Rasa Nadlidí a zapovězené dědictví

99604x 09. 10. 2016 1 čtenář

Jedna z divočejších hypotéz k podzemí na Severním Kavkazu

Pravidelní návštěvníci mé stránky se již určitě dovtípili, že rasy nadlidí v legendách – Atlantové, Titáni, aj. jsou čistokrevní Árjové, kteří byli vysocí 2,5 – 3 metry. Právě o této kultuře hlásal falzifikátor dějin, tzv. doktor a představitel pavědy egyptologie Mark Lehner, že žádné důkazy o této dávné civilizaci neexistují.

Zvu vás na prohlídku atomové základny Atlantů do podzemí poblíž Elbrusu, v Kabardsko-Balkarsku na Kavkazu. Postavené na základě výpočtů atlantských inženýrů, podle jejich pojetí zákonů podsvětí, kde Árjové střežili „pekelné“ jaderné zbraně.

Číslice, které dnes používáme, nejsou ani arabské ani indické, ty pochází od Árjů. Míra délky, 1 metr, má stejný původ. Árjové věřili, že číslo 6 označuje peklo a 7 ráj. Výška sálu je 36 metrů – 6×6=36, výška větrací šachty 42 m (6×7=42), 6×7 znamená přechod z podsvětí (podzemí) do ráje (nahoru na zemi).

Rasa Nadlidí a zapovězené dědictvíJaderný komplex má okrouhlý tvar a do skal Kavkazu bylo vyřezáno 6 velkých síní vysokých 36 metrů. V jednom z těchto šesti sálů došlo kdysi k výbuchu, jeho větrací šachta se ale zachovala. Místo na obrázku označené písmenem „A“, je právě tento vybuchlý sál, který zkoumala expedice televizní stanice REN-TV. V tomto podzemí byly už výpravy z různých zemí, posléze se však ukázalo, že byly složeny především z milovníků dobrodružství a ti nedokázali „uvidět“ obrovské umělé megality Árjů. Jsem přesvědčen, že vědci z řad zednářů byli hodně zneklidněni a že celá oblast je neustále pod jejich dohledem.  Árijské podzemí u Zajukova by mohlo kompletně rozložit celou současnou lživou vědu…

Část obrázku „B“ ukazuje jak mohl sál vypadat před 12 400 lety, před výbuchem. Na „C“ jsou patrné stopy po hledačích pokladů. Byli to čekisté Lavrentije Beriji, kteří po odchodu fašistů našli s pomocí místních pastevců vchody do větracích šachet. Zahájili průzkumné práce, do labyrintu se jim ale proniknout nepodařilo. Šachty byly za 12 400 let hodně zanesené malými i většími kameny, hlínou a prachem. Po tísíciletí tu prováděli svoje „výzkumy“ pastevci, kteří házeli do otvorů kameny a čekali na zvuk dopadu, aby zjistili, jak hluboko se nachází „onen svět“. Červené šipky na obrázku upozorňují na místnosti, kde byly stráže.

Rasa Nadlidí a zapovězené dědictví obr.2Druhý obrázek znázorňuje rozvinuté schéma kruhového podzemí u Elbrusu. Pět nepoškozených sálů a jeden zničený výbuchem. Jsou od sebe navzájem vzdálené zhruba kilometr. Nákres je pouze orientační a vidíme, že větrací šachty jsou u některých sálů rovné a u jiných pokroucené. Červená čára pod sály zobrazuje jejich propojení a malé místnosti, vytesané ve skále.  Osobně pochybuji, že by průchody mezi síněmi byly pouze v jednom podlaží. Když přihlédneme k velikosti celého objektu a k tradicím Árjů stavět vícepodlažní spletité komplexy, měly by chodby být minimálně ve třech patrech. Je evidentní, že obsluhující personál měl dostatek času „zazdít“ jaderné zbraně a zamezit tak navždy „Drakům“ z Města Slonů v přístupu…

Rasa Nadlidí a zapovězené dědictví obr.3Třetí obrázek nám ukazuje přibližné schéma elbruského podzemí při pohledu shora. Velké obdélníky jsou sály s výškou 36 metrů, které jsou spolu propojené chodbou po obvodu labyrintu. Číslo „6“ je obsaženo i ve středových úhlech. Celý komplex je orientován podle světových stran z období před potopou, kdy byl severní pól v oblasti severního Grónska. Každé podlaží mohlo mít ještě svůj zvláštní tajný vchod z jiného patra, který znali pouze Árjové patřící k personálu. Červená šipka označuje hlavní vchod pod vybuchlým sálem, který byl po explozi zasypán.

