Replika Velké pyramidy - dotek mystické energie

6349x 17. 07. 2018 1 čtenář

Po staletí vědci tvrdili, že pyramidy byly postaveny proto, aby sloužily jako hrobky pro mocné panovníky, aby zde odpočívali v pokoji. Po tisíce let stavěly starověké civilizace po celém světě majestátní stavby, tyčící se k obloze. Nejznámější jsou pyramidy, postavené kdysi ve starověkém Egyptě.

Nejvýznamnější pyramidy

Velká pyramida v Gíze (Cheopsova) je jednou z nejúžasnějších pyramid, které kdy byly na Zemi postaveny. Nicméně i přes to, čemu mnozí nemohou uvěřit, tato pyramida není největší. Všemi svými vlastnostmi charakterizuje starověký Egypt.

Na druhé polovině světa, v Mexiku, abych byl přesnější, postavily starověké kultury rovněž ohromující stavby. Velká pyramida z Choluly je považována za největší pyramidu na povrchu planety, z hlediska svého objemu.

Ale bez ohledu na to, kam se podíváte, najdete na Zemi pyramidy, které byly postaveny ve vzdálené minulosti, jako kdyby před tisíci lety používali staří stavitelé stejný plán pro konstrukci těchto masivních staveb. Protože se pyramidy staly synonymem tajemství, mnozí lidé se snažili pochopit, proč byly pyramidy tak důležité pro naše předky. Existuje více než 1000 pyramid v samotné Střední Americe, v Číně je na 300 pyramid a více než 200 pyramid je v Súdánu. V Egyptě je pouze kolem 120 pyramid.

Studie

Jeden ukrajinský vědec se rozhodl studovat tajemství těchto majestátných staveb, aby zjistil, zda existuje možnost, že pyramidy byly postaveny pro mnohem více účelů, než jsou ty, které se obvykle uvádějí.

Dr. Vladimír Krasnoholovec, ukrajinský fyzik, vyčerpávajícím způsobem stavěl více než deset let objekt tvaru pyramidy, neboť ho odedávna fascinovaly tyto starodávné stavby.

Objevil tak neuvěřitelné detaily o vlastnostech pyramid. S povolením ruské vlády, postavil blízko Moskvy pyramidu o výšce 144 stop. Je to člověk, který věří, že nakonec rozluští tajemství pyramid. Tajemství – proč byly postaveny. Tohle je podle něj souhrn objevů o účincích pyramid.

Pozitivní účinky pyramidy

1) Zlepšuje imunitní systém organizmu (zvýšený počet leukocytů v krvi)

2) Vylepšuje regeneraci tkání

3) Semena uložená v pyramidě po dobu 1-5 dní vykazovala nárůst klíčivosti o 30-100%

4) Brzy po stavbě jeho pyramidy u jezera Seliger, bylo nad touto oblastí zaznamenáno výrazné zvýšení ozonu

5) Seizmická aktivita v blízkosti zkoumané oblasti u pyramidy se snížila, v počtu i velikosti otřesů

6) Zdá se, že prudké změny počasí v okolí pyramidy se zmenšily

7) Vypadá to, že pyramidy postavené v jižním Rusku (Baškirsko) mají pozitivní vliv na produkci ropy, takže ropa je méně viskózní o 30% a výtěžek ropných vrtů se zvýšil. Potvrzeno podle testů provedených Moskevskou akademií ropy a zemního plynu

8) Byla provedena studie u 5000 vězňů, kteří konzumovali sůl a pepř, které byly vystaveny pyramidové energii. Testované subjekty vykazovaly výrazně nižší míru násilí a jejich celkové chování bylo mnohem lepší

9) Standardní testy tkáňových kultur prokázaly zvýšení životaschopnosti buněčné tkáně, po napadení viry a bakteriem

10) Radioaktivní látky vykazují uvnitř pyramidy nižší úroveň záření

11) Existují zprávy o spontánním nabíjení kondenzátorů

12) Fyzici pozorovali významné změny prahových hodnot supravodivosti a vlastností polovodičů a nanomateriálů z uhlíku

13) Uvnitř pyramidy zůstane voda tekutá až do minus 40 stupňů Celsia, ale okamžitě zmrzne, jestli se jí nějakým způsobem dotkneme nebo jí zatřeseme

Vytváření replik Velké pyramidy v Gíze

V 70. letech se rozhodl badatel Jim Onan provést řadu experimentů a pokusit se znovu obnovit energetické vlastnosti pyramid. Nakonec postavil několik menších pyramid, které postavil kolem svého domu. Podle zpráv,  jeho přátelé a rodina začali brzy zaznamenávat řadu zvláštních jevů, když se nacházeli poblíž pyramid. Tvrdí se, že menší pyramidy postavené Onanem vytvářely jakýsi energetický vír, vycházející z jejich vrcholu.

Nakonec se Onan a jeho přátelé rozhodli postavit větší pyramidu. Postavili 13 stop vysokou stavbu a pozvali botanika, aby uvnitř pyramidy zasadil rostliny. Podle jejich tvrzení rostly rostliny uvnitř pyramidy třikrát rychleji, než normálně. Onan říká, že postavil přesnou repliku egyptské pyramidy v Gíze o 1/9 její velikosti.

Zprávy dále uvádějí, že člověk se jménem Ralph, který pracoval na údržbě Onanova majetku, pil každý den při práci v pyramidě pramenitou vodu. Ralph trpěl údajně na vysoký krevní tlak. Nakonec si všiml, že se jeho krevní tlak snížil. Když se to rozneslo mezi lidi, ti začali přicházet k Onanově pyramidě, aby pili ‚zázračnou‘ vodu. Mnoho lidí tvrdilo, že se cítí lépe nebo mají vyléčené určité nemoci. To by však mohl být jen placebo efekt, nebo zde mohla existovat nějaká závislost na pyramidě, protože nyní víme, že voda je živá a lze ji energeticky nabíjet, takže pak má větší význam pro zdraví a zvyšuje se osvícení vědomí.

Stavba postavená Onanem je skutečně pozoruhodná. Je vybavena 50-ti palcovou sochou faraóna Tutanchamona, stejně jako mohutnou palmou. Tato domácí ‚zlatá pyramida‘ se stala americkým mezníkem objevů pyramidologie.

Podobné články

Napsat komentář