Svědectví W.H.: Viděl jsem v hangárech ukradená ETV a živé grays

16862x 14. 06. 2017 1 čtenář

Bývalý seržant W.H. technických sil Spojených států amerických pro podporu Amerického letectva, který byl v letech 1963 až 1977 v aktivní službě, podal svědectví, že 19. června 1963 letěl z Wiesbaden v Německu s prezidentem John F. Kennedym a dalšími vysoce postavenými představiteli armádních složek.

Letěli jsme zpátky do Washington DC a zastavovali se na White Petrson Air Force Base.

Sueneé: Tato základna je známá především souvislosti s Roswellem a jinými haváriemi UFO, neboť zde byly uskladněny různé mimozemské artefakty a to včetně těl mimozemšťanů.

Při této zastávce jsme byli pozváni do Blue Hangar, kde byly uskladněny různé pozůstatky z UFO, se kterými tam experimentovali. Je to přesně to místo kde společnosti jako Bell Labs nebo General Electric byly zainteresovány. A nebyly to jediné korporace, které byly v dané věci zapojeny. Mimochodem věděli jste, kde byl poprvé použit elektromagnetický pohonný systém? Bylo to na monorail v Disneylandu!

Uvnitř Blue Hangar jsem viděl diskovitý létající stroj. Odhaduji, že měl 9 až 11 metrů v průměru a 4 metry na výšku. Byl mimozemského původu z jedné havárie v novém Mexiku. Jeden z důstojníků, který nám podával briefing​, řekl že v novém Mexiku havarovalo stovky mimozemských plavidel. Řekl, že důvodem bylo to, že měli nainstalovaný obrovský radar ve Four Corners a kdykoliv tento radar zapnuli, mimozemská plavidla která skrz tuto oblast proletěla, ztratila kontrolu nad řízením a havarovala.

Loď měla otvor jako vstup s nástupní plošinou. Nemělo to žádná okna. Povrch byl lesklý jako hliník.

Odtud jsme letěli do Los Angeles a odtamtud další ráno Hickam Air Force Base na Havaji. Až později jsme poznali, že jsme přistáli na Kauai, kde je umístěna přísně tajná vojenská základna známá jako Barking Sands. Vzali nás na pozorovací místo směrem na západ. Zrovna vycházelo nad námi Slunce, když někdo zakřičel: „loď“.

Loď se vynořila z vody, mířila z našeho leva doprava.  Byla ve vzdálenosti asi 90 metrů a přibližně 90 metrů nad úrovní vody.

Loď byla ve tvaru disku, přes který se přelévala barevná světla. Neviděl jsem žádná okna nebo něco takového. Stejně rychle jak se objevila tak zase zmizela. Všichni jsme si o tom začali povídat a byli jsme z toho překvapení. Najednou někdo zakřičel: „je zpátky“!

Tentokrát byla mnohem blíže k nám. Seděla tam nad vodou a prakticky se dá říci, že se opakovaně ztrácela pod vodou a objevovala se nad hladinou.

To, co na tom bylo úžasné, že když se potápěla anebo vystupovala z vody, nevytvářela žádné nárazy o vodní hladinu žádné imploze ani exploze vody. Když jsem se ptal na to jak je to možné, řekli mi, že když používáte elektromagnetický pohonný systém, funguje to současně jako štít kolem lodi. Takže když se noří do vody nebo z ní vystupuje, síla elektromagnetického pole loď obklopuje. Voda tak loď obtéká aniž by došlo k přímému kontaktu. Tím se snižuje vzájemné tření.

Všechno se to událo na konci roku 1966. Myslím si, že důvodů proč se to dělo bylo víc, než jen ukázat tuhle loď, ten důvod nejspíš byl o tom, že loď dokázala fungovat i pod vodou. Nejsem si úplně jistý, proč nám to ukázali. Pracoval jsem jako Special Air Missions Flight Stewart and Loadmaster. A ten důvod, proč jsem tam mohl být já vycházel z toho, že jsem měl předchozí prezidentské bezpečnostní prověrky. To mi připadá, jako jediný důvod proč jsem mohl být u toho.

V létě 1966 jsme letěli se skupinou vysoce postavených námořních důstojníků a civilních inženýrů a vědců. Celá akce se jmenovala Project Mercury. Letěli jsme do White Sense a vystoupili z letadla, kde nás posadili na autobus. Všechna okna byla začerněna. Museli jsme se prokázat identifikací – měli přesnou evidenci, kdo smí nastoupit. Autobus jel asi 45 minut až hodinu do skrytého hangáru v jednom kaňonu.

Když jsme tam přijeli, opět nám zkontrolovali naše identifikační karty. Přišli jsme do hangáru, kde byla mimozemská loď velmi podobná té, kterou jsme viděli v Blue Hangar v Oháju. Měla podobný tvar, tři přistávací nohy a jedny dveře, které byly otevřené.

A byli tam dva živí mimozemšťané! Byly méně jak 150 cm vysocí – byly to ti, kterým říkáme greys – šediví. Byli od nás na 90 metrů daleko. Viděl jsem, že měli velké oči malá ústa, hubené ruce. Měli na sobě jednolitý oblek hliníkové barvy. Měli kolem sebe doprovod (z armády?), který se prakticky řečeno, díval na loď.

Toto setkání s těmito dvěma mimozemšťany a prohlídka lodi zabrala přibližně dvě hodiny. Když se všichni vrátili do autobusu nikdo nic neřekl. Veškerá komunikace, jak jsem mohl pochopit, probíhala telepaticky.

Project Mercury probíhal ve White Sands. Project X byl zase na Havaji v Kauai. Nikdo o tom nediskutoval, když jsme byli opět v letadle. Nikdy nic nebylo zapsáno. Nikdy se neuváděla žádná jména. Vše bylo přísně tajné.

Podobné články

Jeden komentář k "Svědectví W.H.: Viděl jsem v hangárech ukradená ETV a živé grays"

Napsat komentář