«« »»

Pyramidy! Všude samé pyramidy

Díky Bosenským pyramidám se s pyramidami jako takovými roztrhl pytel. Lidé se naučili novému pohledu na svět a získali tak dar vidět pyramidy tam, kde vědci selhali. Pro mnohé archeology je to nejspíš velmi hořká pilulka, protože to vše nabourává onen doposud zažitý koncept, že pyramidy byly postaveny v Afrika (Egypt),

Střední Americe a v Číně. Teď už máme pyramidy v Evropě, Atlantickém oceánu a Antarktidě. O těch Marsu a Měsíci snad ani nemá smysl mluvit, i když se o nich ví už od 70. let minulého století.

Je obtížné pochopit, oč tu běží. Díváme se na technologii, které nerozumíme, a kterou zjevně využívala civilizace, která tu byla dávno před námi. Civilizace, jenž zvládala bravurně meziplanetární lety a tedy pohyb po celé planetě. Nepoužívali žádné silnice ani žádnou složitou technologickou infrastrukturu a pokud ano, nic se z toho nedochovalo a nebo (a to je též možné), používali fyzikální a přírodní principy, které jsme my dosud ještě neobjevili.

Kdosi trefně poznamenal, že jeden ze způsobů, jak můžeme na pyramidy nahlížet, je představit si je jako zdroje energie – elektrárny rozeseté po celé Zemi. Na rozdíl od těch našich ale jejich uživatelé nepotřebovali složité rozvodné sítě.

Osobně si myslím, že tohle zařízení dokáže mnohem více…

One Response to Pyramidy! Všude samé pyramidy

  1. […] Americe. Nové důkazy nasvědčují dnes tomu, že pyramidy se vyskytují na různých místech pocelé planetě – v Asii; podobně jako v Číně, Kambodži a podvodní pyramidy u pobřeží Japonska. Ukazuje […]

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.