Richard Doty: Upláceli jsme novináře, aby popírali existenci ET

6790x 26. 07. 2017 1 čtenář

Richar Doty byl zvláštním agentem Kontrašpionáže amerického letectva pro zvláštní vyšetřování (AFOSI). Po více jak 8 let bylo jeho specializací vše kolem přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Pracoval v oblasti Nového Mexika na vojenské základně Kirtland Air Force Base a také na Nellis Air Fore Base (lidem známé pod přezdívkou Area 51).

Richar Doty: Když jsem pracoval v Kirtlandu, měli jsme celý tým lidí, kterým jsme říkali swindlers (švindlíři). Ti byli schopní zrekrutovat pro naši věc kohokoliv. A tahle parta chodila ven a rekrutovala lidi – hlavně novináře, protože to byli právě oni, kdo věděli některé věci jako první. Měli jsme takhle pod palcem každou novinářskou agenturu, televizní a rádio stanici v oblasti Albuquerque-Santa Fe.

Měli jsme pod kontrolou ženu, která pracovala v Albuquerque na národní pobočce televizní stanice NBC. Ta byla ochotná vyžvanit úplně cokoliv. Říkala nám o všem, co se chystá. Tímto způsobem bylo možno zastavit některé zprávy ještě dříve než byly zveřejněny. Nešlo jen o mimozemšťany. Týkalo se to čehokoliv, na čem měla zájem armáda – zejména pokud šlo o špionáž nebo jiným způsobem – o únik informací. Pokud se rekruti dozvěděli něco, co by nás mohlo zajímat, řekli nám to. Měli jsme mezi nimi vysoko postavené filmové producenty a režiséry, kteří byli schopní zajistit, aby některé věci, nebyly odvysílány.

Dávali jsme jim peníze. Byl to jeden z účinných způsobů, jak si ty lidi získat. Platili jsme jim. Platili jsme jim hodně a hotově – a nemuseli to dávat do daní. Některé ty platby byly opravdu obrovské.

Vždycky jsme na to měli peníze. Měli jsme k tomu různé fondy. Když jsi dělal na nějaké operaci – řekneme kontrašpionážní operaci – a potřeboval jsi třeba $5000 (cca 110000 Kč), tak jsi je na to dostal. Jen řekli, jo v pořádku, tady máš číslo účtu. Někdo jiný ty peníze dal na účet a já je jen vybral. Někdy jsme dostali voucher nebo něco jiného ve stejném smyslu. Nikdy jsem se neptal, kde se ty peníze berou, ale jsem si jistý, že to muselo jít z vládních fondů. Kongres totiž schvaloval mnoho černých operací (black ops), které vyžadovaly velké černé fondy. Takže to muselo jít (nejspíše) odtud. Jak ty peníze přesně byly rozdělovány a kdo o tom rozhodoval; to je nad hranici mého platového ohodnocení. [Dělal to někdo, kdo byl na vyšší lépe placené pozici.]

Steven Greer: Unacknowledged

Objednejte si knížku v češtině Unacknowledged: Mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství a dozvíte se další tabu o konspiracích v pozadí světové stínové vlády.

Podobné články

Napsat komentář