Skutečná Akta X z archivů tajných služeb

5721x 08. 06. 2017 1 čtenář

Incident v Roswellu je určitě je tím nejznámějším případem sestřelení mimozemšťanů, ke kterému mělo dojít 08.07.1947. Zveřejněné memorandum z 22.03.1950 z archivů FBI informuje, že na místě havárie byly nalezeny tři létající metalické objekty mimozemského původu (ETV). Zpráva dále zmiňuje, že v jednom z ETV byli objeveny 3 mimozemské humanoidní bytosti (ET) vysoké asi 60 cm oblečené do těsného obleku. ET neměly žádné uši, jen dírky místo nosu, velké oči pod černými čočkami a malá ústa. Měly jen 4 prsty na rukou a nohou. Jen jeden z ET prý přežil až do roku 1952. Těla ostatních byla zmrazena a odeslána na vojenskou leteckou základu US Peterson.

Když poprvé sonda Viking 1 (NASA) odeslala fotografie města Cydonia a Tváře na Marsu, vedly se vášnivé diskuse o tom, zda je to skutečné nebo optický klam. Zveřejněná zpráva archivu CIA informuje, že v r. 1984 CIA zaměstnávala tým lidí schopných dálkového pozorování – nahlížení vnitřním zrakem. Členem týmu byl Ingo Swann, který 09.05.1984 byl požádán, aby se svojí pozorností nahlížel na povrch Marsu a ověřil autenticitu fotografií. Současně byl požádán, aby se vrátil zpět v čase o jeden milion let do minulosti a zkoumal důvody, které způsobily zpustošení Marsu. Jeho vědomí se zde setkalo s více jak 3 metrovými humanoidními bytostmi s protáhlými lebkami. Dozvěděl se, že obyvatelé Marsu vymírají a hledají nové útočiště mj. nejspíše i na Zemi.

Podle zprávy CIA v r. 1991 došlo nad ruským vojenským cvičištěm pro testovaní raketových střel k sestřelení ETV. Objekt se zřítil k zemi. Po dopadu v něm byla vidět díra nejspíše v místě zásahu. Z ní vylezly tři ET připomínající malé grays. Všichni vojáci s úžasem pozorovali, jak se tři bytosti náhle spojily v jednu jedinou uvnitř světelné koule, která náhle explodovala. Exploze způsobila, že všichni vojáci v zorném poli výbuchu doslova zkameněli. Jen těch pár, kteří se nevystavili záření, mohlo následně podat osobní svědectví. Na místě zůstal na zemi jen poničený ETV, který byl následně zabaven ruskými tajnými službami pro další zkoumání.

(08.07.1947) FBI oběžník 6751 s klasifikací TOP SECRET podává zprávu o dlouhodobém pozorování ET/ETV. Podle ní jsou ETV řízeny na dálku anebo přímo ET. ET se zajímají o možnost usadit se na Zemi. ET jsou podobní lidem, jsou ale mnohem vyšší. Přicházejí z jiné paralelní dimenze, která je úzce spojená s tou naší. Jejich ETV používají obranné energetické štíty schopné zničit jakýkoliv náš vojenský objekt. Kdykoliv se mohou pro nás stát neviditelnými. Jejich svět svým charakterem blízký fungování astrálnímu světu.

Mnoho respektovaných lidí prohlásilo, že ET je reální fenomén. Michal Gorbačov, bývalý RU prezident: Fenomén ET existuje a je třeba jej brát vážně. Harry S. Truman, bývalý US prezident: Mohu vás ujistit, že ETV jsou skutečné, a že nebyly postaveny žádnou silou na Zemi. Gordon Cooper, 1. US astronaut: Věřím, že tito ETV a jejich posádky navštěvují naši planetu z jiných planet, a že jsou více technologicky rozvinuté, než my na této planetě.

Tohle je jen pár zrnek v poušti dějin. Stále je co objevovat a zkoumat. Pojďme společně podpořit proces Odhalení. Chcete vědět více? Podívejte se na záznam přednášky a nebo přijeďte na festival Miluj svůj život v Plzni, který je 7. až 9.7.2017. Budu mít pro vás další nové informace.

 

Podobné články

Napsat komentář