Pyramidy na Novém Zélandu

17071x 16. 01. 2015 1 čtenář

V reakci na anglickou verzi článku o pyramidách na Faerských ostrovech, napsal jeden z diskutujících:

Našel jsem podobné struktury na Novém Zélandu. Místní vláda tvrdí, že se jedná o přírodní formace. Každý, koho osobně znám a kdo danou věc osobně viděl, říká něco jiného.

Existovala stránka s velkým množstvím vědeckých informací, ze kterých jsem čerpal. Stránka fungovala asi ještě před týdnem (napsáno 03.07.2014) ale od té doby je nedostupná.

Byly zde důkazy od archeologů a geologů, že jednotlivé bloky byly uměle vytvořeny. Dle jejich názoru se nejedná o materiál, který by se nacházel v okruhu 20 km. Jsou zde viditelné vrstvy popela nad úrovněmi pyramid. (Pyramidy jsou překryté vrstvou popela, neboť se nacházejí v regionu se sopečnou činností. Podle popela bylo stáří kamenů (a tedy i pyramid) datováno do období více jak 300,000 až 350.000 let do minulosti.

Několik lidí, které znám, a kteří pracovali v armádě v okolní buši mi řeklo, že se jim podařilo náhodou objevit ztracená města.

Pro lepší pochopení stáří – podívejte se na stromy, které rostou na vrchu kamenů ve výšce 3 více metrů. Můžete si představit dlouho to muselo trvat, než-li kameny začaly být vhodné pro růst vegetace a jak dlouho to muselo trvat než-li na nich začaly růst tak velké stromy.

Mluvil jsem s místními domorodci – Maori – a ti říkají, že podle jejich legend, když poprvé připluli na Nový Zéland (Aotearoa), žilo zde mnoho lidských bytostí, včetně lidí s blonďatými vlasy, modrýma očima a bílou kůží.

Mluvil jsem se členy kmene, kteří tvrdí, že 3,6 metrů vysoká kreatura v podobě modlící se kudlanky, chránila jejich vesnici po stovky let. Většina členů kmene toto považuje za naprostý fakt.

Na Novém Zélandu je hodně divných věcí.

Našel jsem bloky, které jsou velké přes 200 metrů. Bohužel na podruhé se mi je už nepodařilo najít. V buši je všechno podobné.

Našel jsem bloky, které jsou velké přes 200 metrů. Bohužel na podruhé se mi je už nepodařilo najít. V buši je všechno podobné.

Na následující fotce můj kamarád seškrabává mech, aby lépe viděl pravidelné spoje. Tyhle bloky se nacházejí asi 20 metrů od těch na první fotce. Za zmínku stojí fakt, že v mezerách mezi bloky, které byly roztlačeny kořeny, je vidět dále do celé struktury. Jsou tam další bloky, které mají naprosto perfektní tvar a jsou hladké, protože nebyly vystaveny vnějším povětrnostním vlivům.

Novy Zeland 02

Tady můžete vidět pravé úhly a spoje.

Novy Zeland 03

Někdo zkoušel kopat k základům kamenů.

Novy Zeland 04 Každý spoj v pravém úhlu.

Novy Zeland 05Stojí také za zmínku, že bloky jsou vyrobeny z nějaké formy „ignimbrite(?)“ a mají krystalickou strukturu, která se třpytí ve slunci, když odstraníte mech a očistíte je. V dávné minulosti to mohla být krystalová pyramida.

Nový Zéland je vulkanický ostrov a prošel v minulosti mnoha vulkanickými erupcemi. Je to tu naprosto neuvěřitelné…

Myslel jsem si, že by vás to mohlo zajímat v souvislosti s původní zprávou (Pyramidy na Faerských ostrovech), zejména pokud jde o kamenné struktury. Rozhodně je patrné, že kameny jsou poškozené v čase 1000 let natož 10000 let. Mnoho let byly vystaveny době ledové, povodním, tsunami, meteorickým dopadem, sopkami, a kdo ví, co ještě? Jaderná válka?

Namaste.

 

Podobné články

Jeden komentář k "Pyramidy na Novém Zélandu"

  • S. S. napsal:

    Proč by mělo být naprosto neuvěřitelné, že se na vulkanickém ostrově nachází vulkanický materiál (ignimbrit) ?

    Mimochodem: pokud jsou spáry v pravém úhlu mezi kamenými bloky důkazem umělosti, pak nemusíme chodt ani moc daleko. Podle tohoto kritéria by měla být uměle postavena například skál pod Hazenburgem (http://lukas.faltynek.com/wp-content/uploads/2007/12/hazmburk_02.JPG) a mnoho dalších útvarů. Kolmé spáry se dají nalézt na mnoha skalách. Stačí jen najít vhodné místo.

    Pravidelné tvary najdete třeba i na Panské skále (tzv. Kamenné varhany). Také by to měl být zbytek pyramidy?

    Jaké je vlastně pro Vás kritérium, které umožní odlišit umělou stavbu od přírodního útvaru?

Napsat komentář