Tisulská princezna (1. díl): Dívka v sarkofágu je nejméně 800 miliónů let stará!

29153496x 20. 04. 2018 1 čtenář

Tisulská princezna – dívka v sarkofágu – profesor určil dobu, kdy byla pohřbena – jedná se o dobu nejméně před 800 milióny lety!

Zanedlouho sovětští vědci uveřejní své poznatky a vědecký svět bude zcela šokovaný. Dle profesora byla princezna pohřbena nejméně před 800 milióny lety! Toto tvrzení je v rozporu s Darwinovou teorií o původu člověka a jeho vývoje z opice. Žena byla pohřbena v karbonovém období prvohor, dávno před dinosaury, dlouho před tím než se na planetě vytvořilo uhlí, v době, kdy dle moderních představ bylo na zemi království rostlin.

Stalo se to začátkem září roku 1969 v obci Ržavčik v Tisulském okrese v regionu Kemerovo. Během hornických prací v dole, kde se těžilo uhlí, objevil horník Karmaukhov v samotném jádru dvacetimetrové sloje ležet v hloubce přes 70 metrů dva metry velký mramorový sarkofág, který byl neuvěřitelně precizně mechanicky opracovaný.

Velitel Alexander Alexandrovich Masalygina přikázal okamžitě zastavit veškeré práce a sarkofág nechal vynést na povrch. Následně ho začal otevírat, přičemž odlamoval okraje tmelu, který byl časem již zkamenělý. Samotný tmel se však pomocí slunečního tepla měnil v čirou tekutinu a začal se roztékat. Jeden nedočkavý člověk, si dokonce dal trochu této tekutiny na jazyk, aby ji ochutnal (během jednoho týdne zešílel, a v únoru umrznul u dveří svého domu).

Víko sarkofágu bylo dokonale opracované a přesně sedělo. Pro lepší těsnost měly vnitřní hrany okrajů tloušťku patnáct centimetrů. Objevení  Tisulské Princezny bylo skutečně velkým šokem pro všechny přihlížející. Sarkofág byl naplněný až po okraj růžově modrou krystalicky čirou tekutinou. V ní spočívala svěží, zhruba 180cm vysoká, štíhlá a neobyčejně krásná žena. Bylo jí okolo třiceti let, měla jemné evropské rysy a velké, do široka otevřené modré oči. Měla husté, lehce vlnité tmavě hnědé vlasy s nádechem dočervena, které jí sahaly až do pasu. Podél jejího těla splývaly měkké, bílé ruce s krátkými, úhledně upravenými ostříhanými nehty.

Oblečena byla do průsvitných bílých krajkových šatů, které jí sahaly těsně pod kolena. Šaty byly s krátkým rukávem, vyšívané pestrobarevnými květy. Pod šaty nic jiného neměla. Zdálo se, že není mrtvá, ale jen spí. Vedle hlavy ještě měla černou, obdélníkovou, na jedné straně zaoblenou kovovou krabičku (něco jako mobilní telefon) o rozměrech 25 x 10cm.

Sarkofág zůstal veřejně otevřený zhruba od 10 do 15 hodin. Celá vesnice se přišla podívat na ten zázrak. Téměř okamžitě nahlásili objev okresním úřadům a povolali odpovědné orgány, hasiče, armádu i policii. Do 14 hodin přiletěl cihlově červený vrtulník a přivezl tucet velkých soudruhů v civilu, kteří prohlásili, že místo je kontaminované a nařídili všem přihlížejícím, aby se vzdálili od hrobu.  Následně zajistili místo objevu a zapsali si všechny, kdož se dotkli rakve, a dokonce i ty, kteří stáli poblíž, údajně z důvodů lékařské pohotovosti.

Tisulská princezna (ilustrační obrázek) Soudruzi se snažili naložit sarkofág do helikoptéry, ale břemeno bylo příliš těžké, a tak se rozhodli, že rakvi ulehčí tím, že z ní odstraní tekutinu. Začali odčerpávat tekutinu, ale tělo okamžitě začalo před zraky přihlížejících černat. Proto kapalinu opět vrátili zpět a zčernání se okamžitě vytrácelo. Za okamžik tváře ženy opět zrůžověly a tělesné ostatky opět vypadaly jako živé. Sarkofág uzavřeli a spolu se zbytky tmelu, který byl uložený v igelitových pytlích, ho přenesli ho do helikoptéry. Zároveň nařídili lidem, aby se rozešli. Helikoptéra se vznesla k nebi a zamířila směrem k Novosibirsku.

