Projekt PULSAR (6. díl): Havárie v Roswellu podle skutečnosti

275562x 11. 02. 2018 1 čtenář

Dálkový radiolokátor tohoto typu používaly různé programy NASA ke sledování raket a satelitů. Použitím obvodů zpětné vazby je tento radar schopen sledovat cíl automaticky, pokud je v chodu. Používání tohoto druhu experimentálního radaru armádou, na některých klíčových základnách leteckých sil v Novém Mexiku, v roce 1947, zejména v červnu, červenci, září a říjnu téhož roku, vedlo až k Roswellské havárii UFO.

Na níže uvedeném diagramu jsou uvedeny různé typy radarových displejů, které byly k dispozici operátorům u tohoto druhu radaru. Tento typ radaru byl schopen produkovat specifické výsledky, ale s katastrofickými důsledky pro mimozemské lodě, protože způsobil celkovou poruchu v pohonném systému některých lodí.

Tato vesmírná loď totiž pracuje s geomagnetickým pohonem. Geomagnetický pohon je takový, který má dvě elektromagnetické proudové cívky, přičemž hlavní je kolem průměru lodě a sekundární je kolmá k primární cívce. Obě dohromady poskytují vznášení a stabilitu pro ovládání plavidla v magnetickém poli Země. To byla hlavní příčina havárie v Roswellu, kdy nastala kolize mezi dvěma neovladatelnými loděmi, která byla způsobena poruchami geomagnetického pohonu.

Následovaly pak dvě havárie, když se dvě lodě střetly kvůli geomagnetické poruše, způsobené vyzařováním vojenských radarových stanic.

Jedna loď se po srážce rozpadla, druhá byla vážně poškozena a letěla ještě krátkou dobu, proto byla nalezena později na vzdáleném místě.

Projekt Pulsar

Další díly ze seriálu

27 komentářů k "Projekt PULSAR (6. díl): Havárie v Roswellu podle skutečnosti"

 • petrvetr napsal:

  Suenné, máš pravdu Egypt nejde přehlédnout. Jen je škoda, že ti muslimové Hawás a podobní nám nikdy nedovolí nahlédnout do tajemství, které se tam ještě skrÿvají. Oni už možná ví, protože tam dělají průzkumy. My nemáme nárok

  • Martin Horus Martin Horus napsal:

   Bravo Petře, konečně někdo komu to docvaklo. Pokud Hawass brání Pravdu, tak by to bylo v pořádku, né všichni by fakta unesli. Jestli Hawass našel co je vidět ani se mu nedivím.

   Jestliže jde však o partu diletantů, kteří si hrají na egyptology jen pro tučné granty, tak už je čas s tím konečně něco udělat.

 • UnoUno napsal:

  Sueneé, OKO je skeptik a skeptik se nemůže vážně zajímat o Egypt.
  Je to stejný jako kdyby se vegetarián zajímal o vepřovou krkovici.
  A k poznání dojdeš jenom osobní zkušeností a to je taky důvodem reinkarnace, jde nám o zkušenosti.
  Vše ostatní jsou jenom informace. Jasně že je lepší zajímat se o „záhady“, než o večerní zprávy, ale čtením k poznání nedojde. A proto existuje jen hrstka lidí, kteří svojí informovanost využijou k osobnímu poznání.

  • OKO OKO napsal:

   Myslím, že máš, a nejen Ty, poněkud zkreslené představy o skepticích. Mícháš skeptiky a tvrdé materialisty. Já například rozhodně materialista nejsem, ale skeptický přístup k poznávání uplatňuji :-) To neznamená nic jiného, než že když někdo přijde a začne něco tvrdit, tak než to začlením do své „komůrky základních kamenů“, podrobím ono tvrzení zkoušce. Ta spočívá v tom, že tvrzení porovnám právě s těmi základními kameny, které už považuji za víceméně ověřené. A teď pozor. To, že ono tvrzení není s těmi kameny v souladu automaticky neznamená, že tvrzení zavrhnu. Naopak. Je to důvodem k mnohem hlubšímu zkoumání onoho tvrzení, protože skeptický přístup znamená neustále pochybovat i o těch „základních kamenech“, takže podrobím zkoušce ve změněném světle ty „základní kameny“.

