Setkání a bubnování na magickém místě: 29.8.2019 Magický park Cibulka

10988x 21. 08. 2019 1 čtenář

Cibulka má velmi bohatou historii, která se datuje již od 14. století. Významným přelomem se však stal rok 1817, kdy se novým majitelem stal poslední pasovský kníže-biskup Leopold Leonhard Raymund Reichsgraf Joseph Thun-Hohenstein, který se rozhodl pro radikální přestavbu celého areálu. Po jeho smrti však Cibulka vyhořela, postupně začala chátrat a upadla do bezvýznamnosti. Nyní je usedlost opuštěná, skrývá však mnoho až magických míst, které stojí za to vidět a navštívit. Pojďme si tedy projít toto kouzelné místo společně a jeho magickou moc podpořit společnou energií a bubnováním.

Komentovaná prohlídka a Spontánní bubnování

Další akce z volného cyklu, kdy v týmové spolupráci Sueneého a Jana Kroči oživujeme sílu starých kultovních míst pomocí bubnů, tance, někdy a zpěvu! Magický park Cibulka se nachází kousek od Anděla a přesto ho spousta Pražanů nezná. Průvodce Jan Kroča nám poví, jaká posvátná architektura se v iniciačním parku nachází a proč vůbec v 19. století vznikl. Hudebně taneční skupina Sueneé pak nás zavede do jiných světů skrze rytmus, tanec a zpěv.

Přineste si svůj hudební nástroj, buben, chřestidlo nebo píšťalu, několik bubnů budeme mít i k zapůjčení na místě.

Sebou:

  • karimatka na sezení
  • ženy pokud možno volné šaty na tanec

Sraz je v 17:30 u Čínského pavilonu (kousek od zastávky MHD Poštovka). Začínáme v 18:00 a předpokládaný konec ve 21:00. Sraz na místě za každého počasí.

Registrujte se prosím prostřednictvím události na SMSTicket:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/17765-bubnovani-na-magickych-mistech-park-cibulka

Hledáme dobrovolníka: Kameraman / fotograf: obsluha dvou pro livestream.

Organizátoři:

Sueneé: 777703008

Honza Kroča: 603728851

Podobné články

Napsat komentář