Starověcí astronauti

95845x 18. 10. 2016 1 čtenář

Ještě dnes mnoho domorodých kmenů prohlašuje, že v dávné minulosti je navštívili poslové z hvězd, kteří je naučili mnohému z jejich kulturních dovedností (např. zemědělství, stavitelství…), a kteří jim předali mnohdy informace, přesahující jejich vlastní (a někdy i naše současné) chápání. Příkladem jistě může být kmen Dogonů.

Informace o těchto zvláštních událostech si domorodci předávají nejen v ústní tradici, ale i formou různých (tanečních) rituálů, kterými si připomínají příchod jejich vesmírného vyslance (boha). Kmen Dogonů si připomíná každých 60 let příchod svého boha od Síria B. 60 let proto, že tolik našeho času zabere oběh trpasličí hvězdy kolem mateřské hvězdy Sírius A. Existence Síria B byla vědeckou komunitou potvrzena relativně nedávno. Dogoni o jeho existenci vědí mnohem déle.

Ještě dnes máme k dispozici hmatatelné důkazy v podobě soch, které nám ukazují zvláštní bytosti v přilbách a skafandrech. Problémem jako vždy zůstává interpretace, která v očích konzervativního mainstreamu odsouvá vše do pozice pouhé masky, která shodou okolností připomíná moderní techniku.

Opět je jen na vás, pro co se rozhodnete.

Byli dávnými bohy mimozemšťané?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

9 komentářů k "Starověcí astronauti"

Napsat komentář