Projekt SERPO: Výměnný pobyt lidí a mimozemšťanů (7. díl): Druhy a rasy mimozemšťanů

219159x 02. 02. 2018 1 čtenář

V mléčné dráze je asi 400 miliónů hvězd… Naši sousedé v galaxii jsou společenstvím se smysluplným životem, a to bez ohledu na to, co veřejně říkají konspirační zdroje. Je to absolutně úžasné!

Záznam 27a z brífingu Ronalda Reagana o mimozemšťanech:

Jsou zde různé rasy nebo druhy mimozemšťanů, navštěvující ve stejné době Zemi. Na Zemi je nejméně pět cizích druhů. Myslíme si, že nejméně jeden z druhů je velmi nepřátelský. Existuje mnoho parametrů, které používáme k vyhodnocení hrozeb. Máme však malé vědomosti o čtyřech z pěti druhů. Máme spoustu informací o Ebenech… dávají nám vše, co jsme žádali! Pomohli nám také pochopit další čtyři druhy.

Máme znalosti, které by naznačovaly, že jeden druh mimozemšťanů jsou lidé, unesení ze Země v dávných dobách. Provedli jsme různé vědecké a lékařské testy. Podle našich nejlepších znalostí zatím nebyli žádní lidé zabiti. Poznatky pocházejí od svědků, které jsme důkladně nehodnotili. Zachytili jsme jednoho z těch nepřátelských mimozemšťanů. Máme vojenské plány na všechny potenciální hrozby pro naši zemi. Neexistují absolutně žádné důkazy o tom, že tato konkrétní mimozemská rasa plánuje útok na Spojené státy americké nebo na planetu Zemi.

Neexistuje žádný způsob, jak můžeme odradit návštěvníky z vesmíru od cestování k Zemi a navštěvování naší planety. Někteří astronomové věří, že tito cizinci Zemi objevili, protože jsme na vnějším obvodu naší galaxie. Naše Slunce je jednou ze stovek tisíc takových hvězd uvnitř našeho galaktického kvadrantu. Také naši Ebenové našli Zemi. Nejsme (USA) jedinou zemí na planetě, kterou Ebenové navštívili.

Pokud jde o další čtyři druhy, tak víme, že nás navštívili v minulosti a navštíví nás také v budoucnu. Jsme jako Petriho miska ve vesmíru. Jsme rozmanitá planeta. Musíme být velmi zajímaví i pro ostatní mimozemšťany. Jsem si jist, že další inteligentní formy života ve vesmíru musí mít nějakou komunikaci mezi vnímavými formami života. Možná vyslali zprávu, že na Zemi je inteligentní život. Možná proto jsme navštěvováni.

Na celém světě je spousta pozorovatelů. Musíme pochopit, že návštěvníci mohou toužit po naší planetě, aniž bychom o tom něco tušili. Jsem však osobně přesvědčen, že se musíme připravit na jeden den, kdy se nějaký druh inteligentního života rozhodne usadit na naší planetě. V tomto období jsme pouze navštěvováni. Známe rozdíl mezi kosmickou lodí Ebenů a kosmickou lodí nepřátelských mimozemšťanů.

Nazýváme nepřátelské mimozemšťany jednoduše HAV, což znamená Hostile Alien Visitors (nepřátelští mimozemští návštěvníci). MJ-12 jim v 50. letech dala tento kód. HAV nás navštěvují a unášejí naše lidi od 50. let. Máme nějaké náznaky, že by to mohli dělat již po nějakou dobu. Ale opravdu musíme vzít v úvahu všechny důkazy uvedené v našich zprávách, a porovnat je s některými informacemi z otevřených zdrojů. Vždy existují lidé, kteří zveličují a prostě říkají lži, ve srovnání se skutečnými událostmi nebo těmi, kteří byli uneseni a podrobeni experimentům. Musíme tyto rozdíly rozlišit a nechat něco bokem, a podívat se na skutečné důkazy únosů. Ale můžeme si být jisti, že Ebenové to nikdy neudělali. Jsou nesmírně klidní a neuškodí živé duši, včetně zvířat.

