Teleport ETV? Neobyčejný úkaz během bouře

17331x 10. 02. 2016 1 čtenář

Internetoví uživatelé, kteří obrátili pozornost na video se zvláštním úkazem nad Canberrou, jsou přesvědčeni, že v Austrálii jsou bouřky a lijáky krytím pro mimozemšťany

Očitý svědek vložil na internet video a vyvolal tím bouřlivou diskuzi jak expertů, tak i místních. Jedná se o to, že jednomu z obyvatel města se podařilo zaznamenat objevení se podivné svítící koule, pak došlo k menšímu záblesku a poté se objevil kruh, který uživatelé internetu nazvali portálem do jiného světa.

Sám autor videa, Johnson Thompson, je také přesvědčen, že tato „nezapomenutelná podívaná“ byla nejspíše portálem mimozemšťanů. Velká část ufologů, kteří začali video zkoumat, mají stejný názor. „Na videu není zaznamenáno nic jiného než portál, otevírající se pro návštěvníky z jiných galaxií“, tvrdí.

Oznámení australských meteorologů, že záhadný úkaz je vznik kulového blesku, který je naprosto běžný při takovém počasí, nazývají ufologové „dobrým pokusem hlupáků“.

Mezitím propukly v sítích diskuze o příčinách podivného jevu. „Obrovské nahromadění energie vyvolalo na několik vteřin kulový blesk, který vybuchl a pak se vytvořil kruh z dýmu“, píše jeden z diskutujících.

Někteří hovořili o Mostu Einsteina-Rosena – neprůchodné červí díře, kterou mimozemšťané používají k cestování mimo čas a prostor.

Nadšenci se domnívají, že „nešikovné pokusy vědců ukrýt mimozemšťany za kulový blesk“ nemohou být brány vážně.

Našli se ale i tací, kteří označili video za podvod. Většina je však přesvědčena, že je pravdivé.

Je to skutečné?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

Jeden komentář k "Teleport ETV? Neobyčejný úkaz během bouře"

  • Looper napsal:

    VYPADÁ TO JAKO KULOVÝ BLESK, ALE MŮŽE TO BÝT KLIDNĚ NĚCO JINÉHO.
    PAKLIŽE BYCH BYL MIMOZEMŠTAN, TAK BYCH PORTÁL OTEVŘEL NĚKDE HLUBOKO V POUŠTI, ABY JEJ NIKDO NEVIDĚL.

    A POKUD BY TO MĚL BÝT NEJENOM PROSTOROVÝ PORTÁL, ALE NAVÍC TAKÉ ČASOVÝ PORTÁL, JAK JE V MÓDĚ VE SCI-FI FILMECH, TAK BYCH JEJ PRO JISTOTU OTEVŘEL NĚKDE V MEZIHVĚZDNÉM PROSTORU.

Napsat komentář