«« »»

Společná meditace za etherické osvobození

Nadešel čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni se shodneme na tom, že proces planetárního osvobození probíhá hodně pomalu. Zde je naše příležitost kolektivně tento proces urychlit. Proto použijeme příležitost zatmění Slunce 26. února 2017, abychom vytvořili portál, skrze který prosvítíme energetické pole kolem naší planety.

Vědecké studie potvrdily pozitivní efekty masových meditací na lidskou společnost, takže každý, kdo se této meditace zúčastníte, skutečně Událost očekávané transformace může přiblížit.

Tato meditace pomáhá silám Světla uzemnit energii Světla na povrchu planety tak, aby posílila Světelnou mřížku, která je potřebná pro urychlení procesu Vzestupu. Počet lidí, kteří se této meditace zúčastní, je tím nejzásadnějším faktorem, který je v rukou lidské populace z hlediska urychlení tohoto procesu.

Hlavním klíčem pro tuto energetickou mřížku kolem planety Země je vortex v Kongu. Jedná se o obrovský energetický vortex, který je ukotvený v jezeře Kivu v Kongu. Tato oblast byla místem přistání zvláštní expedice Centrální Rasy, která zde přistála před více než dvěma miliony let, a tím ukotvila velice mocnou přítomnost Světla. Mnohem později byl tento vortex převzat Reptiliány, kteří odsud ve skutečnosti energeticky ovládali většinu subsaharské Afriky. To je důvodem, proč je černá magie v subsaharské Africe tak rozšířená a proč je v těchto místech tolik lidí posedlých reptiliánskými entitami.

Konžský vortex byl vstupním bodem pro Archonskou Invazi 1996. Od té doby Archoni dělají, co mohou, aby zničili tuto ženskou energii v Kongu, zatímco síly Světla se snaží tuto situaci léčit.

Naše meditace zahájí proces vyléčení tohoto energetického vortexu a zacelí ránu v planetárním energetickém poli, která byla v Kongu vytvořena v roce 1996 (zde vložený obrázek je ilustrační).

Vliv energie

Můžeme dosáhnout kritické masy 144.000 lidí, kteří provedou tuto meditaci! To vytvoří masivní řetězovou reakci léčení v celosvětovém energetickém poli a nakonec to zvrátí škodlivé účinky invaze z roku 1996.

Pás totality (úplného zatmění) Slunce se skutečně dotýká Konga:

Místo působení

Astrologická tabulka pro naši meditaci ukazuje velký čtverec Mars/Uran, Vesta, Jupiter a Pluto, což znamená planetární napětí, které jsme pociťovali od počátku tohoto roku, a které bude zcela vyřešeno až v půlce dubna. Konjunkce Slunce a Měsíce tohoto zatmění na osmi stupních v rybách slouží jako velká sběrná čočka pro energie, které toto planetární napětí začnou rozpouštět. Velké trino tvořené Junem, Ceresem a Měsíčním Uzlem je jako velký šíp, který ukazuje rovnou na protilehlou pozici zvěrokruhu naproti zatmění, na osmi stupních v Paně. To je pozice Thubanu, domovské hvězdy pozitivních Dragonských Rodin. Ti budou v naší meditaci hrát jednu z ústředních rolí.

Astronomická konstelace

Tuto meditaci budeme provádět v okamžiku maximálního solárního zatmění v neděli 26. února v 15:55 Středoevropského času (CET). (This equals 4:55 pm EET in Cairo, 4:55 pm CAT in Bukavu in Congo, 2:55 pm GMT in London, 9:55 am EST in New York, 8:55 am CST in Chicago, 7:55 am MST in Denver, 6:55 am PST in Los Angeles, and 10:55 pm CST in Taipei.)

Instrukce:

