Steven Greer: Odhalení

239802x 07. 05. 2014 1 čtenář

Největším problémem není to, že bychom odhalili jiné bytosti ve vesmíru. Celá věc stojí na tom, že bychom si museli klást otázky, jak se sem ty bytosti dostali? Jak to dělají, že jejich lodě dokáží létat na obrovské vzdálenosti rychlostmi, které zjevně musí přesahovat rychlost světla, přitom dokáží dělat prudké manévry bez nutnosti brzdit? Proč, když oni mají takové technologie, my stále ještě používáme spalovací a raketové motory? Zjevně musí jít o nám neznámé fyzikální principy, které energii nespotřebovávají způsobem, jakým jsme zvyklí uvažovat.

Takovéto znalosti by měly obrovský vliv na uspořádání a fungování celé naší společnosti. Zanikla by podstatná část vojensko průmyslového komplexu, ropné a energetické korporace. Přestalo by mít smysl hromadit majetek, protože ve společnosti, která má neomezené možnosti a zdroje, se stírají jakékoliv pomyslné hranice.

Ten kdo ovládá zdroje, ovládá ty, kteří je potřebují pro svoji existenci. Z nedostatku vznikají nemocní lidé, kteří utvářejí nemocnou společnost, kterou pak lze snáze manipulovat. Nemocná společnost má tendenci fungovat neefektivně…

Zdroj: Inspirováno rozhovorem SG pro RT.com

Podobné články

23 komentářů k "Steven Greer: Odhalení"

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Je obecně známo, že skeptici nemají fantazii a představivost, proto jim uniká smysl výběru z více možností, hájí jen popsané fráze z vědeckých a odborných publikací lidí, kteří si na publikovaných stereotypech založilo živnost, tituly, či obojí.
  Díky jiným oborům se hodně zažitých paradigmat časem zbortilo.
  Co budete dělat, až se nalinkovaná věda změní ve fakta, rozdýcháte to?
  „Představivost nám nemá ukázat věci fantastické, měla by nám ukázat ty běžné …

  Pánové nenechte se unést obecnou vědou, fantazii se meze nekladou.
  Krásně nám to vzkázal Thovt v Hermetickém odkazu pro lidstvo.

  • M napsal:

   Zjevně nemáte ponětí o tom, co je skepticismus. Skepticismus nehájí žádné konkrétní teorie a nemá nic společného s fantazií daného člověka.

   Pokud se chcete do budoucna vyvarovat řekněme ne úplně relevantním výstupům na adresu skeptiků, doporučuji tento zdroj k přečtení: http://doubtfulnews.com/media-guide-to-skepticism/

   • Martin Horus Martin Horus napsal:

    Jestli má něčeho lidstvo této planety něčeho dosáhnout, měli by všichni spolupracovat, respektovat se a chovat se k sobě slušně, ať skeptik, archeoastronaut či nevyhrazený člověk.

    • M napsal:

     Zkuste taky někdy uznat, že jste napsal blud, místo oplácení moralistickými výroky. Ke všemu nemístnými, protože tento příspěvek je, jako všechny mé ostatní až na jeden v minulosti, kdy jsem se skutečně nechal unést, naprosto slušný. Podotýkám, že slušnost se nijak nevylučuje s ostrým a věcným vymezením vůči objektivním nepravdám.
     Nenadávám vám, že jste blbec ani nic podobného, zcela věcně jsem vás upozornil, že vaše výroky o skepticismu jsou zkreslené vaší mylnou představou o něm a doložil to velmi pěkně zpracovaným zdrojem, jehož přečtení by mělo zajistit, aby se toto neopakovalo.
     Naopak pokud nechcete působit jako pokrytec, měl byste si odpustit své neuctivé poznámky, které jsou u vás poměrně časté.

  • Martin napsal:

   Narážíte na Thovta Kerstin Simoné ? to mi není úplně jasné…

   Až se nalinkovaná věda změní ve fakta ? Neměl jste spíš na mysli „ve fikci“ ? Protože momentálně se věda ve faktech pohybuje :-), nebo vlastně s nima neustále operuje :-)

   Skeptici hájí popsané fráze z vědeckých a odborných publikací ? To je myslím stejné jako když zde někteří hájí volnou energii, mimozemštany, konspirační spiknutí, chemtrails apod…

   Celé to stále stojí na nepodložených, či jednoduše vyvratitelných faktech :-)

   • Martin Horus Martin Horus napsal:

    Martine všichni máme nějaký názor, každý to vidíme i cítíme jinak, každopádně dobrat se výsledku, půjde jen společnou cestou.
    Když budeš hodně studovat Egyptské dějiny do hloubky a daleko do minulosti, nalezneš tolik zajímavého a pokud jsi hodně vnímavý, tak ti to dveře do jiné dimenze, ve které naši tvůrci jakým je Thovt a ostatní zanechali poselství pro nás všechny..Hermetismus je první krok.
    Knihu Thovt od Kerstin Simoné jsem četl a vřele jí všem doporučuji.

