1. setkání příznivců Sueneé Universe (17.11.2018)

419344x 18. 10. 2018 1 čtenář

Zpravodajský server Sueneé Universe pořádá dne 17.11. od 13:00 do cca 21:30 své 1. velké setkání příznivců a fanoušků u příležitosti 5-letého výročí úspěšného fungování.

Setkání je formou přednášek, prezentací a panelové diskuse s pozvanými hosty, kteří budou mít tématické prezentace.

Šéfredaktor Sueneé

Exopolitika se zabývá zkoumáním klíčových jedinců, politických příslušníků, státních, vojenských i soukromých institucí zapletených do fenoménu UFO v souvislosti s mimozemskou hypotézou. Vychází z předpokladu, že Země byla v minulosti a je v současnosti neustále navštěvována různými rasami mimozemšťanů nebo autonomními sondami.

Již minimálně od 40. let jsme udržováni v hluboké nevědomosti a technologickém středověku. Čeká nás odhalení největšího světového tajemství všech dob za poslední tisíciletí. Nejsme sami ve vesmíru a nikdy jsme nebyli sami.

Nahlédněme za oponu agenty tajných služeb, které se snaží zastírat fakt, že mimozemšťané jsou dávno mezi námi!

Valery Uvarov (Rusko)

Technologie pyramid

Člen Ruské akademie věd a badatel v oblasti zkoumání prastarých technologií pyramid s více jak 30letou praxí. Ve své prezentaci krátce představí své dosavadní poznatky a zkušenosti získané ve svém pyramidovém městečku.

Léčivá síla pyramid.

Václav QAD Ubran

Od praslovanštiny k dnešku

Občanským povoláním je Ing. Václav Urban, QAD kybernetik, programátor, auditor IT a ekonom. Tématikou nevysvětlených záhad, esoterických směrů a alternativních informací se zabývá přes 50 let. I nadále přednáší na jedné z pražských vysokých škol a také na festivalech Miluj svůj život a Minerva (kromě jiného). Je již dlouho badatelem v otázkách mimozemských civilizací, ufologem a exopolitikem. Hraniční problematikou biologických a technických oborů se zabývá od roku 1994. Je spolupracovníkem:

skupiny www.exopolitika.cz;
redakce WM magazínu www.wmmagazin.cz
skupiny www.archet.org

Je také účastníkem jejich tuzemských i zahraničních expedic.

Tato prezentace přináší informace z mnoha pramenů vědění. Snaží se najít odpovědi na řadu provokačních otázek. Tak například… Je opravdu všechno jinak, než nás učili (a většinou dosud učí) ve škole? Jakou roli hrají v historii Země katastrofy – ať už potopy, vrásnění, sopky nebo meteority? Kamenných a jiných hmotných stop je na Zemi pořád ještě dostatek. Bude zmíněno maltské Hypogeum, lidské DNA s archetypy i hebrejské prameny vědění. Hledání skrytých kódů v Tóře má totiž zajímavé souvislosti s Prahou a Československem.

Hlavním obsahem ale bude hledání kořenů našich předků – Praslovanů, jejich řeči a jejich písma. Budou zmíněny souvislosti s pojmy jako Keltové, Druidi, Etruskové i Tartarie a také budou vysvětleny rozdíly mezi praslovanštinou a staroslověnštinou, dojde i na mezislovanštinu. Pro hodnocení těchto různorodých informací bude použita systémová analýza, která bude prostředkem pro získání několika pokusů o bilanci této prezentace.

Šaman Tony (Slovensko)

Protokol CE5

CE 5 je blízke stretnutia piateho druhu s kozmickou inteligenciou (mimozemšťany)
Ako iniciovať kontakt s galaktickými kultúrami pomocou protokolov CE 5 a stať sa vesmírnym
ambasadorom? Príprava na ceremóniu a popis konkrétnych krokov kontaktu. Priestor obrazotvornosti vnútorného zraku ako základný kameň komunikácie. Druhy komunikácie resp. spätnej väzby. Efekt otvorenia sa týmto processom v denno dennom živote. Aktuálne novinky o Sirius CE 5 komunite a projekte Odhalenia. Hlbšie nahliadnutie do nového cyklu Zeme – Cyklu Vesmírneho Mieru a Expanzie vedomia. Ako si vytvoriť svoj vlastný lokálny tým kontaktérov.

O Tonym:
Tony sa od svojho návratu do rodnej Zeme z Austrálie v r. 2009 začal venovať svojim mentálnym presvedčeniam a hlboko ich skúmať využívajúc techniky meditácie Clairvision School of Meditaion. Spoznávaním svojej mysle sa u Tonyho viac a viac prehlbovalo jeho skutočné bytie a jeho originálna nadšenosť pre umenie mieru a pohybu. V roku 2013 založil v Prievidzi Spiritus merkaba Starosloviensko – sebakultivačné stredisko Tela a Ducha. Inšpiráciou k tomuto projektu bol film Sirius od DR. Steven Greera, kde sám Tony vystupuje ako CE-5 Global Ambassador Slovakia.

Pleja

Byla jsem unášena mimozemšťany

Osobní příběh ženy, která byla od svých šesti let pravidelně navštěvována a unášena neznámi bytostmi z jiného světa.