Za pět dnů přijel z Novosibirsku do Ržavčiku postarší profesor a ve venkovském klubu přečetl přednášku o předběžných výsledcích laboratorních zjištění. Sdělil, že učiněný objev významně změní celkové chápání historie. Zanedlouho sovětští vědci uveřejní své poznatky a vědecký svět bude zcela šokovaný. Dle profesora byla princezna pohřbena nejméně před 800 milióny lety! Toto tvrzení je v rozporu s Darwinovou teorií o původu člověka a jeho vývoje z opice. Žena byla pohřbena v karbonovém období prvohor, dávno před dinosaury, dlouho před tím než se na planetě vytvořilo uhlí, v době, kdy dle moderních představ bylo na zemi království rostlin.

Rakev původně stála uprostřed pod dřevěnou klenbou v hlubokém hustém lese. Během věků se klenba zcela vnořila do země, zhroutila se a bez jakéhokoliv přístupu kyslíku po dobu několika stovek miliónů let se přeměnila na jednolitou vrstvu uhlí.

Původně byla předložena verze o mimozemském původu ženy, ale genetický rozbor těla ukázal stoprocentní shodu s moderním ruským člověkem. Dnes jsme zcela stejní jako byli naši předkové před 800 milióny lety!

Úroveň civilizace, ke které žena patřila, v mnohém přesahuje všechny doposud známé civilizace, včetně té naší, jelikož vlastnosti tkaniny, ze které jsou ušity „Princezniny“ šaty nejsou přístupné vědeckým analýzám. Zařízení pro výrobu takového materiálu není vynálezem lidstva. Nezvládli ani rozpoznat složení růžovo modré tekutiny. Rozpoznali pouze některé základní složky, které pocházely z nejstarších odrůd cibule a česneku. Ohledně kovové krabičky neřekl profesor nic, jen to, že je stále předmětem dalšího výzkumu.

Pár dní po této události se v tisulských místních novinách objevila malá poznámka oznamující, že v blízkosti vesnice Ržavčik byla objevena archeologická relikvie, která vrhá nové světlo na celý příběh. Ržavčané protestovali, taková jedinečná událost a v novinách se objeví pouhé tři řádky!

Rozhořčení místních pomalu ustupovalo, když náhle vesnici obklíčila armáda a policie, která chodila od domu k domu, a eliminovala „buřiče“ mezi obyvateli. Přičemž místo, kde byl nalezen hrob, pečlivě prohrabali a nakonec důkladně zaplnili zeminou.

Přes všechno úsilí úřadů se i tak našlo pár vesničanů, kteří chtěli bojovat za pravdu. Jeden z nich chodil od instance k instanci, dokonce napsal i dopis na Ústřední výbor, ale za rok nato zemřel (dle oficiální verze – na selhání srdce). Během následujícího roku zahynulo při autonehodách jeden po druhém, i všech šest „průkopníků,“ kteří byli očitými svědky při nálezu rakve.  Tak byli svědci této události navždy umlčeni.

Pomozte nám prosím tvořit zajímavý obsah stránek! Stále hledáme do týmu další překladatele z angličtiny, ruštiny, rumunštiny, němčiny. Napište námformulář na konci odkazované stránky.

Po celé léto až do pozdního podzimu v roce 1973, když dle úřadů již „vše utichlo,“ tak se na březích a ostrovech jezera Berchikul, které se nalézá šest kilometrů od místa nálezu sarkofágu, v naprosté tajnosti prováděly velmi rozsáhlé vykopávky. Místo, kde probíhaly práce, bylo obklopeno vojáky a policií. Utajení bylo pod hrozbou smrti! Jeden nájemný dělník, který spolupracoval na vykopávkách a dlouhou dobu nikomu nic neřekl, šel do nákupního centra a v lehce opilém stavu řekl, že na ostrovech objevili starodávný hřbitov z doby kamenné. Odmítl se však podělit o detaily. Nicméně lidé z vesnice viděli oboje, místo vykopávek a viděli letět i cihlově červenou helikoptéru, která něco odvážela. Po skončení prací na ostrovech a pobřeží Berčikulu zůstaly stovky pečlivě vykopaných a následně zasypaných podzemních hrobů…

Ve světě existuje více případů: Čínští silničáři našli během kopání kamennou truhlu.

Existovala na této planetě v dávné minulosti (více jak 100 000 let) vyspělá civilizace?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Tisulská princezna a Íránský princ

Další díly ze seriálu

29 komentářů k "Tisulská princezna (1. díl): Dívka v sarkofágu je nejméně 800 miliónů let stará!"

