Tisková zpráva o dokumentu SIRIUS

8089x 28. 03. 2013 1 čtenář

Kontroverzní UFO / ET „Sirius“ dokument bude zveřejněn 24. dubna 2013.

 Režisérem filmu je Amardeep Kaleka, držitel ceny Emmy.
Tento film je inspirován prací Dr. Stevena Greera a jeho Disclosure Project.
Filmem provází herec Thomas Jane.

Film „Sirius“ je od režiséra Amardeepa Kaleka (držitel ceny Emmy) ze společnosti „Neverending Light“, produkovaný J. D. Seraphinem a komentovaný hercem Thomasem Janem. Film bude mít slavnostní premiéru 22. dubna 2013 v Hollywoodu a následně bude 24. dubna 2013 veřejná prezentace ve vybraných kinech.

Tento dokument se zabývá výbušnými tématy jako je odhalení podstaty ET (ETV, létajících talířů) a zdrojů volné energie. Projekt „Sirius“ je též jeden z nejúspěšnějších projektů založených na financování dobrovolnými dary od fanoušků. Film obsahuje svědectví od vládních a vojenských činitelů o utajování fenoménu ET/ETV. Vysvětluje jak se napojit na zdroj volné energie. Poskytuje návod jak navázat kontakt s ET civilizacemi. K tomu slouží protokol CE-5, který po světě využívá již mnoho skupin. Ti dosvědčují, že komunikace funguje. Nikdy předtím nebylo takové množství informací zveřejněno najednou.

„Toto je nejúžasnější příběh, který nebyl nikdy před tím vyprávěn.“, říká Dr. Greer. „Jakmile lidé pochopí, že v rámci tajných projektů se již dávno přišlo na to, jak ETV fungují, uvědomí si, že nepotřebujeme ropu, uhlí ani jadernou energii. To je ten důvod, proč vše doposud zůstávalo utajeno.“

Thomas Jane míní: „Dokumentární film Sirus je silný a důležitý film, který doporučuji sledovat s otevřenou myslí. Tento film promlouvá k srdcím mnoha lidí. Lidí, pro které, stejně jako pro mne, je v pořádku, když vláda udržuje některá tajemství v zájmu národní bezpečnosti, ale už není v pořádku, když vytváří tajnou stínovou vládu.“.

„S ohledem na to, že zde byla příležitost prozkoumat něco nového a hlubokého – něco, co by mohlo otevřít naše vnímání novým směrem a dát nám nové možnosti – chopil se můj tým této jedinečné příležitosti účastnit se tohoto projektu. Pro každý příběh, který jsme odvyprávěli, jsme našli stovky podobných. Naším cílem je získat publikum pro společný záměr. Otevřít nám všem mysl a inspirovat se k hledání. Podpořit se navzájem v tom, že tam venku je toho mnohem více, než-li si obecně myslíme.“, dodává režisér Kaleka.

 

Disclosure Project

Jedná se o výzkumný projekt, jehož hlavním cílem je zveřejnit fakta o pozorování UFO, ETV, ET – mimozemské inteligence a utajovaných vyspělých energetických a pohonných systémech.

Máme zapsáno a k dispozici svědectví více jak 100 veřejně činných, vojenských a zpravodajských svědků, kteří vypovídají o své přímé osobní zkušenosti s ETV, ET – mimozemšťany, mimozemskými technologiemi a krycími projekty, které udržují tato fakta v tajnosti. Na světě existují další stovky svědectví lidí, kteří byli přítomní podobným událostem.

 

Dr. Steven Greer

Steven M. Greer, MD je zakladatel Disclosure Project, dále Centra pro studium mimozemské inteligence (CSETI) a Orion Project.

Je otcem Disclosure Project, díky kterému v květnu 2001 proběhla průkopnická tisková konference v National Press Club, které předsedal. Více jak 20 vojenských, vládních, zpravodajských a firemních svědků, prezentovalo přesvědčivá svědectví o existenci mimozemských forem života navštěvujících tuto planetu. Též padlo několik svědectví o reverzním inženýrství energetických a pohonných systémů mimozemských plavidel. Více než jedna miliarda lidí na celém světě slyšela a viděla tuto tiskovou konferenci díky internetovému vysílání a následné medializaci v BBC, CNN, CNN Worldwide, Voice of America, Pravda, Čínská media a dalších sdělovacích prostředcích v celé Latinské Americe. Dalších 250 000 lidí čekalo online na největší internetové vysílání v dějinách National Press Club té doby.

Dr. Greer byl viděn a slyšen miliony lidmi po celém světě na CBS, BBC, Discovery Channel, History Channel a přes mnoho dalších zpravodajských kanálů.

Tiskový mluvčí: Jim Dobson / Indie PR / 818-753-0700 / jim@indie-pr.com

Podobné články

Napsat komentář