«« »»

Ralph Ring: Muž který létal s létajícími talíři

Rozhovor s vynálezcem a pokračovatelem Nikoly Tesly o tom, jak v 50. letech spolupracovala řada lidí v USA na nových technologiích založených na volné energii a zařízeních přesahujících dnešní obecně dostupné znalosti. Jejich činnost byla ukončena bezpečnostními složkami americké vlády v zájmu „národní bezpečnosti“.

Nikola Tesla (1856 — 1943) vynalezl 20 století. Byly mu ale povoleny jen vynálezy, na kterých bylo možné neustále vydělávat. Jinak řečeno, nebylo povoleno nic, na co nebylo možné namontovat měřič. Takže většina věcí je stále v utajení. Stejně tak je stále v utajení princip hmoty a fungování vesmíru. Jsou nám předkládány zavádějící teorie, jako je třeba teorie relativity a podobně. Je to vše o dost jinak.

Neustále se vysílá něco o UFO a je to dost únavné, protože se jen mlží a pravda se nikdy neřekne. Cíl je jen snížit důvěryhodnost pozorovatelů. Nemělo by se to jmenovat „Unidentified Flying Object“ – neidentifikovaný létající předmět, ale „Identifiable Antigravity Aircraft“ – identifikovatelný antigravitační letoun. Je to na obloze stejně běžné jako dopravní letadla a není potřeba se tomu divit, jak se nám snaží vnutit. Armáda má tyto letouny a přísně to tají. A na co to použije? Pravděpodobné také na podniknutí falešného útoku mimozemšťanů v režii armády s cílem ovládnout svět. Tak se tím nenechte zmást a považujte to za zbytečné divadlo.

Jak je to s vynálezy? Teorie, která se učí ve školách, neumožňuje udělat si celý obrázek o vesmíru a díky tomu není možné, nic zásadního vynalézt. To je spolu se vštěpovanou namyšleností a egem, docela dobrý způsob ochrany. Další způsoby jsou, zesměšňování všude možně. Nejlépe v novinách co čtou hlupáci. Bulvární plátky, přihlouplá skeptická sdružení a podobně. Další forma je vynález odkoupit a na věky zamknout. A poslední stupeň je zastrašování a případně vražda. Jak se vám líbí život v takovém světě? Nezdá se vám, že je tu něco hodně špatně. Proč si má parta ničemů dělat nárok na všechny patenty, co jsou k dobru lidstva a na volnou energii, co je pro všechny zdarma. Používají kriminální praktiky a jsou to trestné činy. Pokud se lidi nechají zastrašit a budou mlčet a nechají to nepotrestané, nic se nezmění.

Dobře si všimněte, jak zločinci používají tisk, jako nástroj k potlačení pravdy. Říkali, že například Carr vybíral peníze na něco, co není možné. Jak mohou novináři posoudit technické věci o kterých nemají žádné vědomosti? Mají podávat lidem zprávy a nemají přikazovat, co si mají myslet. To je manipulace a musíte na to mít povahu, sloužit bezmyšlenkovitě manipulátorům světa, jako osel. Klasická manipulační metoda je ta, že informujete lidi o tom, že někdo získal bezpracně peníze. Nebo že se nějak obohatil a má se dobře a nic se mu nestalo a tak podobně. Udření a zbědovaní lidé, na to většinou negativně reagují. Tímto způsobem je možné dostat lidi tam, kam je potřeba a vybudit dostatečné množství negativní energie, která udělá celosvětovou škodu. Ta energie je velmi ničivá a takto to funguje.

Sdělovací prostředky je nutno od těchto zločinců vyčistit, aby plnili svojí funkci. Ta funkce je podávání pravdivých informací, vzdělávání a vytvoření klidné celosvětové mysli. To co se tam dnes natáčí a píše, je naprosto bezcenné a navíc velice energeticky škodlivé. To platí celosvětově a negativní energie je vytvářena záměrně a cíleně.

Otis Carr byl vynikající vědec a určitě to bylo také tím, že dlouho spolupracoval s Teslou, který ho vše naučil. OTC — X1( US Patent 2 912 244) byl létající stroj, který mohl mít dnes už každý. Svět by se od základu změnil. Ve jménu tak zvané národní bezpečnosti, tomu tak není. Místo používaného obratu „otázka národní bezpečnosti“ správně patří obrat „otázka celosvětového okrádání“.

UFO řízené silou myšlenky. Stroj jako zesilovač myšlenek. Princip myšlení a napojení na centrální mysl. Čas vlastně neexistuje, jen v naší mysli. Kov jako želé, do kterého jde strčit ruku. Pamatujete na námořníky zarostlé do paluby při Filadelfském experimentu. Porušení časového zámku, který určuje naší polohu v čase a prostoru a před kterým Tesla varoval. Je mnoho věcí pro mysl těžko pochopitelných, protože s tím mysl nemá zkušenost.

Ralp Ring se s vámi podělil o své zážitky a možná vám mnoho věcí které jste nevěděli, osvětlil. Okolo těchto věcí je k nalezení mnoho materiálů, tak se o to zajímejte. Možná se budete mnohému divit a změní to vaše vnímání světa. Nic není tak jak se zdá.

Na stránkách Ralpha Ringa najdete mnoho informací.

Zdroj: Nwoo.org
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 01877 a SS: 100.

5 Responses to Ralph Ring: Muž který létal s létajícími talíři

 1. Looper napsal:

  Teorie relativity je největší pičovina všech dob.
  A je absurdní, že na základně ničeho je Albert Einstein titulován do pozice největšího vědce všech dob ….. protože do této pozice se jej snaží vnutit propaganda, stejná jako propaganda vakcín, propaganda nezdůvodné nenávisti proti rusku atd.

  Když si na internetu dovolím napsat, že je teorie relativity nelogická (což opravdu je a ví to většina lidi – ale nemá odvahu do říci – jako v pohádce Císařovi nové šaty), tak se okamžitě záhadně objeví trol, aby mě napsal jaký jsem idiot, jak jsem směšný, a že okamžitě vytvoří webovou stránku o mých perlách. Tito placení trolové mají za úkol odradit lidi od toho, aby sebrali odvahu říci, že je něco špatně.

  —-

  Ach přišel sem pozdě, takže nevidím video.
  Být obklopen želé hmotou může hodně pomoci proti přetížení nebo nárazu -už se nemohu do ničeho praštit, protože mě zadrží želé hmota. Želé hmota by mohla být lepší verzí bezpečnostního pásu. Ale želé, pokud to beru od slova želé, není pevné, takže by to měla být pouze výplň okolo lidského těla, ale jinde by žádné želé být nemělo. Což samozřejmě nevylušuje průhlednost létajícího talíře.

 2. Martin Martin napsal:

  Kdyby byla jen desetin z toho pravda, tak je to neskutečné.
  Když si dá rozumný člověk do souvislosti všechny ty kauzy viz. např. 11.září, U.F.O atd. tak je to jasné.
  Všechny co pravdu poznají rakovinou nezlikvidují /viz. citace…./

Napsat komentář