Pět druhů mimozemšťanů se nazývá Ebenové, Archquloidové, Quadloidové, Heplaloidové a Trantaloidové. Tato jména byla cizím druhům dána zpravodajskou komunitou, konkrétně MJ – 5. Ebenové jsou přátelští; Trantaloidové jsou nebezpeční. Máme v úschově jednoho Trantaloida, ale je mrtvý. Chytili jsme ho v roce 1961 v Kanadě a měli jsme ho v zajetí až do roku 1962, kdy zemřel.

Nepřátelský mimozemský druh je zodpovědný za unášení některých lidí. Můžeme jednoznačně dokázat, že přibližně 80 Američanů bylo uneseno od roku 1955 do současnosti, poslední známý případ je z července loňského roku (1980). Máme zvláštní vojenskou zpravodajskou jednotku, která sleduje tyto únosy. Máme zúčastněné agenty FBI, aby nám pomáhali v případě potřeby. Máme NSA a v některých případech pomáháme personálu CIA.

Bohužel nemáme technologii, abychom věděli, kdy tyto únosy nastanou. Informace o únosech dostáváme později, jako rozhovory s oběťmi a během jejich výslechu pod hypnotickou regresí. Některé z obětí si pamatují celou událost i bez hypnózy, zatímco jiné potřebují hypnózu, aby si vybavili to, co se jim stalo. Nenalezli jsme žádnou smrt, přímo spojenou s nepřátelskými cizinci. Víme o smrti, která byla připisována důsledkům únosu, jako sebevražda. Zaznamenali jsme pět takových případů.

Jsou to však jen únosy, o kterých víme. Nemáme tušení, kolik dalších únosů se vyskytlo v naší zemi nebo po celém světě, o kterých nevíme. Tito nepřátelští mimozemšťané jsou velmi záludní. Zdá se, že se objevují a mizí, je to mimo naše technické chápání. Zdá se také, že se vznášejí a ovládají gravitaci. Máme aktuální fotografie, které to potvrzují. Známe klasický únosový incident, který byl zaznamenán vojenským zpravodajským personálem. Stalo se to v roce 1979 poblíž vojenské základny v Novém Mexiku.

Víme, z které planety pocházejí Trantaloidé. Ebenové nám poskytli tyto informace. Známe jejich hvězdnou skupinu. Je blízko naší Sluneční soustavy, myslím tím z astronomického hlediska. Možná jsou jen 20 – 25 světelných let daleko. Jsou ve skutečností blíže k nám, než jsou Ebenové. Domovský svět nepřátelských trantaloidů, je třetí známá exoplaneta, která je u hvězdy Epsilon Eridani v souhvězdí Eridanus, ve vzdálenosti 10,5 světelných let. I když je tato hvězda poněkud chladnější a slabší než naše slunce, je mu velmi podobná.

VYSVĚTLENÍ: Hvězda Epsilon Eridani se nachází v místě, jižně od Achernaru. Je plně viditelná pro téměř všechny na Jižní polokouli a na polovině Severní polokoule. Byla zde nalezena planeta, která obíhá kolem hvězdy podobné slunci, která je vzdálena pouze 10,5 světelných let, s magnitudou 3,7. Nebyl dosud zhotoven žádný přímý snímek planety, která byla objevena jako gravitační odchylka, která se projevuje na její mateřské hvězdě Epsilon Eridani. Objev naznačuje planetu blízkou slunci podle změn slunečního záření, přestože se ukazuje jako extrasolární planeta. Hvězda EPSILON ERIDANI, nacházející se v souhvězdí ERIDANUS, je viditelná v blízkosti pásu Orionu, až na hranici viditelnosti prostým okem, když je Orion nejvýše na obloze od 22:00 hodin, mezi listopadem a lednem. Zjištěná planeta může mít hmotu jako Jupiter, ale oběžná dráha je o něco blíže. Není známo, zda existují další planety kolem EPSILON ERIDANI.

Tihleti HAV mohou cestovat stejným způsobem jako Ebenové. Nicméně, podle Ebenů, Trantaloidé používají jiný typ pohonu. Něco jako reakci hmoty a antihmoty. Víme, že když je hmota umístěna vedle antihmoty, uvolňuje se spousta energie. Pokud by to bylo možné využít v pohonném systému, bylo by to skvělé. My to zatím nemůžeme udělat.