 • Looper napsal:

  „Toto tvrzení je v rozporu s Darwinovou teorií“
  Ne, není to v rozporu s Darwinovou teorií.
  1. Darwin řekl, jakým způsobem se lidé vyvynuli, a řekl, že to muselo trvat strašně dlouho.
  2. Darwin NEŘEKL kdy evoluce začala a kdy dostali lidé moderní podobu.
  Z této podstaty objev, pokud by byl praví, NEMŮŽE být v rozporu s Darwinem.
  ———-
  Pokud by byl objev praví (že normální vykopat staré kosti, ale je zcela nenormální vykopat neporušený ksicht starý 800 milionů let), tak stále to není důkaz, že onen „člověk“ je člověk!!! Pravděpodobně by to byl mimozemštan a je nejspíše časté, že mimozemštané se vyvinou do podobné podoby, pokud se vyvíjí na planetě se stejnými podmínkami.
  A pak je otázka, jestli bylo správně změřeno stáří této „princezny“.
  ———–
  A pokud je tenhle článek pokusem znovu-zpropagovat bibli, tak ta říká, že lidé vznikli před 5000 lety, nikoliv 800 miliony !!!

 • fero napsal:

  Snehulienka a sedem trpaslíkov.

  „Přes všechno úsilí úřadů se i tak našlo pár vesničanů, kteří chtěli bojovat za pravdu. Jeden z nich chodil od instance k instanci, dokonce napsal i dopis na Ústřední výbor, ale za rok nato zemřel (dle oficiální verze – na selhání srdce). Během následujícího roku zahynulo při autonehodách jeden po druhém, i všech šest „průkopníků,“ 1 + 6 =7 a Snehulienka bola v sarkofágu, čiže celé je to rozprávka, nič viac.

 • jablon napsal:

  Chápu, že 800 mil. let se může jevit jako sci-fi, protože naše historie je „zasazena“ do pevného časového rámce oficiální vědy, což neznamená, že to tak musí být

  Tady se tvrdí, že stáří stanovili geologové: http://www.suenee.cz/utajovane-artefakty .  Tenkrát, 1969, byl do vesnice vyslán specnaz KGB na osobní příkaz Andropovova, který byl v té době hlavou KGB. Proč tento specializovaný oddíl? Některé prameny tvrdí, že sarkofág byl odvezen do Moskvy a poté do Japonska. Proč do Japonska, pokud je to pravda? Proč se Japonci zajímali i o Aljošenku“:  http://www.suenee.cz/osud-navstevnika-aljosenky ?

  Údajně není Tisulská princezna jediným takovým podivným nálezem. Všechno je to k zamyšlení a souvisí, svým způsobem, i s pohoří Bucegi a spoustou dalších míst a nálezů, včetně podzemních prostor.

  • Sueneé napsal:

   Evo, díky za skvělé shrnutí a reference! Soudě podle raketové sledovanosti, že jsme píchli do vosího hnízda… :D Těch referencí je opravdu dost na to, aby bylo možné říci, že minimálně 100 000 BCE tu existovala rozvinutá inteligentní civilizace. Záznamy jasně mluví o tom, že jsme jen jedna z mnoha civilizací, které obývají tuto planetu. Takže pokud někdo čpí síru na to, že 800t je moc, tak říkám, že by měl vážit slova.

   Netvrdím, že datace je naprosto bezchybná, ale rozhodně mám důvod se domnívat, že je možná.

  • Tino napsal:

   Pohorie Bucegi je a stojí na tvrdení jednej knihy čo je dosť malo aby sa to dalo brať za pravdivé nie sú žiadne iné zdroje ktoré by priamo alebo nie priamo potvrdili ten to príbeh i tvrdenie to ho Ceazara v tej knihe že pomocou meditácie vedel prelomiť energetické pole znie dosť nie pravdepodobne cele je to len príbeh jednej knihy ak by tam bolo také energetické pole tak by cez neho neprešiel nik a nie akou meditáciou by nik nič nie zmohol a naviac sa tam pletú slobodomurári čo je dokonala konšpirácia čo dáva to mu celému nie pravde hodný scenár iste ta kniha dobre zarába .

   • jablon napsal:

    Tino,

    ano, máte pradu, Bucegi stojí na první pohled na jednom autorovi, který ještě ke všemu píše pod pseudeonymem a zatím se nepodařilo najít další zdroje.

    Otázka: pokud by na tom chtěl někdo vydělat, proč by knihy nebyly přeloženy do všech možných jazyků? Fakt: nejsou. Více informací je na rumunském webu, bohužel, neznám nikoho, kdo by přeložil. Mohu „odhadnout“ smysl, odvozeno ze španělštiny a italštiny, ale tam končím, což mne opravdu mrzí.