   To však není případ níže kauzy Martinova údajného „staroegyptského textu“ nebo „obsahu“ článku výše, kterým to začalo :-) Obě věci jsou, podle mě, zjevné bláboly.

   Z toho, co jsem si od Tebe zatím přečetl vyvozuji, že mnohé vidíme velmi podobně. Například co se týká reinkarnace (já jsem si jistý, jak jen skeptik může být, že opravdu existuje. Patří to k mým základním kamenům.). Ale právě díky svému přístupu mám na reinkarnaci a její smysl, jak to říct –  asi obecnější pohled, který není zcela v souladu s ustálenou „mainstream“ interpretací jejího smyslu a fungování. Prostě mám svou pracovní hypotézu, která mi lépe odpovídá skutečnostem, které pozoruji okolo sebe, které prožívám. Navrhl jsem Sueneé, že bych o pár tématech napsal článek „Jak to vidí skeptik na půl cesty“.  Tak uvidíme :-)

   • Martin Horus Martin Horus napsal:

    Oldo nebreč :-) neudělal jsi pro Tento web prakticky nic pozitivního co by nás dostalo blíže a zpět do Galaktické rodiny. Neděláš prakticky nic ani pro svůj duchovní růst. Za ty roky co sem chodíš jsem ti naservíroval spousty informací a ty stále a stále oplácíš skeptickým znevažování místní platformy.

    Tak se nediv, že jsou ti veškeré zásadní informace odepřeny.

    Mnohokrát jsem ti psal, že ti držím upřimně pěsti, a s trpělivostí budu nápomocen, protože přeprogramovat D.N.A zpět do normální pozice je úkol těžký, ale nikoliv nemožný.

 • petrvetr napsal:

  Přečetl jsem si Vaše komentáře a nedá mi to, abych se do toho malinko zapletl. OKO má pravdu, není možné všemu slepě věřit. M. Horus je jistě vzdělaný a sečtělý člověk, to ale neznamená, že může někoho poučovat. Nikdo z nás neví, kolik ještě musíme zkusit, aby jsme pochopili oč tu vlastně běží.

 • OKO OKO napsal:

  Bože. Geomagnetický pohon :-)

  Tak tohle by nebylo vtipné ani na Apríla.

  • petrvetr napsal:

   Máš pravdu, ale mně víc pobavil hned začátek článku, v roce 1947 používala NASA radar na sledování satelitů. Kdy že to rusové vypustili sputnik?

    • Martin Horus Martin Horus napsal:

     Koukám, že tu máme dalšího skeptika :-)

     Tak pánové radiolokátor používali od 45´ američané z obavy z ruských balónů, hodil jsem jim pak na odlákání pozornosti po Roswellské havárii

     GeoMagnetický pohon ? no proč ne

     Magnetické pohony jsou standart, tak přidej Geo, tyto zkratky rádi používají vědci

     • OKO OKO napsal:

      Myslíš, že magnetka, co máš doma na lednici, by uzvedla UFO? Ptám se proto, že ta magnetka je řádově silnější, než geomagnetické pole při povrchu Země (kde je nejsilnější).

      :-)

      • Martin Horus Martin Horus napsal:

       Magnetku na lednici nemám, mám však staro-Egyptský text v kterém se zcela jasně hovoří o přesunu vápencových kvádrů a žulových bloků při stavbě továren za pomoci Geo-magnetického pole Země. Nazýváno bylo “ doručit na místo určení „

       • OKO OKO napsal:

        To myslíš vážně? Kdybys měl ponětí o fyzice, v životě bys takovou hloupost nevypustil z pusy. Takhle nemáš bohužel představu, jak absurdní tvrzení to je nebo si tu z lidí děláš legraci :-)

        Pojďme na to jinak. Co to je za staroegyptský text? Ve kterém muzeu je originál, případně, kde je údajný originál? Jak se staroegyptsky zcela jasně napíše „Geo-magnetické pole Země“? Můžeš sem dát obrázek té inkriminované části textu?

