Tajemství ET: Nové důkazy

13206x 01. 09. 2013 1 čtenář

Dokument popisuje některá známá pozorování ET/UFO jako například přistání létajícího objektu (ET) v Wildshemském lesíku poblíž letecké základny White Peterson (Velká Británie), která v té době sloužila Americké armádě a na které byly mimo jiné uskladněné jaderné zbraně.

Popisují případ blízkého setkání třetího druhu, kdy dotčená osoba byla ozářena světlem vycházejícím z lodi. Následkem ozáření měla popáleniny na obličeji a její celkový zdravotní stav se postupem času dramaticky zhoršil. Příbuzní to přičítají právě onomu setkání s neznámým tělesem.

Kromě mimozemské hypotézy můžeme vzít do úvahy ještě jeden fakt. Americká armáda v té době prováděla experimentální testy v projektu NERVA, což je zkratka raketového motoru na jaderný pohon. Tyto motory byly testovány již v 50. letech. Stanton T. Friedman v mnoha svých prezentacích na ně odkazuje s tím, že se na jejich vývoji podílel. Ve videu jsou i vyfotografovány.

Dále je připomenuto asi nejznámější pozorování masové pozorování ET formací nad Phoneix (USA) v březnu 1997. Formaci tehdy pozorovalo celé město na noční obloze – několik desítek tisíc lidí. Též byla událost zaznamenána nejednou televizní stanicí, která o události informovala. Oficiální stanovisko bylo, že šlo protiraketové světlice. Jenže ty by nikdy nedržely tak dlouho formaci a jednotný směr po tak dlouhou dobu.

Od roku 1993 se podařilo opakovaně zaznamenat na kameru zvláštní úkaz. Při zpomalení záznamu jsou na obloze patrné zvláštní hadovité útvary (tzv. rods). Nejde o hmyz nebo ptáky, které jsou v záběru také a lze je jasně identifikovat. Tyto zvláštní hadovité formy života se pohybují obrovskou rychlostí mají po stranách svého tyčinkovitého těla blány, díky kterým zjevně plují vzduchem. O nebeských hadech se zmiňují i některé historické záznamy ze středověkou a dále.

Od začátku vesmírných letů astronauté i kosmonauté pozorovali množství neidentifikovaných létajících objektů a ETV. Asi nejpůsobivějším zadokumentovaným případem je živé televizní vysílání z vesmírné mezinárodní stanice, které se konalo 25.02.1996 – let STS 75. Následkem několika takových incidentů NASA zrušila živé vysílání z ISS. Všechna vysílání jsou vždy alespoň s několikaminutovým zpožděním. Že se tak děje víme díky tomu, že ze začátku vysílání z ISS nebylo ani nijak zvlášť kódováno, takže amatérští nadšenci mohli zachytit pirátsky signál sami přímo. Tím bylo v několika případech prokázáno, že je rozdíl mezi tím, co NASA vysílá ve své televizi a tím, co se v reálu děje. NASA na to zareagovala tím, že začala komunikaci důsledně šifrovat.

 

Podobné články

Napsat komentář