V tomto životě mi zvolili jméno Mirka. Miroslava. Po matce. A pokřtili Marie, po kom asi, navíc narozena v Panně.  Otec z rodu Ptáků, matka z rodu Andělů. Nyní jsem Prokopova. Nevěřím na předurčenost, ale tuším, že nic není jen tak, že vše má svůj hluboký smysl a moudrost a vývoj,  a že vše, co se nám děje, k nám přichází přesně jak má. A že pokud bylo něco předurčeno, pak námi samými, či s naším svolením, s naším vědomím či snad dokonce i s původním „nadšením pro věc“.

A tak mi bylo dáno od dětství zažít mnoho „zvláštních“ prožitků, že bych s nimi mohla zásobovat programové složení kanálu KinoSvět.

Setkávání s jinými bytostmi z nebes mezi ně patří. Ať ve vědomém stavu, často díky Bohu za přítomnosti dalších lidí, či v době spánku těla, kdy má vědomí, řekněme, volnost pohybu.

Šlo o blízká setkání všech druhů, rozloženo do dlouhého období padesáti let. Ale vždy v logické návaznosti na mnou prožívaný život, na má niterná přání, na mé modlitby a mé vnímání okolního světa.  Ještě jsem nevyšla základní školu a to hlavní už jsem věděla: Všechno je úplně jinak, než mi svět říká, vnucuje. Všechno je jinak. Všechno.

A tak mne díky Bohu nepotkala dráha úředníka a dnes jsem obohacena o tolik, tolik zkušeností, že pro to není mnohdy slov. Nejen s „UFO“, ale např. i o prožitky s lidmi umírajícími, i s těmi znovu se vrátivšími, coby terapeut u umírajích. Působila jsem také jako lektor vzdělávání dospělých na toto téma ve zdrav. zařízeních. V současné době jako ved. asistent stacionáře sdílím své pracovní dny s dospělými mentálně postiženými lidmi.

Mimo pracovní aktivity jsem činná coby Reiki Mistr III.st., ale jen když se mi chce. :). Poctivě praktikuji učení Já Jsem a Hoo pono pono. Aby to bylo vyvážené, poctivě flákám yogovou techniku Atma Kriya Yoga, Simply meditation a Yogu Muder, což je škoda, a to  proto, že mi chybí řád. Což je taky škoda.

Na své duchovní cestě jsem osobně potkala úžasné Duchovní bytosti, v lidských tělech i bez, a to nesčetněkrát. Později jsem se stala yal-brahmacharini, (křesťanskou rétorikou by to asi nejblíž znělo „jeptiška na volné noze“ :) ), oslovena  personou manifestovaného Božství v těle, Duchovním Mistrem z Mauticia, Paramahamsa Sri Swami Vishwanandou.

Ale jdu v poznání stále dál, dál k sobě, tedy k Celku, za pomoci mnoha úžasných metod, které mi byly během života předány. A ještě k tomu perfektně fungujou. :) Asi že jsou Boží

Jednou z nich je kolektivní léčebná technika OM Chanting, transformativní nástroj na osobní i globální úrovni za použití síly hlasu, zvuku. … Což je moudré, vždyť zvuk tu byl odedávna. Šušká se, že dokonce dříve, než Světlo ………. :)

Dnes už vím, že změna k lepšímu je na nás, v nás. Lidech. A že na to nejsme sami. Že nazrál čas, a jsou nám různými způsoby dávány do rukou klíče ke změně, k transformaci téhle současné bláznivé rádobyreality, předkládané nám zkresleně už dlouho. A mne už nebaví dělat ze sebe blbce a ovce.  A mlčet nebo mečet. A proto jdu s kůží na trh. :) 

Romana Sejk-Černická

 

Mimosmyslové vnímání

Již od dětství mne přitahovala životní filosofická témata, jako například: … co je mezi Nebem a Zemí? Proč jsme vlastně tady a odkud přicházíme? Co je náš úkol? Skrze vlastní zdravotní problémy a spontánní uzdravení jsem došla k poznání, že rozladění na úrovni Těla a Duše způsobují jak nepříjemné životní situace. Od nesouladu ve vztazích až po fyzická onemocnění. Za tím vším vždy stojí nevhodné vzorce chování, myšlení a cítění.

Začala jsem proto hledat a učit se různé metody léčení sebe sama, učit se různé metody a techniky celostního léčení. Nahlédla jsem do různých filosofických nauk až jsem přišla k poznání, že za vším stojí stav naší mysli. O to více mne začaly zajímat veškeré zákonitosti tohoto mysteria bytí, který jsem tím spíše začala zkoumat a objevovat, vědomě prožívat, abych své zkušenosti mohla předat dál i vám…

Ta Ura

Ta Ura

Vesmírná korespondence

Autorka sbírky básní Vesmírná korespondence, které se sepsané pomocí channelingu. Moderátorka setkání

Radovan (Slovensko)

Herec, poeta, básník a moderátor

 

Místem setkání je Čajovna Šamanka, Hálkova 8, Praha 2.

Lístky zakoupíte v Eshop.Suenee.cz a prostřednictvím SMS Ticket

Předprodej vstupenek

Autoři článků a dlouhodobě spolupracující překladatelé vstup zdarma. Svoji účast ohlaste alespoň den předem.

Podobné články

4 komentářů k "1. setkání příznivců Sueneé Universe (17.11.2018)"

Napsat komentář