Pyramidy: Svědectví pštrosího vejce

77126x 04. 11. 2013 1 čtenář

V Egyptském Asuánském muzeu je uloženo pštrosí vejce s pokryté rytinami. Stáří vejce se bez dalších debat odhaduje na dobu 4500 let před naším letopočtem.

Podíváme-li se blíže na kresby, vidíme reprezentaci tří pyramid. Pokud se jedná o reprezentaci tří pyramid v Gíze, mají archeologové docela slušný problém. Ti se totiž snaží napasovat stáří těchto pyramid do doby kolem roku 2500 let před naším letopočtem.

Snad jediné vysvětlení, které by mohlo nahrávat do karet oficiální verzi historie, je možnost, že kresby na vejce z doby 4500 let před naším letopočtem byly vytvořeny až dodatečně, tedy někdy po roce 2500 let před naším letopočtem.

Jak vzpomíná jeden z komentářů pod původním článkem v angličtině, dle vědecké studie Johnnyho Anthonyho Westa je staří pyramid více jak 20000 let. Tedy více jak 2 zlaté věky zpět.

J. A. West a mnoho jemu názorově blízkých, trefně poznamenávají, že mnoho staveb bylo v proudu času upravováno a rekonstruováno. V roce 2500 let tedy pyramidy mohly projít posledním zdokumentovaným zásahem, což potvrzují i některé historické záznamy (texty na papyrech).

Zdroj: Facebook

 

 

Podobné články

7 komentářů k "Pyramidy: Svědectví pštrosího vejce"

Napsat komentář