 1. Použijte svoji vlastní techniku, kterou se uvedete do uvolněného stavu vědomí.
 2. Vyjádřete svůj záměr pro to, aby tato meditace posloužila jako nástroj pro urychlení procesu léčení planety Země a jejích obyvatel.
 3. Představte si sloup Světla, jak vychází z Centrálního Galaktického Slunce, pak prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř Solárního Systému a pak skrze vaše tělo do středu Země. Představte si druhý sloup Světla, jak stoupá ze středu Země a pak skrze vaše tělo a vzhůru ke hvězdám směrem ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a v naší Galaxii. Nyní sedíte ve dvou sloupech Světla a toto Světlo proudí současně nahoru i dolů. Tyto sloupy Světla ponechte aktivované po dobu několika minut.
 4. Nyní si představte fialový plamen, jak očišťuje Konžský vortex a jeho energetické pole na plasmatické, etherické a astrální rovině. Pak si tento fialový plamen představte, jak se rozšiřuje po Africe a očišťuje ji. Pak jej rozšiřte ještě více tak, aby se rozprostřel po celé planetě, očišťujíce její energetické pole na plasmatické, etherické a astrální rovině.
 5. nyní si vizualizujte jemně růžovou léčící božskou ženskou energii, jak léčí všechny znásilněné ženy v Kongu, jak léčí všechny obyvatele Konga, a jak přináší do této země mír. Představte si tuto božskou ženskou energii, jak zaceluje trhlinu v planetární auře v místě Konga. Pak si představte, jak se tato božská ženská energie rozlévá po celé Africe, a jak tam léčí její lidi, a pak to rozšiřte ještě tak, že to zasahuje celou planetu a léčí všechny lidi na celé planetě.

Vedená verze naší meditace „ETHERICKÉ OSVOBOZENÍ 26.2.2017 / Etheric Liberation (Czech)“:

Namluvená verze ve slovenštině – „Celosvetova meditacia na 26.2.2017“:

Astrologický pohled Atonína Baudyše:

Zúčastníte se společné meditace 26.02.2017?

 • Ano (69%, 11 Votes)
 • Ne (31%, 5 Votes)

Total Voters: 16

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 10336 a SS: 100.

18 Responses to Společná meditace za etherické osvobození

 1. Sueneé napsal:

  Ahoj byla provedena studie o které mluví David Wilcock. Bylo spojeno desítek tisíc meditující lidi se záměrem aby snížili agresivitu na zemi změnili energii na mír. Byla to vědecká studie.

 2. Standa Standa napsal:

  Několik dotazů:

  1. Které konkrétní vědecké studie prokázaly ty pozitivní efekty? Je možné na ně dát odkaz (pokud existují)?

  2. Proč se v článku píše o „pásu totality“, když tohle únorové zatmění není totální (úplné)? Při prstencovém zatmění pás totality (všechna místa, kde je vidět úplné zatmění) neexistuje.

   

  • Martin Horus Martin Horus napsal:

   V Tvém případě… Zkombinuj Matematický model pochopení s Kvantovou fyziku a vlastním uvědoměním Vesmírných dějů, čímž dostaneš klič pro vstup do dalšího patra. Vortex tě pak sám navede na linii k Sokarova Domu v Rostau. Důležitý a finální proces nastane roku 2022.

   Vím že to pro člověka zastávajícího tradiční pojetí světa to musí být pomatené, ale Pravdu nelze vnímat jinak než takovou jaká je.

  • sycak napsal:

   Viz 2. Tady nejde az tak o to, k jakemu zatmeni dojde. Aspon tem, co tady ctou ten web. Ja si myslim, ze ze clanku je absolutne zrejme, ze jde uplne o neco jineho.

   Viz 1. Proc vedecke studie? Pokud chcete svuj obzor a nazor oprit pouze o vedecke studie, tak je to Vase volba. Opet vetsina ctenaru tady toho webu neni na vedecke studie zvedava.

    

   Tohleto neni forum CSAV. Tam jsou vedecke studie v popisu prace.

   Co kdybyste prispel nekdy s nejakym zajimavym clankem, kde byste vedecky dokazal, ze nejaky jev je vedou nevysvetlitelny. To bych ocenil.

   • Standa Standa napsal:

    Studie mne zajímaly, protože se o nich píše v článku. V první fázi si chci ověřit, jestli se už v téhle informaci lze na autora spolehnout. A ve druhé fázi (pokud se existenci podaří ověřit) mne zajímá, jak a co ty studie zkoumaly.

    Vědecké studie neberu jako prokázanou pravdu, ale pokud jsou korektně udělané, poskytnou dobrá vodítka.

    U zatmění by asi bylo dobré nemást čtenáře špatným popisem. Byť se nejedná o stěžejní informaci článku.

     

    S tím napsáním článku jste přišel s dobrou inspirací. Když už diskutujeme pod článkem o vztahu mezi polohou těles a děním na Zemi, zkusím časem něco splácat o Martickém efektu

    Martický efekt je celkem zajímavý. Astrologické předpovědi se obvykle jeví při statistickém vyhodnocení jako bílý šum. Mezi postavením Marsu a výsledky sportovců byla však přece jen naměřena souvislost – vědou nevysvětlená, co vím. Jestli zcela nevysvětlitelná, to ale samozřejmě netuším.