Hitler se chtěl zmocnit těchto jaderných zbraní za každou cenu. Zastavil skupinu armád A (pozn. překl.: měla, podle oficiálních dějin, zajistit ropná pole na jihu SSSR) a přesměroval ji k Elbrusu. Adolf Hitler disponoval přesnými informacemi ze starých tibetských textů, že se v podzemí u severního svahu hory Elbrus dochovalo „místo Síly“, kde se nachází pekelná absolutní zbraň, umožňující ovládnout celý svět. Němcům se vstup najít nepodařilo.

Rasa Nadlidí a zapovězené dědictvíPrůzkumníkům, kterým se podařilo proniknout větrací šachtou do jednoho ze sálů podzemí, bylo jasné, že „nevstoupili“ hlavním vchodem. Taková obrovská soustava mohla mít několik vstupů, ale megalitická silnice, objevená u Zajukova, musela vést k hlavnímu vchodu. Všechny vchody byly vyhozené do povětří a zavalené před 12 400 lety. Megality na snímcích byly klasifikované jako části podivné pyramidy. Nemám absolutně žádné pochybnosti, že se jedná o část megalitické cesty.

Pozůstatky árijských megalitů je možné najít také u tzv. Německého letiště, kde je rovná planina a kde mohly přistávat velké árijské proudové vimany s vertikálním startem a malá letadla. V dobách SSSR tady přistávaly vrtulníky s horolezci, kteří odtud vyráželi na zteč „Bílého obra“.

Rasa Nadlidí a zapovězené dědictvíK obrázkům: „a“ je árijský kluzák, který se ztratil z Egyptského muzea, byl nalezen v Egyptě, zabalený v papyrusu s nápisem „chci létat“; „b“ árijská nadzvuková vimana s vertikálním startem, vzadu má čtyři trysky k vyrovnávání ocasu letadla při startu a přistávání a hlavní hybná síla byla zespodu, v podobě univerzální trysky pro vertikální a horizontální pohyb.

Pod Elbrusem najdeme i stopy po tragédiích pravěkých Árjů, viz menhir na snímku. Jsem přesvědčen, že jich tam bylo daleko více, dochoval se ale pouze jeden němý svědek.

V Kabardsko-Balkarsku je tedy nádherný árijský podzemní komplex, který se může směle měřit s pyramidami i chrámy v Egyptě.

 

Podobné články

9 komentářů k "Rasa Nadlidí a zapovězené dědictví"

 • jablon napsal:

  Hlásí se překladatel: autor, Kacha Margiani, napsal článek vloni, jediná datace, kterou uvádí je „před 12 400 lety“. Článek jsem uvedla slovy, že se jedná o „divočejší“ hypotézu. Je spíše dost divoká, ale je k zamyšlení obecně. Minimálně v tom, že tam zřejmě vedla silnice do podzemí – proč to bylo potřeba? Nepodařilo se mi dopátrat nakolik je to podzemí prozkoumané.

  Střízlivá  a ooficiální verze  je tady: http://www.suenee.cz/zahadnou-jeskyni-na-severnim-kavkazu-zkoumaji-odbornici

  Že se tam ale snažil dostat Hitler a jeho Ahnenerbe, to je na 99% jisté. Proč?

  • Tino napsal:

   Ja som si na yotube našiel videa o tom a šlo o to že bol to korpus 1 ktorý pri mal byť zničení chodba bola iste riešená umelo ale objekt bol zničený ako bolo písane ostal len pol kruch a to hlbke 100 metrov od vrchu šachty no i bolo odobraté zo steny ktorá sa javila na videu ako umelá hmota omietky malty aby som bol presní ktorá sa testovala a bolo potvrdene že je to malta otázka je čo sa našlo v dalšich tubusoch m nie nie je známe .

