Soud potichu potvrdil autismus z MMR vakcíny

1815672x 06. 01. 2014 1 čtenář

O tomto se z hlavních mainstreamových zpráv nedočtete.

Americký soud nedávno diskrétně, bez přílišné medializace, pěkně potichoučku potvrdil, že kombinovaná vakcína na spalničky, příušnice a zarděnky (MMR – measels, příušnice, Rubella) skutečně způsobuje autismus, píše Natural News.

V nedávno zveřejněném rozsudku, část která byla utajena před veřejností, bylo malému chlapci přičteno několik statisíc dolarů. Jde o odškodné za to, že MMR vakcína prokazatelně u něj vedla k vyvolání autismu.

Rodiče desetiletého Ryana Mojabeho uvádějí, že jejich syn poprvé dostal encefalitidu po tom, jak byl očkován MMR vakcínou v prosinci 2003.

Encefalitida je v USA na seznamu vedlejších účinků očkování, za které se poskytuje odškodné. Na rozdíl od Slovenska, kde údajně k žádným těžkým reakcím po očkování podle našich očkovacích celebrit nedochází.

Podle Ryanových rodičů, MMR vakcína způsobila jejich synovi encefalitidu. Ta se projevuje jako neuroimunologicky podmíněná dysfunkce ve formě astmatu a autistického spektra (ASD).

Souvislost očkování a autismu potvrzena po 15 letech sporu

Po tom, jak Ryanův případ dlouho putoval z jednoho soudu na druhý, se jím konečně začal zabývat zvláštní soud pro případy poškození očkováním. Konečně federální vláda uznala, že jeho encefalitida byla vyvolána očkováním proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.

Tato událost opět potvrdila závěry, ke kterým dospěl dr. Andrew Wakefield před více než 15 lety, když studoval onemocnění trávicího traktu u dětí po podání MMR vakcíny.

„V rámci definici očkovacího zákona Ryan utrpěl poškození, konkrétně encefalitidu 5 až 15 dní po očkování“, potvrdilo americké ministerstvo zdravotnictví. „Tento případ je hodný odškodnění“, souhlasí ministerstvo s názorem soudu.

Nejpozoruhodnější věcí v tomto případě je to, že dokumenty ve kterých vláda přiznává újmu, zůstávají utajené.

I přes doznání příčinné souvislosti mezi očkováním a Ryanová encefalitidou, vláda i soud se zdráhali vyjádřit svůj názor na veřejnosti, zda Ryanová encefalitida vedla i k rozvoji dalších onemocnění, konkrétně autismu.

Avšak už jen fakt, že tyto dokumenty zůstávají cenzurovány svědčí o tom, že vláda před veřejností skrývá něco důležité. Něco, co pravděpodobně má jistým způsobem dočinění s korelací mezi MMR vakcínou a autismem.

Znepokojeni rodiče všude ve světě měli celý čas pravdu: MMR vakcína vyvolává autismus

V podobném případě projednávaném v tentýž měsíc bylo dívce Emily Moller z Texasu přisouzeno obrovské odškodné za poškození způsobené MMR očkováním.

Podle zpráv Emily malá velmi silnou reakci, která následovala nejen po MMR vakcíně, ale po současném podání DTaP vakcíny (záškrt, tetanus a černý kašel), HiB (HAEMOPHILUS infekce) a vakcíně Prevenar (pneumokoky).

Podobně jako v Ryanová případě, úřady přiznaly, že i u Emily očkování vedlo k autismu a dalším vývojovým poruchám.

Tyto dva případy v kombinaci s bezpočetným množstvím studii publikovaných v USA, Jižní Americe a Evropě dokazují, že vakcína MMR vůbec není bezpečná, jak to prezentují představitelé konvenční medicíny.

Po pravdě, vše, co dr. Wakefield zjistil na konci 90 let minulého století v souvislosti s MMR vakcínou – to, co ho stálo kariéru a reputaci, se ukázalo jako nevyvratitelná skutečnost.

„Je jen velmi málo pochybností o tom, že vakcíny opravdu způsobují autismus“, uvedl nedávno dr. Wakefield ze svého domu v Austinu, Texasu.