    Ohledně energetické bariéry, tam je napsáno, že se Caesar naladil na frenkvenci, to není o meditaci, ale o „naštelovování“ se na stejné vysílání. Tak to ale přece funguje i u lidí, pokud se na ně vyladíte, tak cítíte (případně vidíte) jejich rozpoložení, někdy i myšlenky a dokážete vycítit jejich cíl, kam chtějí směřovat. Proč by to nemohlo fungovat s bariérou, která je nastavená na určitou frekvenci? Naladíte se na ni a brána se otevře, docela dobrá ochrana a klíč – pokud je tam úzké rozmezí… Podobné případy známe z pohádek které mají ve velké většině věcný základ.

    Proč máte dojem, že svobodní zednáři jsou konspirace? Obzvláště v tomto případě, kdy se jednalo o přítomnost italské lóže P2, která je opravdu jednou z nejstarších a nejmocnějších a svým způsobem ještě pořád součástí Benátské republiky. Obchodního a finančního centra, které bylo pak přeneseno do Londýna (8. – 9. století). P2 zůstala na území Itálie a pokračuje tam od té doby ve své činnosti. Jistě, jsou i starší a mocnější lóže, ale proč to nazýváte konspirací, když to jsou také fakta?

     

     

     

    • Tino napsal:

     Celi príbeh o pohorí Bucegi je len román dobrého pisalka a zlepenec pseudo ludi v tej knihe jedine čo ta kniha mala dosiahnuť je dobre rozbehnúť turizmus v danej oblasti čo sa jej aj podarilo čo som videl videa tak od tej doby 2003 sa okolí Bucegi zbiehajú turisti zrejme autor z tým dobre počítal a aj o to mu šlo prilákať lúdi aby sa rozbehol dobrý biznis do danej oblasti a vie sa že dobrý príbeh vie priviesť ludi na dane miesta to sa deje aj inde vo svete .Vy si myslíte že ten údajní vchod do údajnej saly by sa dal tak dlhodobo utajiť ved tam chodí spustu ludi krížom krážom už dávno by sa tam motali novinári a hordy lúdi a do teraz sa tak nestalo že by ten vchod našli a už prešlo dobrých 13 rokov od knižného pseudo objavu .Prečo je to tak lebo nič z to ho nie je pravda lebo sa jedna o pseudo román .No i lúdia rady chcú nie čo mu veriť viera je milá vec ale vedie človeka mimo realitu a v tom to prípade Bucegi je to žiaľ tak čím viac som o tom to prípade hladal veci tým viac sa ma zmohla skepsa že to nie je tak ako ta kniha píše objekt sa mal nachádzať v jednej hore ktorá je dobre známa a teda miesto by sa dalo len taško utajiť .

    • Tino napsal:

     Vaša námietka že kniha nebola preložená do iných jazykov tie š nie obstojí lebo viete si predstaviť kolko stojí samotný preklad takej knihy jedna sa o desiatky tisíc eur ktoré daný pseudo autor nie mal preto ten Rumun celú knihu písal len vo svojom jazyku to dá predsa logicky zmysel ten človek mal iste vztach pohorí Bucegi a vedel že sú tam turistické centra a vedel aj to že im to tam nejde tak napísal ten to pseudo román aby tu oblasť podporil a oživil čo sa mu dobrým spôsobom aj podarilo to je cele .

     • jablon napsal:

      Tino,  v žádném případě netvrdím, že nemůžete mít pravdu, zrovna tak  to ale může i být i jnak. Já vidím určité věci, Vy jiné, a tak to má být. Než jsem se odhodlala k překladu, trvalo mi to zhruba 2 roky. Při prvním přečtení mi okamžitě naskočilo „to nemůže být pravda“ a vynořil se skepticismus, a že jsme dost nedůvěřivé národy jak Slováci, tak i Češi, to jsme. Všechno je to o tom zkusit něco připustit, jenom zkusit připustit, že by to tak mohlo být. Hodně lidí se rádo dívá ma Hvězné války, Hvězdnou bránu a jiné…

      Omlouvám se adminovi i čtenářům, že jsme tady „zapustili“ vlákno, které patří někam jinam. Pokud natrefím na něco k tématu Bucegi, nebo budeme chtít pokračovat v diskuzi, navrhuji uchýlit se do debaty u posledního dílu pohoří .

