«« »»

Reptiliáni: Žijí mezi námi a chopili se moci? (2. část)

2. díl seriálu: Reptiliáni: Žijí mezi námi?. Doposud vyšlo 2 dílů.

Upřímně jsem se snažil poslouchat vědecké přednášky Ickeho a Peunové, četl jsem Sverdlovovy knihy, ale nemohl jsem to brát vážně. Mnoho lidí však věří na Reptiliány a počet fanoušků Icka díky internetu roste. Zdá se mi – jak může normální člověk věřit v tyto nesmysly?

Před několika lety provedla společnost „Všeruské centrum pro průzkum veřejného mínění“ výzkum o tajné světové vládě. 45% Rusů připustilo, že na ni věří. Téměř polovina obyvatel – představte si to! A z koho sestává tajná světová vláda? Každý tomu rozumí svým vlastním způsobem – zednáři, Sion, Rothschildové a Rockefellerové, Bilderberg klub nebo Reptiliáni. V každém případě, pokud do prohlížeče zadáte slovo „Reptiliáni“, vyhledávač zobrazí velmi populární heslo „Reptiliáni v ruské vládě“. Vyzkoušejte!

Podle průzkumu „Centra pro výzkum veřejného mínění“ se v Rusku stupeň důvěry v tajnou světovou vládu v Rusku zvyšuje společně s úrovní vzdělání respondentů. Já osobně znám dva doktory seriózních věd, kteří vážně tvrdí, že to jsou právě Reptiliáni, kteří vládnou v Rusku a ve světě.

Svět nyní skutečně nefunguje. Před našimi očima proběhla světová krize v letech 2008 -2009. Důsledky nejsou dosud zažehnány a na horizontu se jeví nová, hrozivější, zuřící krize – devalvace, demonstrace, teroristické činy, sankce, konflikty, války… Dokonce i klima se mění před našima očima. Ekonomové a politologové říkají, že nová neznámá sociální situace přichází nahradit globální kapitalismus, který porazil socialismus. Je těžké žít v éře změn, když jsou porušeny všechny obvyklé pevné body. Kam má člověk jít?

Icke nabízí jednoduché vysvětlení – za všechno jsou vinni drakoni, kteří uspořádali světové spiknutí proti lidem.

„To, co nazýváme Nový světový řád, je plán plazů. Chtějí vytvořit novou strukturu světové vlády, světovou centrální banku, celosvětovou měnu, e-banking systém, odstranění hotovosti, typizaci obyvatelstva a celosvětovou armádu NATO. Chtějí vytvořit neuvěřitelný zmatek pomocí nejsilnější techniky – ovládání mysli. Velkým problémem pro Reptiliány jsou vibrace naší planety, brzy vzestup dosáhne takové rychlosti, že udržet jejich lidskou podobu bude prostě nemožné. Konečně tedy uvidíme, že naše planeta je řízena plazy. Již se nebudou moci déle schovávat.“

Americké sankce proti Rusku dále posílí? Samozřejmě! Trump a celý kongres jsou Reptiliáni! Tragédie na Ukrajině? Porošenko je věrným obrazem Anunnakiů. Když se podíváte na jeho tvář, tak to mluví za vše. Připravme se na aktuální události. Vzrůstající negace, agresivita. Každodenní nalévání špíny na naše hlavy z televizních obrazovek má podle Ickeho jednoduché vysvětlení: „Kromě zlata závisí Reptiliáni hlavně na auře svého okolí. Negativní emoce – strach, nenávist, agrese je živí energií, takže takové emoce se snaží zasít mezi obyvatelstvo prostřednictvím sdělovacích prostředků a geopolitické nestability. Stručně řečeno, maskované ještěry – Reptiliány živí náš strach…“

Blízká historie

Připomeňme si velmi blízkou historii. Během perestrojky začali lidé v ateistické zemi najednou věřit v psychotroniku, bílou a černou magii, čaroděje a čarodějnice. Masmédia to podporovala. Počet vyléčených z různých chorob před televizní obrazovkou výrazně překročil počet stoupenců existence plazů. Číšník z restaurace, Jura Golovko, s pseudonymem Longo, shromáždil celé stadiony příznivců. Aki Christos kráčel před objektivy televizních kamer po rybníku v Ostankinu (na průhledných deskách, položených pod vodou), ale věřili mu, že chodí po vodě.

