Roswell: Originál fotky z místa incidentu

15211x 07. 05. 2015 1 čtenář

Výzkumník Tom Carey zaměřený na oblast Roswell v minulých týdnech plnil novinové články titulky, když řekl přítomnému davu na panelové diskusi Americké University, že má fotografie, které jsou kouřící zbraní (nezvratným důkazem) prokazujícím, že mimozemšťané jsou skuteční.

Dnes, 04.05.2015, byly zveřejněny další podrobnější informace o těchto fotografiích na online tiskové konferenci a bylo zde uvedeno datum, kdy budou fotografie zveřejněny.

Tisková konference byla sponzorována Jaime Maussan, známým Mexickým žurnalistou a UFO výzkumníkem. Na jeho internetových stránkách TercerMilenio.tv, Maussan hostoval přenos z online tiskové konference a prezentoval oznámení, že fotografie budou zveřejněny jako součást konference National Auditorium in Mexico City a to 05.05.2015.

Tisková konference Jaimeho Maussana

Tisková konference Jaimeho Maussana

Tercermilenio’s YouTube channel zveřejnil několik rozhovorů a videozáznamů, které přinášejí více světla o pozadí vzniku a původu těchto fotografií a animaci toho, jak mimozemšťan by měl vypadat. Je zde též rozhovor s Edgarem Mitchellem, který pochází z Roswellu, a který věří, že vesmírná loď skutečně v roce 1947 v této oblasti havarovala.

Rozhovor dává též lépe nahlédnout, jak byly obrázky objeveny mužem jménem Adam Dew, který řekl, že sestra jeho kamaráda našla snímky v roce 1989, když vyklízela dům po zemřelém páru v Arizoně. Připravovala dům pro prodej realitní kanceláří.

Našla zde krabici fotografií, které si vzala domů a schovala je u sebe v garáži. Do krabice nepodívala několik let. Když to po čase udělala, zjistila, že na fotografiích je spousta zajímavých obrázků z celého světa a některé zobrazují známé osobnosti jako třeba: Clark Gable, Bing Crosby a president Dwight Eisenhower (Některé z těch fotografií jsou vidět ve videu.)

Sníme z YT videa s rozhovorem Adama Dewa. Video YT zmizelo.

Snímek z YT videa s rozhovorem Adama Dewa. Video YT zmizelo.

Část této krabice byla poškozena vodou a rozpadala se. To jí vedlo k tomu, že se snažila vybrat zajímavé snímky a uschovat je samostatně. Díky tomu zjistila, že na pár fotografiích jsou vyobrazeni mimozemšťané.

Dew v rozhovoru řekl: „Mě připadali skuteční. Těm lidem, kterým jsem to ukázal, mi potvrdili, že tohle viděli v Roswellu.“

Nakonec Dew a jeho kolega našli kontakt na Carey a jeho kolegu Dona Schmitta. Ti jsou v současné době největšími odborníky na výzkum kolem Roswell UFO incidentu.

Don Schmitt a Tom Carey podepisují knihy v Roswellskem Museu

Don Schmitt a Tom Carey podepisují knihy v Roswellskem Museu

Carey řekl, že vzali snímky k historikovi Kodaku a ten potvrdil, že snímky byly vytvořeny v roce 1947. Navíc potvrdil, že tento druh fotografického materiálu se skutečně používal v letech 1942 až 1949.

Doslova řekl, že snímky ukazují: „něco co se zdá být jako 3 a půl až čtyři stopy vysokého mimozemšťana.“ (1,1 až 1,2 metry).

Carey řekl, že má křehké (hubené?) tělo, velkou hlavu, dvě ruce a dvě nohy. Tělo bylo částečně rozřezáno a jeho hlava byla oddělena od těla. Zdá se, že bytost ležela na armádní dece.

Carey pokračoval: „Bylo to vytvořeno někde uvnitř, ale nevíme kde a za jakých okolností.“

 

Astronaut Edgar Mitchell, který byl součástí mise Apollo 14 a šestým mužem na Měsíci, řekl že vyrůstal v Roswellu. Řekl, že po té co se vrátil z Měsíce, se vrátil do Roswellu a několik lidí mu řeklo, že havárie v ETV Roswellu byla skutečná. A to včetně Majora, který byl rodinným přítelem.

Mitchell řekl, že s touhle informací šel v roce 1997 do Pentagonu a mluvil s admirálem, který byl šéfem intelligence for the Joint Chiefs of Staff. Admirál mu řekl, že o ničem takovém nevěděl, ale že se na to podívá. Mitchell řekl: „Když se snažil něco zjistit, bylo mu řečeno: Tohle nepotřebujete vědět.

Přestože dnes fotografie ještě nebyly zveřejněny, je na jednom videu vidět počítačová ilustrace, jak mimozemšťan vypadal. Ilustrace je založena tom, co je vidět na snímcích.

Ilustrace z propagačního videa. Během prezentace na konferenci bylo výzkumníky řečeno, že ilustrace je podle nalezených fotografií.

Ilustrace z propagačního videa. Během prezentace na konferenci bylo výzkumníky řečeno, že ilustrace je podle nalezených fotografií.

Anthony Bragalia, který tvrdí, že pomáhal s vyšetřováním kolem fotografií, poskytl více detailních informací o zemřelém manželském páru, který vlastnil dům, kde byly obrázky nalezeny. Řekl, že jejich jména jsou Bernerd a Hilda Blair Ray.

Bernerd geologem specializovaným na vyhledávání ropných ložisek, který pracoval v oblasti Nového Mexika. Bragalia píše: „V roce 1947 byl prezidentem Texaské kapitoly Amerického Institutu Naftových Geologů… Po roce 1947 se vypařil ze svého profesního života – nepublikoval a přestal být aktivní v Institutu.“

Bernard a Hilda Blair Ray. Tento pár byl autorem zkoumaných fotografií.

Bernard a Hilda Blair Ray. Tento pár byl autorem zkoumaných fotografií.

Všichni zainteresovaní (Bragalia, Carey, Schmitt a současný vlastník fotografií Dew) svorně tvrdí, že Hilda byla: „…vysoce reprezentovaný právník. Měla klienty na vysokých místech s napojením na CIA.“

Výzkumníci též zjistili, že Hilda byla též pilot a oba dva manželé se zabývali filantropií. Shodli se na tom, že tento pár rozhodně neměl důvod k žertům.

Vše je tedy připraveno. Splní nalezené fotografie vysoká očekávání? Musíme si počkat na výsledky konference v Maussanem se Cinco de Mayo v Mexico City.

Trailer k filmu dokumentující objev a zkoumání zmíněných snímků:

 

Dnes je 07.05.2015 dokument na internetu zatím není k dispozici. Doufejme, že v tom nemá prsty YT cenzura, neboť zmíněná konference jistě proběhla. Jednou z klíčových fotografií by měla být tahle:

Mimozemšťan z Roswellu

Mimozemšťan z Roswellu

 

Podobné články

Napsat komentář