Seržant Clifford Stone (1. díl): Utajovaná pravda vyplouvá na povrch!

11931x 22. 12. 2018 1 čtenář

„Absence důkazů, není důkazem o absenci. Je to ukazatel, že jsou světový lídři (nikoli političtí) plně schopní udržet tento fenomén pod pokličkou.“

To je jedna z mnoha vět Američana Clifforda Stonea, jež sloužil v armádě a brzy se díky svému nadání dostal k informacím a k projektům, týkajícím se „našich návštěvníků“ jak je tento muž sám nazývá. Samozřejmě se nebavíme o návštěvnících z jiné země, či z jiného kontinentu, nýbrž o těch, jenž nás navštěvují z temných, vesmírných dálav.

Clifford není jediným, kdo o mimozemských entitách (E.B.E.) hovoří. Mluví o nich mnoho lidí – snílci, lidé prahnoucí po seberealizaci a povšimnutí, ale také maximálně hodnověrní lidé, jako jsou policisté, vojáci, piloti, astronauti a další lidé, na jejichž správný úsudek a racionalitu mnohdy spoléháme.
Vždy mě baví argument, že stále čekáme na definitivní důkaz o jejich existenci a o tom, že nás navštěvují. Těch důkazů – zcela neprůstřelných – je nespočet.
47% Američanů věří, že nás někdy navštívili mimozemšťané. To není malé číslo. V novodobé historii se téměř každý Americký prezident, či kandidát/ka dušoval/a, že odhalí vše, co se o mimozemšťanech ví. Proč, když je to přeci záležitost pomatených lidí, či lidí s velmi špatným zrakem. Množství států – jako například Velká Británie, či Austrálie – odhalily materiály týkající se UFO. Jen ohledně fenoménu únosů existují desítky miliónů svědků. Někde jsem zaslechl humornou a pravdivou poznámku, že tohle by vyhrálo každý soudní spor na světě. Promluvili lidé v hypnózách – v tomto stavu se lže velice těžko – z mnohých obětí byly vyňaty implantáty, vytvořené často z materiálů nenacházejících se na planetě Zemi. Byly nalezeny trosky létajících strojů, které spadly, existují dokumenty, fotografie, videonahrávky, radarové záznamy, jejichž autenticita je nezpochybnitelná. Je známo několik událostí, které potvrdily desítky tisíc lidí ( Bitva o Los Angeles 1942, UFO nad Washingtonem D.C. 1951). Tyto události byly následovány „palcovými“ titulky v novinách.

Clifford Stone je však odlišný. Je to člověk, jenž nahlédl do pomyslné králičí nory tak hluboko, jako málokdo. A ještě méně lidí s těmito znalostmi bylo ochotno předstoupit před veřejnost a vše vypovědět. Clifford tak učinil – pojďme se společně podívat, co nám tedy prozradil.

Přeskočíme jeho začátky v armádě, do které se dostal i přes zdravotní problémy a posuneme se do momentu, kdy se ve službě dostal poprvé do kontaktu s UFO.

Na základně Fort Jackson, v Jižní Karolíně absolvoval Advanced Individual Training ( pokročilý individuální trénink ), po němž se měl stát úředníkem – písařem. Nebyl to ale jeho celoživotní sen, protože chtěl být pilotem helikoptéry, nicméně a s ohledem na jeho zdravotní stav toto nebylo reálné.
Dál už necháme hovořit samotného Clifforda.

„Ale šel jsem tam a byl jsem jeden den ve třídě. Stejně tak druhý den, ze kterého jsem absolvoval pouze část. Ten druhý den, ještě než jsem se dostal do třídy, si mě vybrali, abych šel uklidnit hlavní štáb, konkrétně sekci, kterou obývali zpravodajci.
Když jsem tam dorazil, byl tam zase ten chlap, který nás navštěvoval, údajně z Washingtonu D.C a pokusil se se mnou navázat konverzaci.
Nu, moje máma nevychovala žádného hlupáka. Neměl jsem v úmyslu mu říct, že se zajímám o UFO.“
Přišel ke mně a řekl: „Nuže, co si myslíte o UFO?“
A já řekl: „No, já nevím. Moc jsem o tom nepřemýšlel.“
On říká: „No tak, každý přemýšlí o UFO. Věříte na UFO, nebo na ně nevěříte?“
Vzpomínám si, že jsem odvětil. „Fakt nevím. Moc jsem o tom nepřemýšlel.“
On říká: „Já myslím, že ano. Já na ně osobně věřím. Tady vám chci něco ukázat.“

A pohlédl do nějakého dokumentu, kde měl různé zprávy. Když jsem se do toho podíval, pomyslel jsem si: „Tohle asi nemám vidět.“ Protože jsem neměl žádnou bezpečnostní prověrku. Věděl jsem, co znamenalo „přísně tajné.“ A věděl jsem, že tím, na co se dívám, porušují federální zákon USA – zákon o špionáži. Nevěděl jsem, co dalšího stojí za slovy „přísně tajné“ ( Top Secret ).
Nyní vím, že to lze identifikovat jako dokumenty pod Programem citlivých rozškatulkovaných informací anebo dokumenty pod Programy se zvláštním přístupem.
To jsem dříve nevěděl.
Tak mu říkám: „No víte, myslím si, že bych se na to neměl dívat. Nemám bezpečnostní prověření.“
A on na to: „Synu, neukazuji ti něco, o čem by mi nebylo řečeno, že ti to mohu ukázat.“
Nyní vím, že od raného věku nějak věděli, že mám přetrvávající vzájemné působení s – dávám přednost jim říkat takto: „našimi návštěvníky“. Jednalo se o jeden druh, ale vím, že jiné druhy působily tady a kolem s tímto druhem.
Ale pouze jedna z těchto entit mě sledovala po celý život. Ale i tak, vždy existovala interakce i s těmi ostatními entitami. Mám pocit, že důvodem, proč mi armáda dovolila se tím zabývat nebylo to, že mi to armáda dovolí. Oni si totiž vybírali lidi v civilním sektoru, kteří by se jinak nemohli do armády dostat, kteří měli nějaký přetrvávající vztah s „našimi návštěvníky.“

To, co na mě používali, když šlo o UFO, se nazývalo „propojení.“ A právě tehdy jste v podstatě prováděli komunikaci s našimi návštěvníky – zda-li nejsou zranění, nebo zda jsou v pořádku a my jsme je zadržovali až do chvíle, dokud nepřijel jejich druh a nevyzvedl si je.“

Po jisté době byl Clifford Stone převelen do Alabamy, na základnu Ft. McClellan, kde se měl zúčastnit třítýdenního jaderno- biologicko- chemického (NBC) kurzu pro poddůstojníky.

„Když jsem tam přijel,“ vypovídá Clifford, „viděl jsem věci, kterým jsem vůbec nerozuměl, hlavně tomu, jak se to váže s NBC.
Ukázali mi tento film:

Datum bylo tenkrát někde kolem roku 1968..!!! „Ale my jsme neměli mít tento typ technologie.“ Teď už ze svého výzkumu vím, a zejména když jsem dosáhl své dokumentace s NRO (Národním úřadem pro průzkum), že jsme měli satelity schopné tohle dělat v polovině 60-tých let a pravděpodobně i dříve.“ Říká Clifford.

V příštím díle budeme následovat Clifforda nejen na jeho cestách Pentagonem a hlavně pod ním, ale i na místa havárií ETV, k nimž byl přivoláván.


Více o životě a práci Clifforda Stona na YT Sueneé Universe

Seržant Clifford Stone

Další díly ze seriálu

Napsat komentář