        Otázky jsou jasné, doufám, že budou jasné a konkrétní i odpovědi :-)

        • OKO OKO napsal:

         Nebo ještě jinak. Jak jsi mi napsal na fóru: ty víš – já nikoliv; ty jsi osvobozen – mne svírá Skepse; ty máš možnost měnit svůj osud – já jsem obětí předurčení (nebo tak nějak si vysvětluji cos vyplodil). Skvěle, tak teď je ten správný moment, kdy můžeš dokázat, že holka může být jen trochu těhotná (já tvrdím opak).

         Tvůj orig text s mými odpověďmi je zde: http://forum.suenee.cz/viewtopic.php?f=12&t=119&sid=312c59c5476640e8fe41db6632b3ae7a&start=30#p4559

         Navrhuji:

         Pokud náhodou nevíš, nevadí, zeptej se Bohů nebo Vesmíru, jak se zvedají vápencové kvádry Geo-magnetickým polem Země. Jsi s nimi v kontaktu, jak tvrdíš, vlastně pořád, tak by to snad neměl být problém. Pak to názorně předveď (stačí 1g bločíčíčíčíčíček). Když to podle tebe masivně dělali Storoegypťané, s těmi obrbloky, tak ty to určitě v takto minimálním měřítku zvládneš také. Tím ze mne uděláš hlupáka a jednou pro vždy mne osvobodíš od pochybností (zaručeně). Trochu tím tedy popřeš svá předchozí tvrzení o mé předurčenosti, ale já jsem schopen se přes to přenést.

         Tak se ukaž guru :-)

         • UnoUno napsal:

          Sorry že se vám do toho pletu, ale každý mění svojí realitu. Buď vědomě, nebo nevědomě(mimoděk).
          Vědomý člověk si uvědomuje, na co myslí, co říká a co dělá, uvědomuje si souvislosti a bere zodpovědnost za svůj život. Vidí větší „obraz“.
          Nevědomý člověk je řízen svojí myslí, je vlastně otrokem své mysli. Neuvědomuje si souvislosti, neví, nebo nevěří že je strůjce své reality. Nadává na život a často používá slova náhoda, štěstí, osud, smůla.

          Chceš pořád nějaký důkazy, tak si vem týden dovolenou, odstěhuj se někam na samotu, kde tě nic nebude rušit a začni tvořit svou myslí. A jestli to budeš myslet vážně, tak velice brzo uvidíš něco divného, nenormálního, možná i zajímavého a úžasného.

          Na Egypt a podobné nesmysly se vyprdni, stejně ti to k ničemu v tomhle životě nebude. V téhle době jde především o „probuzení“ nějvětšího počtu lidí. Tak na jaké jsi straně?

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Oko ty stále celou dobu nechápeš, že jsi na půdě Exopolitiky, ArcheoAstronautů, nikoliv skeptických sisyfosů.  Tyto a podobné stránky jsou tvořeny právě a proto, aby si lidé, majíc pochyby z letitých tradičních obludných teorií, mohli najít svou vlastní cestu.

           Napadáš všechny okolo, kritizuješ články i jejich zřizovatele, zdiskreditováváš myšlenky, kopeš kolem sebe jak smyslu zbavený.

           Nikdy jsem od Tebe neviděl žádný konstruktivní přístup či pomoc.

           Skepticismus je morem, který po dlouhá tisíciletí zamořil lidem mysl, a slušní hledajíc Pravdu mají právě těchto tradičních blábolů dost.

           Chápeš to, nebo ti není ani tohle jasné ?

           Když už se tak rád opíráš o Bohy mnou zmíněné, budou to právě Oni, kdo mají Právo posledního Soudu.

          • OKO OKO napsal:

           Pro UnoUno: V podstatě souhlasím. Považuji se za vědomého člověka, co si uvědomuje, na co myslí, co říká a co dělá, uvědomuje si souvislosti a bere zodpovědnost za svůj život. Snažím se vidět větší „obraz“. Chci ale, aby ten „obraz“ byl co nejblíže pravdě. Takže. Když vidím zjevnou hloupost, tak to řeknu a nedělám, že je to ok. „Probuzení“ lidí je důležité, ale ne prostřednictvím lží. Doufám, že na tom se shodneme.