Součástí byla restrukturalizace osvícené ruské inteligence, která to vysvětlovala machinacemi zednářů, jako byli Gorbačov, Jakovlev a mistři tajných lóží s vysokým stupněm zasvěcení. Všude hledali (a nacházeli!) tajné zednářské znaky a symboly, včetně znaků M a Ž na dveřích toalet. Dokonce i zednáři se dostali na toaletu, představte si to! To je důvod, proč SSSR skončil.

Není bez důvodu, že Dan Brown věnoval bestseller  „Ztracený symbol“ zednářům a zelené dolarové bankovce. Dnes už se mezi vládci Ameriky, Anglie a Ruska zednáře nehledají. Hledají se znamení Reptiliánů…Lidé byli vždy ochotni vysvětlovat složité životní situace prostě, zvláště v dobách změn. Bylo to světové židovské spiknutí, pak zednářské a nyní Reptiliánské. Brzy se dostaneme ke spiknutí myší.

Předchůdce vymyslel autor barbara Conana

Autor módních konspiračních teorií David Icke tvrdí, že osvícení týkající se Reptiliánů k němu přišlo samo (známý trik tvůrců všelijakých kultů!). Poradce FBI Michael Barkun, profesor na Syrakuské Universitě, který se specializuje na historii náboženství zjistil, kde nás tlačí bota.

Americký spisovatel Robert E. Howard, autor slavné série o Barbaru Conanovi, napsal v roce 1929 fantastický příběh „Království stínů“ – žánr z doby starověké Atlantidy. Tam zmiňuje chamtivé plazy. Tajně zabili skutečného krále a vládli tam ve své lidské podobě. O sedmdesát let později Icke publikoval svou knihu na téma „Velké tajemství“. A bylo „vymalováno“.

Stanovisko světové elity

„Mám rád sci-fi a fantasy,“ říká ředitel Ústavu systémové a strategické analýzy, historik Andrej Fursov, který po mnoho let studuje světové elity. „Nechci komentovat verzi Ickeho o tajném spiknutí plazů,“ myslím, že je záměrně rozšiřována, aby odvrátila pozornost společnosti od skutečných tajných řídících struktur. Chce zkompromitovat hledání skrytých mechanismů historického procesu jako celku, včetně nejstarší historie a tajemství o původu lidstva.

Uzavřené nadnárodní struktury světového sjednocení a správy jsou skutečností. Tyto struktury často diktují svou vůli vládám, parlamentům i jednotlivcům. Říkají nám, že Reptiliáni vládnou všem!

Možná, že sám Icke věří v to, o čem píše. Jeho spiknutí, přivedená k absurditě, se používají k diskreditování seriózního vědeckého výzkumu, jak funguje moderní svět. Proč miliony lidí věří na Reptiliány? Významná část lidí měla vždy mystické a mytologické povědomí. Vzpomeňme si na starověké řecké mýty o Bohu Diovi nebo staroslovanském Perunovi. Bylo však období, kdy mytologizované vědomí ustoupilo vědeckému poznání. Nejprve v 60 – 70 letech dvacátého století se tento proces obrátil.

Barack Obama – někteří tvrdí, že je také reptilián

Stačí pohlédnout na současnou světovou politickou a intelektuální elitu a porovnat ji s jejími předchůdci. Pokud porovnáte Roosevelta a Obamu, generála de Gaula a Sarkozyho, Hollanda a Macrona – zhoršení je zřejmé. Případně hloupost dnešní americké vládnoucí elity, když brnkají na protiruskou strunu? Je jasné, proč se to děje, ale dělají to naprosto hloupě, když si neuvědomují, že americký lid sežere vše „i s navijákem“. To je důvod pro všechny ty nesmysly, jako jsou Reptiliáni. Myslím si, že před námi bude ještě mnoho takových překvapení.

Perlička nakonec – tři hlavní znaky Reptiliánů.

 1. Lidská zornice má tvar kruhu, u Reptiliánů je roztažena svisle, jako u hadů a koček. Duhovka se nerozšiřuje rovnoměrně, stejně jako u lidí, ale má mandlový tvar.
 2. Lidský jazyk má podobu „lopatky“, někdy je zaostřen na konci, jako mají čerti. Reptiliáni mají tenký a dlouhý jazyk jako had.
 3. Zuby Reptiliánů jsou ostřejší a větší, někdy jsou vzácně uchyceny do dásní odděleně, na rozdíl od semknuté řady lidských zubů, pokud zde ovšem nejsou zahrnuty i korunky a protézy.