 • Tino napsal:

  Je otázne prečo by nie kto v tej dobe postavil tie to podzemne stavby a po tom ich m ne neznámeho dvovodu opustil takým spôsobom ako je tu v článku uvedene zrejme sa muselo v tej dobre nie čo vážne stať a to bol a si vojnový konflikt ktorý sa udial pred 11 514 rokmi presne to bolo 9498 BC n.l to by aj časovo spadalo do obdobia kedy bol ten komplet podzemných stavieb zničený a opustený ked že článku sa uvádza že hlavne vchody do stavieb boli zničene výbuchmi .No i otázka znie aký presný účel tie to stavby mali ked že sa tam nie našla žiadna technologia a ni vybavenie zrejme ak tam aj bola bola zničená alebo demontovaná personálom alebo útočnikom ktorý ten to komplex napadol javia sa tam aj nie aké indície ked že prví korpus tubus bol zničený bud zvonku alebo znútra to je otázne môžno by sa tam aj našli nie aké pozostatky a artefakty .No ale ako je to zrejme na Zemi bežne nie je tu sila a a ni vôla riešiť a vyriešiť tie to veci vedcami ktorý by chceli na tom pracovať aby sa pravde o pôvode človeka tu na Zemi dostalo pravého miesta a tie to stavby to mu môžu do pomôcť ozrejmiť to čo sa dialo na Zemi pred cca 12 000 a viac rokmi žiaľ nie je na to ešte dnes vôla lebo by sa fakt musela meniť historia ako si ju dnešní moderný človek utvoril na obraz svoj a pri tom by sme videli ako to bolo na ozaj ako sa stali tie udalosti pred tisíckami rokmi .

  • Standa Standa napsal:

   Pokud se něco odehrálo před 11514 roky, tak to muselo být roku 9499 před naším letopočtem.

   A označovat datum BC n.l, neboli „před Kristem našeho letopočtu“ je takové trošku zvláštní.

   • Tino napsal:

    Pozri sa tu jeden rok cca hore dole ked že ide o m noho rokov od tej doby čo sa stala dana udalosť konfliktu medzi ludmi z Atlatisu a mestom Mu city z oblasti púšte Goby kde to to mesto bolo postavene mužom menom Muras bol to človek ktorý mal titul Iswisch bol to mentor vodca svojich ludi .No i v tej to oblasti sa ma do dnes nachádzať podzemne mesto Agharta ALFA a BETA kde sa časť tej to populácie ludi mala ukryť pred útokom a pri tam máju žiť do dnes .Treba brať na vedomie že sa nie jednalo o pozemských ludi ale že to boli lúdia čo kolonizovali Zem z oblasti Lýry a Vegy  dávno pred hodnú dobu ktorá siaha hodne tisíc rokov do minulosti pred konfliktom .Silou čo tu to udalosť spustila bol človek Arus ktorý tie š mal titul Iswisch bol to zlý mentor ktorý chcel vládnuť nad Zemou a tak rozpútal peklo na Zemi .Mal hodne stúpencov a to cca 75 000 lúdi ktorý napadli obe kultúry Atlatis a Mu city a viedol vo či nim dlhy konflikt prvá oblasť ktorú Iswisch Arus dobil bola Hyperborea oblasť Floridy a po tom pokračoval daľej oblasti Indie atd .Ked že obe kultúry boli silne a nedalo sa ich zničiť priamo Arus infiltroval vedúce radi oboch kultúr aby ich tak to mohol poštvať proti sebe a aby ich tak mohol oslabiť a zničiť navzájom čo bolo aj prianím Arusa a Bafath je ho lúdi čo sa aj na koniec udialo zničeným oboch kultúr Atlantis a MU City tak to dosiahol to ho čo priamo nebolo možne .Cele mesto Mu bolo n povrchu v jednom obrovskom útoku rozloženo na atomi silami Atlantisu zostalo len to podzemne mesto Agharta Alfa a Beta .No ale a ni Atlantis nie ostal bez ujmy ked že časť vedcov z Mu city podnikli proti útok podobe dobre vybraného asteroidu z oblasti medzi Marsom a Jupiterom ktorý pomocou technických prostriedkov naviedli na dráhu Zeme a na oblasť Atlantisu a zhodili ho na n čo viedlo kataklizme obrovských rozmerov celí subkontíment sa potopil a prepadol do Atlantiku ako titanick 50 rokov trvalo kým sa atmosféra Zeme znovu očistila od splodín no časovo 10000 rokov to aj spadá ta mala doba ladova ktorá sa tým to útokom udiala  je hodne veľa veci a lokalít na Zemi ako sú archeologické stavby a artefakty ktoré sú neznáme svojou povahou a technologiou zhotovenia ktoré sú o hodne staršie než veda dnes tvrdí napríklad Puma Punku a tak by sme mohli pokračovať zostali len rujní to ho čo bolo dávno postavene .

  • XaX napsal:

   Hele, ty na rok presny letopocty posli prekladateli tohole vyplodu, at je tam doplni. At ty arijsky atlanty mate tak nejak poreseny.

Napsat komentář