    • Martin napsal:

     Pravděpodobně se na ní podívám ale číst jí celou asi nebudu. Pokud je to o nějakém stylu náboženství, skončil jsem u Ramana Maharišiho, Eduarda Tomáša či Alana Wattse.

     Kromě základního vhledu do podstaty věcí, že všechno je JÁ/vědomí mě Egyptské dimenze nezajímají :-))

     Ale jak říká klasik, stejnou čepici všem nenasadíš… tedy pokud je v knize Thovt uveden stejný obsah, jako u výše zmíněných, říkám proč ne :-), jen já mám prostě jinou čepici :-), nebo hlavu ? :-)

  • Robert napsal:

   ..Už aj moderná veda dáva za pravdu v mnohom dokonca aj Thovtovi (kto na neho „nieje pripraveny“, tomu ani nemá cenu vysvetľovať) – kvantova fyzika napriklad uz dokazala existenciu duše, či silu ludskej myslie (minimalne časť tej sily, co vsak uz stačí na úplné rozbitie doterajsej materiálnej vedy a nazorov).
   Vdaka internetu sa mnoho ľudí uz prebúdza a moderná (kvantová) veda tomu ešte nasadzuje krásnu „korunku“..:-)
   Som zvedavý, kedy si spolok Sisyfos udelí cenu (bludny balvan) sám sebe:-)) ..nikdy…ale to je úplne jedno..:-)

   • S. S. napsal:

    Kvantová fyzika nic o „síle duše“ nedokazuje (pokud skutečně ano, uveďte prosím konkrétně co, jakým způsobem a jak to lze ověřit).

    Co se týče síly lidské mysli, tam ukazuje cestu spíše kybernetika – konkrétně teorie neuronových sítí.

    Řadu schopností lidské mysli (abstrakce viděných tvarů a struktury vnímaných zvuků, schopnost učit se ze zkušeností) tak lze simulovat systémem, složeným jen z dostatečného množství stejných sčítaček (neuronů). V mnoha programech, které umožňují robotům rozpoznávat okolí, se proto úspěšně používá takovéto zjednodušené zapojení mozku. Kvantová fyzika není na této úrovni potřeba – stačí skutečně jen mechanické sčítání a vhodné propojení.
    Asi by bylo dobré, kdybyste přesněji popsal, kde je ta hranice, kterou už není možné popsat prostředky kybernetiky a potřebujete kvantovou fyziku (případně kterou její konkrétní část)

 • Martin M. napsal:

  Jde o to, ze volna energie tedy pro vsechny tolik kolik potrebuji a vice by nas myslenkove posunulo o tridu vys asi jako objev ohne…

 • martin napsal:

  Tak na to, že zde máte videa/články s Duškem a jeho pojmem „nedělejte si doměnky“, je tento příspěvěk krásným úkazem konstruování doměnky na doměnce… kam to povede ?

  Z článku pro mě vyplívá, že ufouni jsou mnohem vyspělejší než naše civilizace. U toho bych asi také skončil. Ano, pravděpodobně ufouni budou vyspělejší, ale nevím proč pokračovat v těch dalších doměnkách…

  Vlastně proč jsou neustále ufouni srovnáváni s lidmi ? Máme tyto tendence natolik vžité, že nedokážeme vzít prostý fakt ?

  • M napsal:

   Vidím to stejně. Ano, za předpokladu, že by nám tu kolem Země kroužili mimozemšťané, by skutečně platilo, že musí umět věci, o kterých my nemáme potuchy. Ale to je tak vše, co můžeme říct.

   Netuším, jak se od toho dostal k tomu, že při objevení těch neznámých a vlastně hypotetických principů by měl zaniknout vojenský průmysl, soukromé vlastnictví či zmizet nemocní lidé. Pozadí za tím sledem implikací mi uniká. Zas jen někdo, kdo své domněnky o mimozemšťanech líbivě staví za idealistické scénáře.

   • Martin napsal:

    Jasné… prostě se tu zase domýšlí nějaký scénář, který odpovídá našim očekávání :-)

    Mimozemská rasa může být natolik vzdálená našim představám, že nemá smysl si je představovat :-)
    Jka jsem tu už někde poukazoval, nevytvářejme si doměnky…

    Pokud neochutnáte čokoládu, nevíte jak chutná :-)

Napsat komentář