Top 10 nejbizarnějších věcí, které lze koupit na internetu

4833x 11. 01. 2017 1 čtenář
  1. Pytle na mrtvoly

Pocházejí přímo z úřadu koronera v Los Angeles. Nemusíte však do nich ukládat pouze těla, skvěle poslouží také pro uskladnění starého oblečení.

  1. Úmrtní listy obětí takzvané rodiny vrahů Charlese Mansona

Jedná se o kompletní sadu úmrtních listů obětí, které Manson a jeho poskoci zavraždili. Najdeme zde tak jména jako je Sharon Tate, Abigail Folger, Voyteck Frykowski, Steve Parent a Jay Sebring.

  1. Pohřební Cadillac 73

Za tímto kouskem se bude jistě každý otáčet. Bonusem je kompatibilní iPod stereo a možnost si vzadu pohodlně zdřímnout.

  1. Mrtvoly

Každá je ručně vyráběna a dlouho vydrží. Jsou propracované do nejmenších detailů. Mají dokonce umělé klouby, takže můžete s každou částí těla přirozeně pohybovat. Každý nebožtík je z latexu, což zaručuje naprostou autenticitu, jako u skutečného těla.

  1. Sajdkára ve tvaru rakve

Cestování nebylo nikdy pohodlnější!

  1. Sada na balzamování

Citace ze stránek výrobce: „Nabízíme jedinečnou možnost zakoupení balzamovacího balíčku. Sada obsahuje plastové oční kalíšky, chirurgickou nit a jehlu pro sešití úst, trokar a visačku se jménem. Prosíme kupující, aby balzamování neprováděli doma.“

  1. Videa s pitvou

Chcete se naučit pitvat, ale nemáte na školné? Tak toto je příležitost přesně pro vás! Tato naučná videa jsou perfektním dárkem pro amatérské patology.

  1. Drákulova rakev

Tomu se říká být pohřben ve velkém stylu. Má krásnou šarlatovou barvu, ale lze ji vyrobit i v jiných odstínech. Mohou ji však využívat i živí, třeba pro odpolední zdřímnutí.

  1. Lidská lebka

Skutečná lidská lebka. Každý by měl mít jednu. Jenom si nejprve zjistěte, zda se mohou do vaší země dovážet části lidského těla.

  1. Rozpitvané panenky

Vhodné pro děti, které se vzhlížejí v morbiditě. Panenky jsou ručně vyráběné a lze je koupit pouze na aukci, takže nezapomeňte včas přihodit!

Podobné články

Napsat komentář