Kontrolní výslovnost u člověka:

Icke tvrdí, že Reptilián nemůže vyslovovat slovo „kininigin“. V Howardově příběhu o Conanovi to zní jinak: „ka nama ka lyerama.“

Poznámka editorky: Tento seriál berte s rezervou, je psán k zamyšlení se nad možností manipulace s lidským myšlením a touhou věřit ve vyšší moc.

Zdroj: Kp.ru
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 20124 a SS: 100.

12 Responses to Reptiliáni: Žijí mezi námi a chopili se moci? (2. část)

 1. Standa Standa napsal:

  1. Možná by bylo dobré dodat, že úvodní obrázek je z britského sci-fi seriálu Doctor Who (u nás vysílán jako „Pán času“), kde se těmto bytostem říká „Siluriáni“ (odkaz: https://en.wikipedia.org/wiki/Silurian_(Doctor_Who) )
  2. Koho baví příběhy o invazi ještěrů, doporučuji seriál „V“.

  • Martin Horus Martin Horus napsal:

   Všeho moc škodí a případě striktnosti dvojnásob.
   Jedná se opět o ilustrační foto, tak jako např. v případě Tisulské princezny.
   https://www.suenee.cz/tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-je-nejmene-800-milionu-let-stara/

   • OKO OKO napsal:

    Ano, souhlasím. Všeho moc škodí. Zvlášť, když to jsou očividné kraviny.
    By mne zajímalo, jak pumpování očividných kravin do éteru pomáhá celkovému pozdvihnutí lidstva z nevědomosti do toho kanonického stavu cca před 5000 lety?

    • Sueneé napsal:

     Trochu offtopic (nereaguji přímo na článek): Všimni si jak fungují Hollywoodské produkce. Využití metaforických a mytologických příběhů k prezentování nějakých informací. Vždycky hamo záleží jak se s tím naloží, ale to asi stejné, jako když pár let zpět Graham Hancock napsal „čistou“ scifi, protože jako literaturu faktů by to nikdo nevzal vážně. Takže je to takový oslí můstek, jak lidem ukázat, že realita může fungovat jinak, ale také otázka, jakým způsobem je s tím nakládáno… 🙂 Pokud Hollywood točí DEN NEZÁVISLOTI, tak potěš koště… pokud de facto uplatí Stevena Spealberga, aby natočil ET MIMOZEMŠŤAN nebo BLÍZKÁ SETKÁNÍ TŘETÍHO DRUHU, které jsou podle skutečných příběhů z archivních dokumentů tajných služeb (viz. výpovědi v UNACKOWNLEDGED), pak to má nějaký smysl – alespoň pro mne.

   • Standa Standa napsal:

    Pokud má ilustrační foto ze sci-fi seriálu ilustrovat, že články jsou sci-fi seriálem, tak to asi ilustrují dobře. Pro neznalé jsem jen doplnil, ze kterého seriálu ilustrace je.

    Podobně jako ilustrace z pohádkového filmu o spící Sněhurce a sedmi trpaslících, ilustrující článek o spící dívce a sedmi zemřelých průkopnících ilustruje, že se jedná o pohádku.

    • Martin Horus Martin Horus napsal:

     Stando pokud ti to stále za ty roky nedošlo, tak Exopolitika není školní fan-club sci-fi fanoušků. Řešíme zcela zásadní problematiku, nikoliv seriály “ V “

     Sueneé myslím, že veškerá beletrie, scénáře, filmy atd..resp. tedy vzpomínky které někdo přenese do knih či filmů, jsou pozůstatkem myšlenek těch kteří zplodili lidskou rasu, řekněme tedy primární linií dob dávno minulých. Dále současné zážitky..únosy, kontakty atd..což bych bral jako sekundární. Pak jsou ještě mimodimenzionální kontakty těch kteří mají možnost..výpovědi po konstrukčních rituálech hovoří sami za sebe.
     Když to vezmeš logicky, proč by chtěl neandrtálec opustit zem a putovat Vesmírem, nebo se vrátit na svou domovskou Planetu.
     Ono to totiž vše dává jasný smysl.

Napsat komentář