Máme jednu z jejich kosmických lodí, která zde havarovala, ale zatím nedokážeme pochopit princip pohonu. Jejich technologie je asi o 1000 let pokročilejší než naše … možná ještě víc. Mají různé materiály, ze kterých je loď zhotovena. Některé z jejich materiálů se nenacházejí na naší planetě. Našli jsme mnoho kovů a dalších věcí, které se na této planetě nenacházejí. Možná, že znají více než 104 prvků nebo jsou možná jiné než naše. To platí pro každý druh, i když Ebenové mají stejné prvky jako jsou ty, které se nacházejí na Zemi. Také Trantaloidé mají podivné materiály … nic podobného na Zemi nemáme.

Tito mimozemšťané mohou napodobovat lidi, ovládají princip mimikry. Mohou vypadat jako bledý člověk. Nicméně, sami nejsou blond, ale vypadají jako ošklivý hmyz. Jsou velmi oškliví. Mají schopnost měnit své tělo. Jsou 1000 let před námi v technologii a pravděpodob-ně i v každé jiné vědě.

Jen jejich tělo a krev jsou podobné. Mohou být proto zabiti. Jejich kosmické lodě však mají ochranné pole. Mohou být sestřeleny, ale je to nutné udělat z naší strany. Museli bychom použít jadernou střelu malého rozměru, abychom je sestřelili, ale ještě jsme to nikdy neudělali. Experimentovali jsme v Nevadě na ukořistěném plavidle, které vlastníme. Nepoužili jsme dosud žádné jaderné střely, abychom sestřelili nějaké cizí plavidlo, ale mohli bychom, kdybychom jednou museli střílet. Například, kdyby nás nějaká skupina napadla. Ale není to pravděpodobné.

Neznáme nebo nemůžeme rozpoznat jejich jazyk, který je zcela jiný než jazyk Ebenů. Používají rádiový systém spojení s velmi vysokou frekvencí. Mají však různé frekvence a pro NSA je obtížné to sledovat. Naše vzdušná obrana je dokonale připravena, proto můžeme zabránit jakékoliv formě útoku této skupiny. Máme systém, který pokryje jakoukoli hrozbu, a máme válečné plány nejen pro tuto událost nebo jiný případný konflikt.

7.1 Klasifikace druhů

Záznam 11

Pokud jde o Ebeny č. 1 – 5: Ebe 1 byl přeživší z plavidla nalezeného v Coroně, v červenci roku 1947. Ebe 2 byla první vyměněný vědec Ebenů a byla druhým mimozemšťanem, který odešel na Zemi. Neznám přesné časové období jejího pobytu. Ebe 3 byla vědecká pracovnice.

J-ROD byl klonovaný mimozemšťan, vytvořený Ebeny, který přišel k nám jako další typ návštěvníka. J-ROD je velmi komplikovaná záležitost a celý příběh nebude nikdy zveřejněn. Přesný typ entity J-ROD zůstal klasifikován jako „přísně tajné“. Proč se jmenuje J-ROD? Lidé o tom spekulovali a oficiálně to něco znamená, ale tyto informace zůstanou ochráněny před veřejností.

Záznam 19

Informace o mimozemšťanech, získané ze zdrojů NTS. Druhy mimozemšťanů, které zná vláda USA:

 1. Ebenové [Planeta SERPO, souhvězdí Reticulum]
 2. Archquloidé
 3. Quadloidé
 4. Hepkaloidé
 5. Trantaloidé

Oddělení mimozemských technologií na letecké základně Wright-Patterson: Schématické rozdělení mimozemšťanů je uvedeno v  „Červené knize“, kde je mimořádně hutná a velmi podrobná souhrnná zpráva, sestavená americkou vládou o vyšetřováních UFO od roku 1947 až po současnost. Tato oranžově nahnědlá kniha je aktualizována každých pět let, a také obsahuje některé informace převzaté ze „Žluté knihy“. Žlutá kniha, neboli „Bible“ je historie mimozemšťanů v našem vesmíru, napsaná samotnými mimozemšťany, jakož i jejich zapojení do vývoje Země. Byla přinesena na Zemi a předložena americké vládě na slavném setkání na Holloman AFB, kde přistála v dubnu 1964 žena Ebe 2, která jí také přeložila do angličtiny.