Dr. Wakefield pokračuje:

„U těchto dětí existují pádné důkazy o nežádoucích vedlejších účincích MMR očkování, které zahrnují poškození mozku s následným rozvojem spektra autistických onemocnění. Teď je to už jen otázkou čísel, kolik dětí je po očkování takto postižených.

Příběhy rodičů byly po celou dobu pravdivé …

Vlády musí jednou provždy přestat zahrávat si se slovíčky. Dokud se oni handrkují, neustále dochází k novým a novým poškozením dětí. Doufám, že u těchto dětí dokážou rozpoznat onemocnění jejich trávicího traktu a následnou léčbou jim uleví od potíží. Toto mělo udát už dávno.“

Zdroj:  Natural NewsSvetKolemNas.info

 

 

 

 

 

Podobné články

18 komentářů k "Soud potichu potvrdil autismus z MMR vakcíny"

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Očkování jsou špatná, antibiotika také, kdo ví co je ve vodě a potravinách. Z letadel nám na hlavu rozprašují nějaké svinstvo, dnes jsem např. jen tak namátkou při jasném počasí napočítal po dobu asi 5h co jsem jezdil v autě, takových 20 letadel, která za sebou zanechává tak markantní podezřelou stopu, že je to až do očí bijící.
  Kdo ví, čeho se ještě dočkáme.

  • S S napsal:

   Ke špatnosti léčiv:
   Je zajímavé, že přes stále rostoucí množství těch látek, jež označujete za špatné, se lidé dožívají stále vyššího věku. Není v tom trochu rozpor?

   Ke stopám:
   Zkuste si jen tak pro pořádek spočítat, kolik musí ta letadla vypustit z motorů obyčejné vody, aby se udržela ve vzduchu či dokonce stoupala. Pak si najděte tabulky, ukazující, kolik páry pojme vzduch v nějaké výšce. Po doplnění údaje o aktuální vlhkosti vzduchu ve hladině letu si zkuste odhadnout, jak daleko bude voda ještě vidět. (Připomínám, že není vidět pára, je vidět jen voda a led. Stopy zmizí, když se změní na páru)

   • Martin Horus Martin Horus napsal:

    Jak jsi přišel na to, že se lidé dožívají vyššího věku? dle čeho tak soudíš, podle statistik..ty jim věříš? nebo lidi osobně počítáš?

    lidé se dožívají vyššího věku, ve srovnání s minulostí, ovšem to slovo „dožívají“ je tam doslova alarmující

    ke stopám . . nemusím nic počítat S, letectví jsem léta studoval, vím moc dobře co jsou vodní páry, tvůj referát je tak leda pro laiky
    stopa za letadlem, která se rozplývá několik hodin, bude nejspíš aerosol nebo nějaké svinstvo, které letadlo vypouští, pochybuji že by se jednalo o vůni aby nám život voněl

    • M napsal:

     Můžu vědět, jak podle vás vydrží několik hodin na obloze mraky? To snad uznáte je čistá pára, ne?

     • Martin Horus Martin Horus napsal:

      Co to je za otázku?
      Mraky nevypouští letadlo, to vypouští kondenzační páry.
      To je zase debata, každopádně pánové či dámy, je dobře že se ptáte, kdyby se hodně z nás zajímalo co nám padá na hlavy, třeba by se v lidech něco hnulo.
      Štve mě to každý den, když vidím tzv. kondenzační páry za letadlem, které se chovají, jinak než by měly.
      Jako jednotlivec nic neudělám a vzhledem k mému věku na mě tolik nezáleží, ale nechci aby na hlavy mojich a vašich dětí padalo nějaké svinstvo.
      Na internetu je tolik spekulací o chemtrails s tolika fotkami viz. např.

      • M napsal:

       „stopa za letadlem, která se rozplývá několik hodin, bude nejspíš aerosol nebo nějaké svinstvo“

       Reaguji na toto.

       • Martin Horus Martin Horus napsal:

        M, reaguješ na co? na můj názor?

       • S S napsal:

        Mraky jsou také aerosol.

        Aerosol je heterogenní směs malých pevných nebo kapalných částic v plynu.

        Mrak jsou drobné kapky nebo krystalky vody ve vzduchu – neboli aerosol podle výše uvedené definice.

