Pyramidy! Všude samé pyramidy

9796x 25. 07. 2013 1 čtenář

Díky Bosenským pyramidám se s pyramidami jako takovými roztrhl pytel. Lidé se naučili novému pohledu na svět a získali tak dar vidět pyramidy tam, kde vědci selhali. Pro mnohé archeology je to nejspíš velmi hořká pilulka, protože to vše nabourává onen doposud zažitý koncept, že pyramidy byly postaveny v Afrika (Egypt),

Střední Americe a v Číně. Teď už máme pyramidy v Evropě, Atlantickém oceánu a Antarktidě. O těch Marsu a Měsíci snad ani nemá smysl mluvit, i když se o nich ví už od 70. let minulého století.

Je obtížné pochopit, oč tu běží. Díváme se na technologii, které nerozumíme, a kterou zjevně využívala civilizace, která tu byla dávno před námi. Civilizace, jenž zvládala bravurně meziplanetární lety a tedy pohyb po celé planetě. Nepoužívali žádné silnice ani žádnou složitou technologickou infrastrukturu a pokud ano, nic se z toho nedochovalo a nebo (a to je též možné), používali fyzikální a přírodní principy, které jsme my dosud ještě neobjevili.

Kdosi trefně poznamenal, že jeden ze způsobů, jak můžeme na pyramidy nahlížet, je představit si je jako zdroje energie – elektrárny rozeseté po celé Zemi. Na rozdíl od těch našich ale jejich uživatelé nepotřebovali složité rozvodné sítě.

Osobně si myslím, že tohle zařízení dokáže mnohem více…

Podobné články

Napsat komentář