Reportáž o úmrtí miminka tři dny po povinném očkování

730730x 10. 03. 2013 1 čtenář

Nejpoužívanější dětská vakcína Infanrix Hexa (přečtěte si bod 4.8 Nežádoucí účinky), která kombinuje 6 různých vakcín v jedné, má deklarovaný obsah hliníku až 820µg . Podává se souběžně s vakcínou Prevenac 13, která přidává dalších 125µg nebo Synflorix, která dodá až 500µg, takže celkově dostane kojenec do svalu nejméně 945-1320 µg hliníku v jeden den. Hranice otravy hliníkem pro 5kg vážící miminko je na úrovni 35 až 50 µg hliníku v krvi (celkově).

 

Podobné články

7 komentářů k "Reportáž o úmrtí miminka tři dny po povinném očkování"

 • Looper napsal:

  Dnešní lidé jsou strašně strašně strašně hloupí, takže si s nimi  vlády světa mohou pohrávat, jak chtějí.
  A není divu, že jsou lidé tak strašně hloupí, když v dětství dostaly tak šílené dávky hliníku a dalších jedů.

  Ať to vymysleli světové elity a nebo mimozemšťané – jenž používají světové elity jen k propagaci, tak bohužel musím konstatovat, že jejich plán vytvořit z lidstva bandu snadno ovladatelných idiotů, se povedl.

 • daniel korbel napsal:

  Když se tato aféra objevila , tak farmaceuti a lékaři tvrdili , že vakcíny žádné hlinikaté soli ani jiné těžší prvky neobsahují , časem ustoupili a teď hájí neškodnost těchto látek . Kde se lže , tam se lže .

 • Lendys napsal:

  Ono je to dvousečné, neustálá mediální masáž – očkujte dítě – kdo neočkuje – hazarduje s životem dítěte atd., pak vede k těmto závěrům. Opačný extrém- odmítat očkovat je taky špatně. Najít přiměřenou hranici je pro mnohé opravdu těžké. Odfiltrujte všechny ty informace o škodlivosti a prospěšnosti. Denně najdu článek, který něco vychvaluje a vzápětí je na tentýž produkt jinde publikováno varování. Takže se tomu nedivím, především by to neměli nabízet zdravotníci, ti by měli znát rizika a poučit „laiky“, rozvrhnout očkování tak, aby to miminku neublížilo. Kdo má čas pročítat všechny kombinace, interakce, kontraindikace…ano, je to pohodlnější, ale kdyby člověk neměl důvěru v lékaře, tak by si nemohl nechat předepsat ani paralen. Navíc pacienti, co zpochybňují postup doktora nejsou zrovna v oblibě :(

 • a dost napsal:

  ja hlavne porad nechapu proc rodice stale dokola davaji ty kombinovane vakciny? to je pro ne takovej problem, kdyz uz musi davat i prevenar nebo synflorix, prijit za 2 nebo 4 tydny znova?? malo se toho napsalo a natocilo o problemech po kombinaci vakcin??proc se nechaj natlacit i do rotaviru spolu s hexou a pneumokoky? copak jsou tak pitomi, ze jim nedochazi jaka je to zatez pro mimino? to jsou tan neuroticky, ze si mysli ze kdyz to dite bude mit dite ocko o 14 dni pozdeji, tak umre? nezlobte se, neni to jen o farmaceuticke lobby ale i riskovani a lhani pediatru z finanich duvodu, pohodlnosti ci nedostatku casu na pacienta.A musim rict i naivnosti az blbosti nekterych rodicu! Pane Boze lidi zacnete myslet hlavou, nac vam ten rozum je??? Copak vam prijde normalni naprat to do ditete najednou? Zatim jsem opravdu necetla, ze by se neco stalo rozumne ockovanemu diteti jednou vakcinou s dostatecnym casovym odstupem. K hliniku se nevyjadruji, jsem fin.managerka a ne chemik

  • leopold napsal:

   Když jsem si v knižce Doba jedová přečetl,že se očkuje chlapce vakcimnou proti rakovině děložního čípku,tak co si potom o tom mám myslet.Nejsem zástancem histerického kritizovaní kde čeho,ale když vám toto piši prof rndr Anna Strunecka drsc ve svých knížkách,tak tato paní o tom asi něco ví.A není to jenom o očkovaní ale i o kosmetice doporučují přečíst.

  • Looper napsal:

   Matky jsou kolikrát doktorem či zdravotní sestrou tak seřvané, že se už neodváží dál odporovat – což je samozřejmě chyba.
   Matky by měli mít pevnější vůli a když na ně zdravotní sestra a doktorka začne řvát, jak to mají ve zvyku, tak by správná matka měla popadnout své dítě, prásknout dveřmi a rychle běžet pryč – co nejdál od těch lékařských kurev.

   Ale odklad očkování není řešení – Jak může být řešení, když otravu hliníkem o dva týdny odložím??
   Bill Gates by si nenechal píchnout asi setinu dávky hliníku, co dostávají mimina !!!

Napsat komentář