        • M napsal:

         Díky za upozornění, chtěl jsem napsat voda, tzn. ne nějak chemicky dotovaná látka. Nicméně paralela s dlouhotrvajícími mraky zůstává…

         • S S napsal:

          No – něco málo dotaci v té vodě bude. Proudový motor je spalovacím motorem, vznikají v něm proto některé běžné složky smogu (CO2, NOx, uhlovodíky, saze, možná i něco dalšího).

          • M napsal:

           Ano, to samozřejmě. Chtěl jsem spíše zpochybnit, že by to měly být chemtrails s vysokou koncentrací nějakých cizích látek. Které mimochodem, pokud vím, dosud nikdo nespecifikoval. Prý by tam něco mělo být, ale nikdo neví co.

          • S. S. napsal:

           No – toho CO2 vzniká v motoru na hmotnost mnohem víc než vody.

           Rovnice pro kousek molekuly uhlovodíkového paliva a vzdušný kyslík:
           2.(-CH2-) + 3.O2= 2.H2O + 2.CO2
           hmotnostně: 28+96 = 36+88

           Je ale otázkou, jestli považujete oxid uhličitý či z něj a vody vznikající kyselinu uhličitou za cizí látky.

           Zajímavá jsou také nanovlákna uhlíku (saze), která vznikají v nepřesně seřízených motorech a mohou působit jako kondenzační jádra.

           Obecně je tahle problematika trochu složitější, než vypadá na první pohled.

           Snažím se naznačit, že k vysvětlení stop celkem stačí to, co vzniká v proudovém motoru – a není to jen čistá voda. Byť ta je asi nejpodstatnější a pro první úvahy stačí.

          • M napsal:

           Očividně mám problém se vyjádřit správně. :D
           Základní sdělení zkrátka mělo být, že dlouhotrvající účinek sám o sobě nijak přítomnost nějakých jedů, když mraky vydrží dlouho i bez nich.

     • S S napsal:

      Pro M: Mraky rozhodně nejsou čistá pára. Mraky jsou aerosol – buď pevných nebo kapalných částic vody.

      Čistá pára je prakticky neviditelná (nerozpoznatelná od vzduchu).

      A v tom je právě důvod, proč stopy i mraky mohou a nemusejí různou rychlostí vznikat i mizet. Vždy záleží na podmínkách

      • Martin Horus Martin Horus napsal:

       Kondenzační pára též vodní pára produkovaná motory letadla.
       Měla by se rozpustit během 10 až 20 minut, což se dá pozorovat na vlastní oči. Né vždy, protože záleží na vlhkosti, teplotě, výšce, tlaku, což ovšem také neznamená, že tam ta stopa bude několik hodin.
       Všimněte si jak různý rozptyl je za stejných podmínek, tím myslím výšku letadla. Dnešek byl pro spekulace o chemtrails jak dělaný, včera pršelo, tudíž relativní vlhkost vzduchu i za jasného počasí a přesto různý rozptyl. Sleduji to už pěkně dlouho a nejsem sám..celý svět se ptá co to je?

       • S S napsal:

        Kondenzační pára je nesmysl. Buď je to (neviditelná) pára, nebo viditelný kondenzát.

        To bílé za letadly je kondenzát ve formě aerosolu. Zkuste se podívat třeba na tuhle fotku:

        Těsně za motory je neviditelná pára. Teprve po promísení se studeným vzduchem zkondenzuje pára na vodu či led a tento kondenzát vidíte jako stopu.

        Co se týče různého rozptylu: jak zjišťujete letovou hladinu, abyste ji zahrnul do podmínek rozptylu?

 • S. S. napsal:

  Z článku je asi především důležitá věta ze závěru Dr. Wakefielda:

  „Teď je to už jen otázkou čísel, kolik dětí je po očkování takto postižených.“

  Přesně tak. Ta čísla je třeba nezávisle zjistit, porovnat to s čísly dětské úmrtnosti před zavedením očkování, porovnat s čísly následků jiných očkovacích látek i s následky léčení chorob, před kterými očkování chrání.

  Nakonec pak podle těch čísel vybrat pokud možno co nejméně špatné řešení.


  Na rozdíl od toho pána a si ale nemyslím, že by vlády měly zkoumat trávicí trakty naších dětí. To musejí dělat rodiče a lékaři. (Kdyby mi u dveří zazvonili Sobotka s Babišem a vrhli se mi s kolonoskopem na dítě, tak popadnu brokovnici)

Napsat komentář