Záznam 3

Měli jsme zde návštěvníky z devíti hvězdných systémů. Šedivci, které někteří lidé charakterizují jako Ebeny, to nejsou. Ti přišli z planety poblíž Alfa Centauri A.

ALFA CENTAURI je nedaleká několikanásobná hvězda s magnitudou -0,3, a je to třetí nejjasnější hvězda na obloze. Skládá se ze dvou hvězd, žluté a oranžové o magnitudách 0,0 a 1,4, a je tam také hodně slabší třetí hvězda 11. magnitudy, typu červený trpaslík, nazývaná Proxima Centauri. Ta je nejblíže Slunci, vzdálená pouze 4,2 světelných let, přibližně o 0,2 světelných let blíž k nám, než dvě nejjasnější hvězdy systému Alfa Centauri.

Třetí skupina návštěvníků pocházela z hvězdného systému G2 ve Lvu. Lev je souhvězdí ve vzdálenosti pohybující se od 20 do 77 světelných let. Pozoruhodný zájem budí Gamma Leonis, která je nádherná dvojhvězda sestávající ze dvou oranžových obrů magnitudy 2,4 a 3,5. Jedná se o pravý binární pár, který obíhá kolem sebe každých 600 let.

LEO MINOR je mezi Leo a Ursa Major s nejjasnější hvězdou Beta Leonis Minoris, která má velikost 4,2. Jedná se o blízkou dvojhvězdu, která je vzdálena 145 světelných let, s dobou oběhu 37 let.

Další skupina návštěvníků pocházela z hvězdného systému G2 v Epsilon Eridani. EPSILON ERIDANI je jedou z nejbližších hvězd, viditelných prostým okem. Je vzdálena 10,5 LY  (světelných let) s magnitudou 3,7. I když je poněkud chladnější a slabší než Slunce, jinak je mu podobná.

Mimozemšťané byli klasifikováni kódem. Kód, jako takový, označuje mimozemské subjekty jako ETE. ETE – 2 byli Ebenové, Grays byli ETE – 3 atd. „Červená kniha“ uvádí devět různých druhů mimozemšťanů. Nedávno jsme rozhodli, že někteří jsou stejná rasa, ale byli vytvoření uměle. Jsou to hybridní bytosti, které byly vytvořeny v laboratoři, spíše než přirozenou cestou. Tato stvoření se podobala robotům, přestože byla inteligentní a mohla se rozhodovat. Mohou to být nepřátelští návštěvníci, o kterých mluví někteří lidé. Od roku 1985 jsme neměli žádné návštěvy Ebenů.

Záznam 23

Existují dvě společné vazby mezi všemi mimozemskými skupinami a Ebeny. První vazba spočívá v tom, že Ebenové již objevili všechny skupiny, zcivilizovali je a pak naklonovali svůj druh s ostatními. Je to nesmírně komplikovaná záležitost a je to něco, do čeho se mi nedaří vniknout. Zatím neznáme všechny specifika, Ebenové v podstatě použili DNA každé cizí skupiny k vytvoření jiného druhu mimozemšťanů.

Druhým společným článkem je DNA. Každá skupina mimozemšťanů má přesně stejnou DNA. Jak to je možné, nevíme. Úroveň 2, v zařízení S-2 je místem, kde žili J-ROD a druhý mimozemšťan. Měli speciální ochranné místnosti, v nichž byl každý umístěn. Jedna věc, která nikdy nebyla zpřístupněna, je jméno, které bylo dáno druhému mimozemšťanovi, z rasy Archquloidů. USG označil tohoto cizince jako CBE-1, neboli CLONED BIOLOGICAL ENTITY-1.

Slovo „Archquloid“ bylo navrženo vědci z oblasti A-51, kteří klasifikovali každou mimozemskou rasu. Znali jsme jich pět, o všech nás informovali Ebeni. Vyzvořili jsme další jména pro každou rasu, zejména pro „Archquloida“, který byl zastřelen při incidentu v Gate 3.

Ebeni naklonovali další rasy cizinců. Jak to jeden z mých kolegů nedávno napsal a řekl, že je to opravdu neuvěřitelně složitý příběh. Ale Archquloid byl klonovaná entita, vytvořená Ebeny. Bude to trvat stovky hodin a tisíce stran písemných vysvětlení, abych to všechno vysvětlil, aniž jsem na to připravený.

