TELOS aneb jak nalézt esenci duše

4046x 19. 06. 2019 1 čtenář

Kim A Clara pracuji mezinárodně na novém principu duchovní cesty. Účelem cvičení Telos je umožnit člověku odhalit účel a esenci jeho duše. Spojili meditaci Telos a Konstelace tak, aby to nejlepší z nás se dokázalo naplno projevit. Proces zahrnuje řízenou vizualizaci a cestu, která umožňuje, aby se člověk setkal tváří v tvář s tím, co je v našich životech skutečně důležité. Dalším krokem je konstelace, která nám pomůže k tomu, aby to skutečně důležité mělo prostor v naší reálné životní situaci.

Pojem Telos pochází z řečtiny a znamená konečný či závěrečný cíl, účel života. Každý člověk, bez výjimky, má unikátní poslání. Když k nám promlouvá naše poslání, cítíme, jak rezonuje s našimi hlavními životními hodnotami. Když se s ním sladíme, nasloucháme mu, pracujeme s ním a oživujeme ho skrze nás, náš život se začne odvíjet způsobem, který přináší více zdraví, vitality, vnějšího souladu a kreativních vztahů. Neznamená to, že vše jde najednou “hladce”, ale rozhodně to znamená, že následujeme jedinečné volání své duše.

 

Výstupem Telosu je živoucí mandala, energetický otisk, s kterým lze dále pracovat mnoha různými způsoby. Jednou z velmi zajímavých možností je konstelační práce s Telosem. Telos se stává součástí konstelace a je začleněn do aktuální situace klienta. Tímto způsobem je možné Telos snáze integrovat do aktuálního života. Konstelační bod Telosu je zdrojem mnoha informací a otvírá mnohdy zcela nové pohledy na náš život a přináší nová řešení.

Dr. Kim Anthony Jobst

Dr. Kim Anthony Jobst MA. DM. FRCP. MFHom. je metafyzik, průkopník integrativní medicíny, v které působí jako konzultant již více než 20 let. Pracoval s tisíci lidmi a mnoha různými cestami jim pomáhal k uzdravení. Byl pozván jeho svatostí Dalai Lamou k diskuzi na téma globální zdraví a mentální spokojenost. v roce 2013 mu byla udělena cena celoživotního úspěchu za služby Integrativní medicíny laureátem Nobelovy ceny arcibiskupem Desmondem Tutuem. Studoval a pracoval s Dr. John F. Demartini a je zprostředkovatelem Demartini Methody, kterou začlenil do své vlastní práce a metodologie The Science of Meaning. Věnuje pozornost spirituálním složkám života a tomu, jakou roli hrají v životě jednotlivců a udržení celé společnosti. Má vlastní praxi Functional Shift Consulting Ltd, kde poskytuje zdravotní konzultace v Londýně, UK.

Mgr. Clara Jana Vávrová

Mgr. Clara Jana Vávrová je průvodce konstelacemi. Jejím posláním je pomáhat lidem dostávat se blíže k sama sobě, k nalezení jejich poslání, unikátních talentů a své jedinečnosti. K tomu se v průběhu své praxe přibližovala v počátcích skrze práci v oblasti Human Resources, posléze ji cesta postupně zavedla k tříletému studiu konstelací a dalším činnostem, které ji vedly k hlubšímu poznání lidské psychiky a porozumění životním zákonitostem. Pracuje zejména s individuálními konstelacemi, kdy klienta provází postupně životní situací, společně objevují nové souvislosti a nové kreativní přístupy. Klient je po celou dobu součástí konstelace a sám zcela zřetelně zažívá výsledek nových postojů a celkové transformace. Dochází k rozšíření povědomí o systému jako celku a pochopení hlubšího smyslu. Clara žije v Praze a její cesty do zahraničí ji pomohly upevňovat teorii v praxi a pracovat na tomto velkém projektu.

Podobné články

Napsat komentář