«« »»

Dr. Steven M. Greer: ET a astrální cestování

Povaha ET skutečnosti je velmi podobná naší vlastní, jen používají trochu širší spektrum reality pro cestování, komunikaci a související úkoly. Toto širší spektrum přechází do jevů, které někteří nazývají inter-dimenzionální a podobné, ale ve skutečnosti je to všechno přítomno v této realitě, ta je jen jemnější, subtilnější a v současné době neměřitelné pomocí našich vědeckých přístrojů v civilní oblasti (tajné programy mají takové schopnosti).

Seznámím vás s příspěvkem vojenského svědka CSETI.

Jednou večer jsem dostal telefonát od muže, který pracoval u letectva a také s Kelly Johnson u Lockheed Skunk Works. Zavolal zdánlivě, aby se mi nabídl jako jeden z vojenských svědků CSETI událostí UFO, ale větším úmyslem bylo, aby ode mě dostal zpětnou vazbu ohledně jeho zkušenosti z 60. let. V době studoval tradice, které pomáhaly lidem, aby měli takzvané zážitky mimotělní nebo astrální projekce.

To je, když subtilní nebo astrální tělo opouští fyzické tělo a odletí někam pryč. Jednoho dne mu jeho učitel řekl, že je připraven mít takovou zkušenost poměrně brzy, a večer opravdu měl první OBE (mimotělní zkušenost). Ale to, co se stalo, jej opravdu překvapilo. Po mnoha prohlášeních z jeho strany o tom, že je úplně zdravý a rozumný člověk, a omlouval se předem, že jde do něčeho tak podivného a bizarního, vyprávěl následující:

Jakmile opustil své fyzické tělo, vystřelil skrz strop svého domu do prostoru nad ním a pak narazil do boku mimozemské kosmické lodi vznášející se kdesi vysoko v naší atmosféře. Když to udělal, doslova otřásl kosmickou lodí (pamatujte, je to v jeho astrálním těle) a vskočil do lodi, kde uviděl nějaké ETs u panelu, kteří se na něj podívali, viděli ho, a on měl dojem, jakoby chtěli říci, „Proboha, proč se nedíváš, kam jdeš!?“

Nemám pochyb o tom, že tento muž říká absolutní pravdu o tom, co zažil. Nemám pochyby, že měl OBE, nekontrolovatelně vyšel do prostoru nad jeho domem a vrazil do skutečné ET lodi, která se vznášela v energetické formě blízké té formě energie, v níž jsme, když jsme v OBE nebo máme velmi lucidní sen.

Rozhoupal kosmickou loď jeho astrálním tělem a mimozemšťané uvnitř ho viděli (a on viděl je). Nyní uvažujme: jakou formu energie měl tento voják a v jaké podobě byli ti mimozemšťané? V případě, že mimozemšťané byli ve stejné jako andělé nebo duchové, nebo podobné, proč jsou na technologicky vyspělé kosmické lodi provozované počítačovou palubní deskou? Andělé nepotřebují počítače…

A teď ten muž, který byl velmi opatrný v souvislosti s tímto příběhem, protože si myslel, že bych ho považoval za blázna, byl překvapen, když jsem vysvětlil, že to je velmi častá zkušenost a dále jsem vysvětlit podstatu technologie ET, když fungují za hranicí světla. To znamená, že spektrum nebo aspekt fyzické energie, z které ET loď a lidé jsou schopni přesouvat dovnitř a ven, se blíží tomu, co mystici a starobylé tradice nazývají astrální rovinu nebo pole. To, že nemůžeme provádět dostatečnou detekci a měření této součásti reality, není žádný důvod, proč odmítnout empirická pozorování a zkušenosti. Koneckonců empirická pozorování a zkušenost jsou matkou všech věd.

Nezapomeňte: Newton pozoroval jablko padající ze stromu.

Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství.

Další skvělé myšlenky Stevena M. Greera najdete v připravované knize Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství.

Kniha je právě ve fázi překladu o českého jazyka a vyjde v 2. polovině roku 2018. Objednávat ji můžete už dnes! Stačí kliknout na obrázek knihy a budete přesměrování na stránku, kde se dozvíte více informací.

Zdroj: The Crossing Point - Steven M. Greer, 1998
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 03425 a SS: 100.

Napsat komentář