Stvořili mimozemšťané lidskou rasu? Kdo vlastně jsme?

9373x 31. 01. 2019 1 čtenář

Myšlenka, že mimozemšťané ve starověku vytvořili lidskou rasu, fascinuje mnoho autorů a výzkumníků po celá staletí. Ačkoliv běžná věda tuto teorii neuznává, po světě můžeme nalézt spoustu důkazů, které podporují tuto teorii. Snad nejdůležitější spojení mezi vzestupem naší civilizace a mimozemšťany lze nalézt v historii, napsané ve starých rukopisech a hliněných tabulkách. Tyto tabulky přežily tisíce let.

Seznam starověkého sumerského krále

Příkladem toho je seznam starověkého sumerského krále. Ten uvádí seznam všech králů, kteří vládli 241 200 let od doby, kdy královská kosmická loď sestoupila z nebes. V tomto seznamu najdeme také seznam králů, kteří vládli v Sumeru a umístění královských ,,lodí“.

Někteří vědci se však domnívají, že ne vše v seznamu sumerských králů, je založeno na skutečnosti. Podle nich se jedná o směs historie, příběhů a představ, které si vyprávěli lidé.

Seznam starověkých sumerských králů

Když si představíme, že cestujeme časem ze starověké Mezopotámie až do dnešní Severní Ameriky, viděli bychom to, co popisuje posvátná kniha starých Mayů. Kniha se jmenuje Popol Vuh a v první části pojednává o bytostech, které stvořily lidstvo. V této knize jsou naši stvořitelé označování názvy: Stvořitelé; dávní; opeřený had; ti, kteří stvořili bytost; a jiné.

Tyto sumerské texty jsou fascinující, ale mnohem více nás v této teorii utvrdí artefakty, které byly nalezeny po celém světě. Tyto artefakty ukazují bytosti, které vypadají jako astronaut z dnešní doby.

Al Worden a mimozemšťané

Právě Al Worden, bývalý astronaut a člen poslání Apolla 15, hovoří o čemsi fascinujícím v televizním pořadu Good Morning Britain.

Al Worden byl americký astronaut a inženýr, který byl v roce 1971 velitelem modulu pilotů pro lunární misi Apollo 15. Je jedním z pouhých 24 lidí, kteří letěli na Měsíc. Tento bývalý astronaut byl také uveden v Guinnessově knize světových rekordů jako „nejvíce izolovaná lidská bytost“ během svého času, kdy byl sám v raketoplánu Endeavour.

Když byl během rozhovoru v Good Morning Britain požádán, aby odpověděl na otázku zda věří, že mimozemštané jsou skuteční, jeho odpověď pravděpodobně překvapila každého, kdo se na tento rozhovor díval.

Bývalý člen Apolla 15 odpověděl, že nejen, že mimozemšťané jsou skuteční, ale kdysi přišli na Zemi a vytvořili naši civilizaci. A zdůraznil, že pokud bychom chtěli hledat důkazy, tak se stačí jen podívat na dávnou sumerskou literaturu.

„My jsme ti mimozemšťané! My si pouze myslíme, že oni jsou jiní. Ale my jsme ti, kteří přišli odjinud, protože někdo jiný musel přežít. Tak jsme nastoupili do malých kosmických lodí, přistáli tady a začali tu tvořit novou civilizaci. A pokud mi nevěříte, přečtěte si knihy o starých Sumerech a uvidíte.“

Podobné články

Napsat komentář