 • Tino napsal:

  Udržať telesne pozostatky dlhšie ako 800 milionov rokov by bol hodne veľký problém no i nie je iste čo je fakt na tom to článku pravda zrejme sa jedna o zlé datovanie možného nalezú alebo sa jedna len o podvod nič viac nič menej .I ked sa objavili artefakty ktoré sú hodne staré ako nalez kladiva a čakanu ktoré sa našli v dole to je ale iné ako tvrdenie v tom to článku že sa mala nájsť telesná schránka v takom stave .Iste odpovede sa nie dočká nik  .Prvá zmienka o prílete Lyrans kolonistov siaha do obdobia 22 000 000 rokov BC .ked z oblastí Lýry prileteli na Zem ty to lúdia ktorý svojím zjavom plnej miere sú toto žni z dnešným človekom .Ich misia tu nie bola úspešná a skončila skoro veľká časť členov na koniec umrela a nik sa späť nie vrátil .

  • Narcis napsal:

   jj, možná by se dalo ještě uvažovat o statisících, za předpokladu že lidé se dožívali kolem tisíce let, pak už by to byly jiné počty. Ostatně biblické spisy zmiňují vysoký věk prvních lidí – a vlastně i jejich větší zdraví a odolnost. Až pak zásahem shůry mělo dojít k oslabení člověka a postupné degeneraci. Můj názor je že naše DNA má na mnohem víc, jen ji někdo zčásti zablokoval abychom se více přiblížili zvířeně…

   • Tino napsal:

    Tvoja do mienka je správna áno ako som sa tu zmienil o utečencoch z oblasti Síria tak ty to lúdia čiernej a žltej pleti boli stvorený vládcami Síria aby im slúžili jednalo sa o geneticky zmanipulované narodí ktoré mali chrániť tých to vládcov pred útokmi vonkajších agresorov no i z určitých obáv boli ty to lúdia plodení z DNA ktorá mala sebe istý degeneračný kod ktorý mal slúžiť na to aby ty to lúdia starli skoro a mreli skoro priemerne sa dožívali len cca 100 rokov života aby sa nie mohli zoprieť moci vládcov Síria čo sa aj pozde udialo pred 30 000 BC .čo viedlo k úteku tých to geneticky zmanipulovaných národov a malej frakcii vládcov ktorý im ešte ostali pozitívne naklonení k ceste do vesmíru a ceste ludi čiernej pleti smerom k sol systému a k planéte  Zem kde sa usadili .Nie trvalo a ni cca 2000 rokov a na Zemi časom nie ostal a ni jeden človek ktorý by nie bol tak to DNA poznačený ked že sa ten to údel dedí z generácie na generáciu a to aj prirodzene pozemsky existujúce humanoidi ktoré to tie š zasiahlo tak že dnes už na Zemi nie je a ni jeden človek ktorý by nie bol tou to genetickou degeneráciou postihnutí preto tu na Zemi lúdia žijú tak krátko priemere cca 100 rokov a sú tak barbarský a vedia sa rýchle rozhorieť hnevu a k boji lebo to máju vo svojom genome zdedene po tých čo prišli pred 30 000 rokmi BC p.n.l na Zem  z oblastí  Síria len spätnou genetickou manipuláciu sa na koniec podari prelomiť to to zlo v budúcnosti ked že veda oblastí genetiky napreduje v pred a tak sa bude dať prelomiť ten to dlh z dávnej minulosti a lúdia budu môcť sa do žiť viac ako 350 a až jedno 1000 rokov iste to potrvá hodne rokov a aj stovky ale na koniec sa to podari a tým sa minulosť uzavrie na dobro .Co sa tika ludi žltej pleti a to Cini a Japoncov tý sa na Zem dostali pred 23 988 rokmi BC p.n.l a osídlili dnešné oblastí Ciny a Japonska ich pôvod je rovnakí z oblastí Síria máju spoločný pôvod ako psanci a utečenci .

 • Narcis napsal:

  ó ano, může to trochu evokovat „Sněhurku“ jak píše pisatel nademnou :-)

  Ale na ty údajné stamiliony let stáří nevěřím, ikdyž bude určitě hodně starý – ikdyby to bylo „pouhých“ 80tisíc, tak by to byla fantastická věc. Třeba bude vážně něco na starých mytologiích o žití elfů a lidí kteří byli podstatně delší životnosti než dnešní člověk…

 • Standa Standa napsal:

  Mimochodem: Přinejmenším první obrázekdívky  je z americké pohádky o Sněhurce, natočené v roce 1987.

  Vizte https://www.youtube.com/watch?v=qdukTr2CDVo

Napsat komentář