiny vetřelců, kteří se rozhodli zasahovat do naší historie, pokud je to možné.

V současnosti přítomní mimozemšťané na Zemi:
Existuje asi 160 nebo i více známých druhů mimozemšťanů, kteří v současnosti navštěvují náš svět. Nejčastěji byly pozorovány tyto druhy:

 1. Šedí, prvního typu: Rigelové od hvězdy Rigel, kteří jsou přibližně 1,2 metrů vysocí, s velkou hlavou s velkýma šikmými očima, kteří uctívají technologii a nemají o nás zájem. Tento druh je popularizován v knize Communion od Whitley Striebera. Potřebují od nás životně důležité sekrety pro své přežití.
 2. Šedí, druhého typu: pocházejí ze solárních systémů Zeta Reticuli 1 a 2. Mají podobný vzhled jako první typ, přestože mají jiné uspořádání prstů a mírně odlišnou tvář. Tito šedivci jsou sofistikovanější než 1. typ. Mají určitý stupeň společenského cítění a jsou poněkud pasivní. Nevyžadují naše sekrety jako 1. typ.
 3. Šedí třetího typu: Primitivní forma klonů od typů 1 a 2. Jejich rty jsou tenčí (nebo nemají rty). Jsou podřízeni prvnímu nebo druhému typu.
 4. Světlá Nordická rasa: Vzhledem podobní nám. Mají blond vlasy, modré oči (některé mají tmavé vlasy a hnědé oči a jsou o něco menší). Neporušují naše zákony, ale nepomáhají nám. Zasáhli by pouze tehdy, kdyby nás přímo ovlivnila činnost šedých.
 5. Klony Nordických: Vypadají podobně jako my, ale s šedým nádechem kůže. Tito Nordikové jsou řízení androidé, vytvořeni šedými 1. typu.
 6. Intradimenzionální (nikoli paranormální) subjekty, které mohou na sebe vzít různé podoby. V podstatě jsou součástí poklidné přírody.
 7. Malí humanoidé: 1,5 až 2,5 metru vysocí, s kůží modravé barvy. Často jsou vidět v Mexiku poblíž Chihuahua.
 8. Vlasatí trpaslíci (Oranžoví): – Mají 4 nohy a ocas, váží asi 16 kg. Jejich vlasy jsou červené barvy. Zdá se, že jsou neutrální a respektují inteligentní životní formy.
 9. Velmi vysoká rasa: Vypadají jako my, ale jsou 2,1 až 2,4 metrů vysocí. Jsou podobní Švédům.
 10. Muži v černém (MIB): Nejsou z pozemských tajných vládních spolků Delta nebo NRO. Mají orientální vzhled nebo olivově zbarvenou kůži, jejich oči jsou citlivé na světlo a mají vertikální zornice. Mají velmi bledou kůži u některých typů. Neodpovídají našim společenským vzorům. Obvykle nosí černé oblečení (občas i celé bílé nebo šedé), nosí stále sluneční brýle a cestují černými auty. Ve skupině se všichni stejně oblékají. Někdy jsou časově dezorientováni. Nemohou zvládnout psychologickou manipulaci nebo narušení jejich plánů. Velmi často zastrašují svědky UFO a vydávají se za vládní úředníky. Jsou jako ekvivalent naší CIA, ale jsou z jiné galaxie.

Pokračování: Projekt Modrá planeta (7. díl): Mrzačení dobytka a vnímání času [3558x]

Zdroj: Whale.to
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 16189 a SS: 100.

Napsat komentář