    • Sueneé napsal:

     Jen podotýkám, že Marsovský efekt zmíněný Standou je komentován Tondou Baudyšem (astrologem) v jeho druhém videu na konci článku Je za astrologií inteligentní design nebo je to jen sebeklam?.

    • sycak napsal:

     Prijemne jste mne Stando prekvapil svou odpovedi. Vas clanek si rad prectu.

     Ja si za sebe myslim, ze clovek, pokud chce prijit vecem na kloub, musi pouzivat jak fantazii a intuici tak nejakou formu metrologie. Jsou jevy, na ktere lidstvo nema vypracovane metrologicke postupy a v tom pripade je jednine mozne voditko nase intuice/svedomi. Naopak, pokud je nekdo schopny levitivat, tak se to da snadno prokazat primym pozorovanim.

     Vedeckou studii na odezvu na skupinovou meditaci si nedovedu zrovna predtstavit.

     Jednak nase Zeme neni uzavreny system a podleha i vlivum zvenci. Odezvy v neuzavrenych systemech jsou slozite.

     Potom je potreba vybrat nejakou velicinu, ktera by mela byt typicka pro dusledek meditace a stanovit metrologii, jak ji merit. Tady se primo nabizi statistika. Statistika vyzaduje vetsi soubor mereni. To neni snadno realizovatelne.

     Mimo jine, ja za sebe bych se zadnych skupinovych meditaci neucastnil. Nevim, jake vsechny energie tam mohou pusobit,

      

    • jablon napsal:

     Dobrý večer, Stando,

     o „podivných“ souvislostech mezi postavením planet a i fázemi Měsíce mohou vyprávět i chemici – jak stejný proces probíhá úplně jinak třeba při novoluní. A kolikrát si lámou hlavu, proč se určitá teorie v daný den nepotvrdila. Taky nejsou schopni to vědecky vysvětlit.

     Nevím, jestli znáte  autory Grazynu Flosarovou (fyzik a astrofyzik) a Franze Bludorfa (fyzik a matematik), jeden příklad: https://knihy.abz.cz/prodej/inteligence-propojena-v-siti-zeme-se-pripojuje-k-vesmirnemu-internetu

     • Standa Standa napsal:

      S těmi chemiky by to bylo také zajímavé téma. Máte odkaz na nějaké recenzované články o takto provedených pokusech se započteným vlivem Měsíce? Zajímá pne především metodika těch pokusů a jejich ověření jinými nezávislými týmy.

      Co se týče odkazu: našel jsem, že autorka fyziku studovala. Nezjistil jsem ale už, jak dlouho studovala a jestli dostudovala. Podobně je to i se studiem jejího spoluautora.

      Z anotace navíc ta kniha nepůsobí příličš důvěryhodně. Ale pokud na ni někde narazím, nahlédnu.

      • jablon napsal:

       Dobrý večer, Stando, bohužel, Vám nemohu přeposlat žádné odkazy. Jenom jsem měla 35 let co do činění s chemiky. Víceméně „selhání“ procesů se vypouští (to ale nebude asi specifikum jenom chemie). A ne všichni si to zkusí propojit s pohybem nebeských těles. Další, kdo ale ví, že na naši planetu má vliv naše vesmírné okolí, jsou radioamatéři.

       Fosar i Bludorf dostudovali, díky fyzice se i potkali a zůstali spolu (Polka a Němec). Knih napsali spoustu. Chápu, že to ve Vás nemusí budit důvěru, ale jsou to opravdoví „šťouralové“, kteří vedou k zamyšlení a vědecké základy mají – na rozdíl od spousty autorů.

       • Standa Standa napsal:

        Škoda. Ty chemické reakce a způsob jejich měření by mohly být zajímavé.

        Já zažil podobný zvláštní jev: rychlost datového připojení souvisela s počtem žen ve výpočetním centru. Čím víc jsme měli kolem sebe kolegyň, tím lépe nám běžel internet. Nakonec to mělo celkem přirozené vysvětlení.

        K těm dvěma autorům: pokud dostudovali, tak proč se na svých stránkách nepochlubili svými závěrečnými pracemi, případně získaným stupněm vzdělání? Lze někde dohledat alespoň školu a ročník? Uznávám, že jsem poněkud nedůvěřivý, ale podle mne je trochu rozdíl mezi pojmy „studoval“ a „vystudoval“. Všude, kde jsem hledal, jsem narazil na první z těch slov. Proto bych si to rád ověřil.

        Jinak: Má nedůvěra pramení například z toho, že podle anotace řeší  fenomén kutálení do kopce. Co jsem zkoumal (i na zdejších stránkách), vesměs se jedná o optický klam.

         

Napsat komentář