«« »»

To je určitě váza

V Egyptském muzeu v Káhiře v prvním patře najdete zvláštní objekt, který nezapadá do kontextu ostatních exponátů.

Je to kruhový objekt, o kterém egyptologové tvrdí, že je to váza a to i přesto, že už na první pohled to má s vázou pramálo společného. Objekt pochází údajně z krobky staré více jak 3100 let před naším letopočtem.

Dr. Abd’El Hakim Awayan (alias Hakim) byl mužem, který držel moudrost svých dávných předků. Narodil se a žil v blízkosti náhorní plošiny Gíza, která mu sloužila jako dětské hřiště. Byl „Khemitian“, muž z rodu Khem (Egypt). Bohužel v roce 2008 zemřel. Jeho dcera, Sharzad Aywan, se ujala práce svého otce s jeho laskavým požehnáním.

Hakim nám řekl, že tohle určitě není váza. Řekl, že tento disk byl součást stroje. Stroje, který snižoval vliv gravitace. Tento stroj umožňoval věcem levitovat (plout) a sloužil ke stavbě pyramid. Produkoval antigravitaci za pomocí zvuků, vybrací a zrcadel.

V tomto videu to Hakim vysvětluje osobně (anglicky):

Zdroj: Pyramids & More – Secrets, Myths and Facts

 

 

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 00263 a SS: 100.

Napsat komentář