QUADLOIDS byli také geneticky vytvořeni Ebeny. Quadloidé byli klonováni ze dvou dalších druhů. Takže jak vidíte, je to opravdu velmi komplikované, a proto se zdráhám proniknout do hloubky.

KATALOGIZOVANÉ DALŠÍ DRUHY A JEJICH VESMÍRNÝ PŮVOD:

Pokud jde o to, odkud pocházejí někteří mimozemšťané, je zde seznam cizích druhů, o nichž vláda USA ví a katalogizovala je:

1) Ebenové = planeta SERPO v souhvězdí Reticulum.

2) Archquloidé = planeta PONTEL poblíž ramene souhvězdí Cygnus (labuť).

3) Quadloidé = planeta OTTO u Zeta Reticuli (geneticky upravená „kudlanka nábožná“ nebo ještěrka podobná tvorům vytvořeným Ebeny).

4) Heplaloidé = planeta DAMCO poblíž ramene Cygnus.

5) Trantaloidé = planeta SILUS u Zeta Reticuli.

Obě planety DAMCO a PONTEL jsou v Mléčné dráze poblíž ramene Labutě. DAMCO je ve sluneční soustavě, která obsahuje 11 planet a je čtvrtou planetou od slunce, její velikost je o něco větší, než Země. PONTEL pochází z jiné sluneční soustavy se sluncem, které je naší velikosti. PONTEL je zde pátá planeta a je o něco menší než Země.

Ramena Labutě jsou uvnitř Galaxie Mléčná dráha. Tyto mlhoviny v Labuti, které obsahují planety DAMCO a PONTEL, se nacházejí ve vzdálenosti asi 2000 světelných let. Při pohledu na souhvězdí CYGNUS je ohromující složitá oblast mlhovin, roztroušených podél roviny naší galaxie. Jasná, horká, gigantická hvězda DENEB a oblíbené nebeské objekty, které jsou viditelné jako mlhovina Severní Amerika a emisní oblasti PELICAN jsou mlhoviny NGC 1318,  Motýl, Půlměsíc a Závoj.

V siluetách zářících oblaků mezihvězdné hmoty s prosvítajícími hvězdami je také vidět tmavý hvězdný pytel, který je součástí řady zakrývajících prachových oblaků, tvořících velkou trhlinu v Mléčné dráze. Spolu se Sluncem leží v našem rameni spirální galaxie Mléčná dráha.

Souhvězdí Cancer, hvězdokupa M44 leží 580 světelných let daleko a obsahuje více než 350 hvězd v klastru rozloženém do pouhých 10 světelných let. M44 je prominentní otevřená hvězdokupa, přezdívaná „jesličky“ a „včelí roj“, je to jeden z mála otevřených klastrů, které jsou viditelné okem.

Kvězdokupa M44 byla dlouho považována za mlhovinu, dokud Galileo nepoužil současný dalekohled, aby vydělil jasné modré hvězdy clusteru. Tyto hvězdy v M44, o kterých se předpokládá, že jsou stáří zhruba 400 – 730 milionů let, jsou větší a starší než většina ostatních otevřených klastrů. Při pohledu výkonným dalekohledem se zde stanou viditelné stovky hvězd.

V souhvězdí Býka je hvězdokupa M45: Plejádský hvězdný klastr ve vzdálenosti 380 – 400 světelných let od Země, který obsahuje více jak 3000 hvězd. Devět nejjasnějších hvězd jsou: Atlas, Pleione, Alcyone, Maia, Asterope, Taygeta, Calaeno, Merope a Electra. Snad nejznámější hvězdokupa na obloze – Plejády je vidět bez dalekohledu, avšak bez městského  světelného znečištění. Je také známá jako „Sedm sester“ a Plejády jsou jednou z nejjasnějších a nejbližších otevřených klastrů. Plejády obsahují více než 3000 hvězd napříč, v délce pouze 10 – 13 světelných let. Při pohledu dobrým dalekohledem zde uvidíme modré reflexní mlhoviny, které obklopují jasnější klastrové hvězdy. Temná hmota a slabí, hnědí trpaslíci byly v Plejádách nalezeni také.

