Řecko: pozorování UFO

6065x 19. 06. 2013 1 čtenář

Byl krásný řecký slunný den, a jelikož jsem měl půjčené kolo, vyrazil jsem dále od střediska ubytování které bylo v Parze – kraji Epirus, bylo jak jinak než velké dusno a ten den došlo i na bouřky, kterým jsem jen tak tak stačil ujet, bohužel si nepamatuji příliš detailů vzhledem k onomu dusnu a vyčerpanosti z jízdy na kole po kopcích uchvatné krajiny, ale myslím že jsem nic neviděl i když mne tedy něco říkalo vyfoť toto z více úhlů. V rozdílu několika málo vteřin již na jiných fotkách neidentifikovatelný předmět nebyl. Pouze na jedné kterou předkládám. Co se týče určení místa je zajimavé, že je objekt nad hornatým výstupkem pobřeží velmi klidného letoviska Ammoudia nedaleko Pargy či Prevezi. A ještě zajímavější je fakt, že v těchto místech ústí řeka mrtvých z nedaleké věštírny mrtvých s názvem Nekromantio určitě budou znát nejen turisté co jezdí do řecké Pargy.

S těmito místy jsou spjaté i legendy o mezidimenzionálních černých dírách kterými lze prostupovat za určitých podmínek do jiných světů či vesmírů. I když toto zní velmi naivně až jako sci-fi příběh, tomuto prostě věřím tak nějak s nadsázkou :-). Po sjezdu do pobřežního letoviska Ammoudia, ve mne zavládla jakási pohoda a hlavně klid, který jsem na jiných místech nezažil, což mohlo být způsobeno i klidnou atmosferou a cvičiteli tchai-či v parku u pláže. Po té jsem se přemístil pod či vedle kopce nad kterým je viděn onen neznámý objekt, pláž pod kopci byla velmi kamenitá a vstup byl zvláštní až jsem se bál že mne něco pohltí pokud vstoupím na tuto kamenitě útesovou mikro pláž. Pocit klidu byl již spíš mezi strachem a něčim hodně neznámým, následně vyšel z vody neznámý člověk? Nasedl do černého jeapu a odjel, foto této „pláže“ přikládám, a uvědomme si ,že řecko je opředeno nespočty záhad.

Musím ještě podotknout ,že na jednom pěším výletu se mi stal podivuhodný zážitek, když jsem si na chvilinku sednul a opřel o mladý olivovník, možná to byla fatamorgána z veder, ale jednoduše řečeno mi něco malinkatého stříbrného vlétlo do pupíku a v něm zmizelo, možná si již ťukáte na hlavu co je to za magora, ale záhady jsou všude kolem nás a nemůžem stále vše vysvětlovat skepticky s odůvodněním běž se vyléčit :-)

Podobné články

Napsat komentář