Pyramidy Atlanťanů neboli zapomenuté lekce historie (7.díl)

14929x 10. 06. 2017 1 čtenář

ATLANTSKÝ VIMAN A TAJNÁ MISE: Atlanťanům naše planeta nestačila. Vydali se na Mars a Měsíc. Mohli tyto velké vzdálenosti překonávat velmi jednoduše, asi přibližně tak, jak my přejíždíme z jednoho města do druhého. Na Měsíci stejně jako na Marsu zůstaly megalitické stavby, které jsou jejich dílem. Jde o tzv. Měsíční město, sfingu a pyramidy na Marsu.

Film Sféra

Tento film mi hodně připomínal situaci s Atlanťany. Snímek vypráví o tom, že lidé našli mimozemskou loď, uvnitř které se nacházela sféra, sloužící nejenom jako motor, ale svým způsobem i jako to, co plnilo přání. A je samozřejmé, že tento film byl natočen na základě reálných událostí tajné mise na Měsíc.

Sféra plnila přání, tzn., že materializovala jakékoliv lidské myšlenky. Ale jak se ukázalo, lidé je neuměli ovládat a chaos a strach v jejich hlavách vedl k tomu, že si neustále materializovali negativní situace, což následně vedlo ke zničení téměř celé skupiny výzkumníků. Přibližně to samé se stalo i posádce kosmické lodi. Místo toho, aby pochopili zákony Kosmu a brázdili jeho prostory, vybrali si strach a nenávist a to také vedlo k jejich sebezničení.

Nevím, jak u koho, ale ve mně tento film vyvolal přímou asociaci s předpotopní civilizací Atlanťanů. A navíc je to svým způsobem pro nás varování. Jako civilizace musíme vzít do úvahy chyby minulosti, vybrat si cestu duchovního rozvoje společnosti a nesejít z ní. Vždyť jenom takto všichni společně můžeme dosáhnout výšin vysoce rozvinuté civilizace, která chápe tajemství Vesmíru. Není tajemstvím, že duchovnost začíná pochopením Jednoty a rovnosti všech jeho individualit. Ať je to jakkoli divné, právě myšlenky o rovnosti a spravedlnosti byly v každé době ve společnosti vyžadovány. Ale tyto ideje se vůbec nelíbí těm, kteří si chtějí přivlastnit veškerou moc na planetě do vlastních rukou.

Pyramidy Atlanťanů neboli zapomenuté lekce historie

Další díly ze seriálu

Jeden komentář k "Pyramidy Atlanťanů neboli zapomenuté lekce historie (7.díl)"

  • Tino napsal:

    Dobrý vývoj je spojení poznaním prírodných zákonov Tvorenia a prírody a ich štúdiom a následne aby podľa ných lúdia žili to by malo veľký a pozitívny účinok na vedomie lúdi a ich duchovný vývoj preto že tie to prírodne zákony máju aj evolučný účinok na človeka a vedu k skutočným hodnotám vo vedomí človeka .

Napsat komentář