Souhvězdí RETICULUM, se Zeta Reticuli I a II, jsou systémem žluté dvojhvězdy páté mohutnosti, planety SERPO, OTTO a SILUS jsou vzdáleny 38,42 světelných let. Planeta SERPO je u dvojhvězdy Zeta Reticuli I a II; SERPO označujeme jako Reticulum IV.

Zeta Reticuli I a II jsou dvě žluto-oranžové hvězdy hlavní posloupnosi, jako trpasličí hvězdy svítivosti 5,2 a 5,5, nejsou tedy modré. Zeta Reticuli leží ve vzdálenosti 38,42 světelných let. Zeta Reticuli 1 má cca. 91% průměru našeho Slunce, a Zeta Reticuli 2 má cca 99% průměru našeho Slunce. Vzdálenost mezi hvězdami je 367 miliard mil, Zeta Reticuli I a II, jsou zhruba ve 100x větší vzdálenosti než Pluto od Slunce a obíhají společné centrum.

7.2 Kontakty s mimozemšťany

Záznam 19 – AKTUALIZACE STAVU NÁVŠTĚV

Na základě projektu Gleam mohou Spojené státy komunikovat s mimozemšťany. Komunikační systém je složitá, přísně tajná řada retranslačních družic. Komunikační systém je nazvaný „Echelon“ a řídí ho Obraná komunikační agentura, nikoli Národní bezpečnostní agentura USA. Mimozemšťané navštívili naši planetu nebo nám poskytli přímou pomoc při komunikaci s námi v následujících termínech:

1) duben 1964 – Socorro, NM. (Nové Mexiko)

2) duben 1969 – White Sands, NM

3) duben 1971 – White Sands, NM

4) duben 1977 – White Sands, NM

5) listopad 1983 – neznámé místo, ale tuším, že to byla Kirtland AFB

6) listopad 1990 – White Sands, NM

7) listopad 1997 – Nevada Test Site

8) listopad 1998 – Nevada Test Site

9) listopad 1998 – Nevada Test Site

10) listopad 1999 – Nevada Test Site

11) listopad 2001 – Nevada Test Site

12) listopad 2009 – Nevada Test Site

7.3 Kontakty lidstva s mimozemšťany

Záznam 10

Ebe 1 údajně řekl, že lidstvo bylo geneticky měněno po celou dobu existence a že právě oni založili náboženství a křesťanství na naší planetě. [Nápad, který byl propagován v bestselleru z roku 1989, „The Gods of Eden“ od Williama Bramleyho] Pokud člověk přečte „Žlutou knihu“ (pravdivá a správná historie lidstva, kterou předali ETE) a čte mezi řádky, člověka napadají myšlenky a má jasný dojem, že Ebenové mají něco společného s Ježíšem Kristem, neboť Ježíš byl jedním z nich. (Stvořili ho v lidském těle.) Také, pokud se podíváte na některé události, které jsou popsány ve „Žluté knize“ (pamatujte si, že ve Žluté knize nejsou uvedena žádná časová data), můžete některé incidenty, jako je Fatima atd., spojit s přistáním Ebenů.

Serpo

Další díly ze seriálu

2 komentářů k "Projekt SERPO: Výměnný pobyt lidí a mimozemšťanů (7. díl): Druhy a rasy mimozemšťanů"

 • OKO OKO napsal:

  Hned první věta je špatně. V naší galaxii není pouhých 400 miliónů hvězd, je jich více než 200 miliard.

  Dále se v článku například uvádí, že hvězda EPSILON ERIDANI, respektive její třetí planeta, je domovinou nepřátelských a mnohem vyspělejších „Trantaloidů“. O tom lze s úspěchem pochybovat. Ta soustava je mlaďounká, je stará pouhých cca 850 miliónů let a ještě se utváří. Naše soustava je stará přibližně 4,5 miliardy let.

 • xtom napsal:

  Paci sa mi pohlad S.Greera o priatelskych mimozemstanoch, toto ale tomu vsetkemu odporuje. Aj ludia co zazili klinicku smrt by boli urcite proti tvrdeniu ze sme iba nejaky geneticky experiment. Velmi negativne…

Napsat komentář