«« »»

TR-3B: Patent na technologii mimozemšťanů?

Jste-li jedním ze stovek, ne-li tisíce lidí, kteří v posledních dvou desetiletích uviděli UFO trojúhelníkového tvaru, nyní možná uvidíte jeho reálnou podobu v technických výkresech. Odkud pocházejí tyto diagramy? Původní patent US 20060145019 A1 pro trojúhelníkovou vesmírnou loď známou v exopolitice pod zkratkou TR-3B!

Vesmírná loď, která má trojúhelníkový trup s vertikálními elektrostatickými náboji vytvářejícími v každém z jeho rohů vodorovné elektrické pole rovnoběžné se stranami trupu. Toto pole, působící s vlnou vyzařovanou anténami na straně trupu, vytváří sílu tím, že kombinuje zdvih a pohon. Patent, podaný 20. prosince 2004 vynálezcem Johnem St. Clairem, je matematicky dosti rychlý, ale kresby a abstrakt jasně ukazují, že se jedná o zcela novou kosmickou loď s futuristickým pohonným systémem.

Vynález se vztahuje k pohonnému systému kosmické lodi, využívající otáčivý osmiúhelník elektricky nabitého plochého panelu, pro vytvoření elektrického dvojpólového momentu, který vytváří zvedání trupu. Na vnitřní straně každého panelu jsou elektrostaticky nabité tyče, které vytvářejí rovinné elektrické pole, které vystupuje z otvorů panelu, čímž vzniká potencionální elipsoidní bublina na vnější straně trupu. Rotující trup vytváří magnetický moment, který společně s gradientem magnetického pole, vyvinutým rotujícím elektrickým polem elektrostaticky nabitých panelů vyvolává uvedenou sílu zvedání. Potencionální energetické pole je zvýšeno použitím dvojitého opláštění materiálu trupu s různými rozsahy povolených vlastností.

Tato kombinace polí vytváří prostorové zakřivení podle Einsteinovy teorie relativity a není divu, že ji armáda udržuje tak dobře schovanou… Zdá se být divné, že patent se náhle objevuje na veřejnosti bez všech dalších vytáček. Existence T3-RB ještě do nedávna patřila spíše do kruhů neautorizovaných zvěstí od anonymních informátorů bez bližších důkazů. Na internetu můžeme nalézt fotografie, které působí dojmem, že létající stroj byl již dávno zkonstruován. A co je na celé aféře s patentem nejzajímavější – podle zmíněných informátorů mělo T3-RB (nebo něco jemu velmi podobného) existovat už někdy v 60./70. letech minulého století.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory a překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 15635 a SS: 100.

One Response to TR-3B: Patent na technologii mimozemšťanů?

  1. Standa Standa napsal:

    Pokud chcete více vynálezů tohoto pána, zkuste dát do google

    ininventor:“John St. Clair“

    Konkrétně tenhle vynález je dostupný na adrese http://www.google.com/patents/US20060145019

Napsat komentář