«« »»

Starověcí bohové Anunnaki se jednoho dne vrátí!

Je možné, že Quetzalcoatl, Viracocha a Kukulkan byli ve skutečnosti jedním božstvem? Popisy všech tří starověkých Bohů jsou obzvláště zajímavé, protože všechna tři božstva byla vykreslena rysy, které nejsou charakteristické pro obyvatele Jižní Ameriky: bílá kůže, široké čelo, šedivé červené vousy a velké modré oči. Byli tito tři středoameričtí bohové nějak spojeni se starověkými Anunnaki?

Pokud se podíváme na starověké kultury po celém světě, konkrétně ty na americkém kontinentu, najdeme příběhy a legendy, které jsou si záhadně podobné. Od Aztéků, Olmeků, Mayů, Inků a kultur, které jim předcházejí, najdeme důkazy o “bozích”, kteří opustili Zemi, slibujíc, že se jednoho dne vrátí. Ale kdo byli tito bohové? A proč jsou jejich popisy tak podobné?

Viracocha je velký bůh tvůrce v předincké mytologii. Byl jedním z nejdůležitějších bohů v inckém panteonu a byl viděn jako tvůrce všech věcí. Zvláštní je, že starověcí lidé popsali Viracochu s rysy, které nebyly charakteristické pro obyvatele Jižní Ameriky. Viracocha je vylíčen s knírem a vousy, což je něco neobvyklého, protože američtí indiáni neměli dlouhé vousy ani kníry, a co je ještě podivnější, znázornění Viracochy se velmi podobá starověkým Bohům v Sumeru a Mezopotámii. Je to znamení, kterému bychom měli věnovat pozornost?

Zajímavé je, že stejně jako Viracocha byl líčen s rysy, které nejsou podobné domorodým Američanům, aztécký Bůh Quetzalcoatl a několik dalších bohů ze středoamerických a jihoamerických panteonů, byli v legendách popsáni s vousy, mající bílou kůži, modré oči a byli relativně vysocí. Pokud porovnáme tyto popisy s bohy ze starověké Mezopotámie, všimneme si mnoha fascinujících podobností, které vyvolávají mnoho otázek.

Vousy, které byly kdysi považovány za známky prehistorického evropského vlivu, rychle zdobily duchy koloniální éry a měly význam mezi obyvateli Střední Ameriky. Mayové, starodávní Aztékové, byli lidé s tmavou kůží. Obvykle nebyli příliš vysocí a měli hnědé oči. Kukulcan, Quetzalcoatl a dokonce i Viracocha byli v jejich lidském zobrazení úplně kontrastní, mající bílé nebo stříbrné vlasy, bílou kůži, modré oči a byli mnohem vyšší než domorodci. Kukulkan, podobně jako Quetzalcoatl, měl lidskou podobu a podobu opeřeného hada. Kdo tedy byli tito „bohové“? Odkud pocházeli a co je ještě důležitější, proč všichni slibovali, že se jednoho dne vrátí?

Kdo byli Quetzalcoatl, Viracocha a Kukulkan? Pokud opravdu byli starověkými bohy Střední Ameriky, proč je starověké civilizace popisovali, že mají bílou kůži, široké čelo, šedivé červené vousy a velké modré oči? Navíc, jak se „opeřený had, aka Quetzalcoatl“ dostal do vzdálené říše Aztéků? Odkud pochází? Je možné, že Quetzalcoatl, Kukulkan a Viracocha jsou ve skutečnosti JEDINÝM bohem, který byl nějakým způsobem fyzicky přítomen ve všech starověkých amerických kulturách? A proč je neustále v domorodém mexickém folklóru spojován s planetou Venuše? Je možné, že tito starověcí bohové byli ve skutečnosti cestujícími z vesmíru, kteří přišli na Zemi, jak naznačují mnohé starověké teorie o astronautech? Co když tito Bohové jsou ve skutečnosti stejná božstva popsána ve starověké Mezopotámii: Starověké Anunnaki?

Je zajímavé, že když se podíváme na Codex Telleriano-Remensis, najdeme popisy toho, co se zdá být lety kosmické lodi, která objíždí a přistává k úžasu a hrůze domorodců…

„…Každý večer a po několik nocí se objevuje velká jasnost, která vychází z obzoru a stoupá k nebesům a má tvar pyramidy v plamenech, toto výrazně zapůsobilo na krále Texcoco, že se rozhodl ukončit všechny války…“

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 18949 a SS: 100.

Napsat komentář