           Pro MarHor: Neuhýbej.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Uhýbat ? :-) Hájím tento web a slušné lidské hodnoty.

           Oldo proč sem neustále chodíš a vyvoláváš rozbroje, když na Exopoliku házíš jen samou špínu. Jsou i jiné weby kde najdeš  jako skeptik uplatnění viz sisyfos atd

           Přečetl jsi za tu dobu co zde stále marníš čas diskreditací našich myšlenek a jejich komentářů alespoň jednu knihu týkající se historie a podobných témat ? jsem přesvědčen že nikoliv, tak místo IT civění do monitoru a pobuřování udělej něco pro svůj duchovní rozvoj. Pokud chceš rád ti doporučím, mám nastudovány stovky resp. prakticky všechny dostupné staré texty Egypta a Sumeru.

          • OKO OKO napsal:

           Pro začátek bych si tedy rád prostudoval ten staroegyptský text, kde se, jak Martine tvrdíš, cituji: „zcela jasně hovoří o přesunu vápencových kvádrů a žulových bloků při stavbě továren za pomoci Geo-magnetického pole Země“.

           PS: na exopolitiku podle mne hází špínu a diskredituje ji poměrně velká banda ziskuchtivých tvůrců hoaxů. Považuji za správné na to upozorňovat, když to někde jasně vidím. Přece bys nechtěl, aby lidé věřili lžím nebo ano?

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           No vidíš, jak píši, neděláš pro svůj duchovní pokrok zcela nic, jen hájíš převzaté hodnoty tradičních autorit, které přivedly tento svět do bludného kruhu a sebe tím uvádíš v omyl.

           Ruku na Srdce s upřímností, kolik jsi toho přečetl za tu dobu co jsem chodíš ?

           Desítky let se tradiční mašinérie snažila zdiskreditovat takové Velikány jako zesnulý  West, Hancock, zesnulý Sitchin, Foerster, Bauval, Kozák a stovky dalších, tito lidé však ve svých tvrzení vytrvali a vytrvají dokud nepadne lživá opona.
            

          • OKO OKO napsal:

           Neuhýbej stále, nestarej se o to, co čtu nebo jak se vzdělávám a dodej prosím ten staroegyptský text. Začíná to vypadat už divně.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Divně tady vypadáš ty.

           O čem se mám s Tebou bavit, když jsou Tvé vědomosti v oblasti Exopolitiky a historie zcela nulové.

           Doplň si vzdělání alespoň čtením knih.

          • OKO OKO napsal:

           Toho staroegyptského textu co údajně vlastníš, a kde se, jak říkáš, „zcela jasně hovoří o přesunu vápencových kvádrů a žulových bloků při stavbě továren za pomoci Geo-magnetického pole Země“ se evidentně nedočkám :-) Jediný logický důvod, proč se tomu tak zarputile vyhýbáš a místo toho mě tak usilovně „exopoliticky kádruješ“ je…doplň si sám.

           Dokud to nepředložíš, nebudu už na tebe v tomto vlákně reagovat. Je to o ničem.

          • Sueneé napsal:

           Nečetl jsem reakce ostatních, takže možná se budu opakovat. Souzním s tvojí interpretací vědomí a nevědomí. Souhlasím i s tím, že samota (a vědomá meditace a nebo třeba pobyt ve tmě) mohou být branou k sebe sama. Též souhlasím, že dnes je to otázka pozvednutí kolektivního vědomí – o tom je ostatně celý tento web…

           S čím ale nesouhlasím, je přehlížení Egypta. Historie Egypta je dle mého cítění jedním z mnoha důležitých klíčů k pokladnici vědění nás samých. Je to zkratka, kterou nám zanechali naši předkové – vědomě ukotvili do kamene vědomosti, které nasbírali za minulé generace ať už vlastním přičiněním a nebo jako dar od bohů=mimozemšťanů. Proto studium Egyptských mysterií je jednou z mnoha cest, jak dojít poznání… :)

Napsat komentář