Trailer k filmu SIRIUS

9864x 28. 03. 2013 1 čtenář
Aktualizováno: 07.11.2015, 15:37

Přináším vám volný překlad komentáře k traileru na film SIRIUS.

Existence UFO (mimozemských civilizací) je známa po tisíciletí a skrytá po posledních pár století.

Problém není v tom prokázat, že ET existuje, ale to že začněte zkoumat jejich pohonné systémy, díky kterým se k nám dostali.

To co vědci musejí udělat je podívat na skutečná data – důkazy, které již existují, aby si naplno uvědomili: „Oh můj Bože, ET jsou skuteční!“ a díky tomu se přes to přenesli a přijali to s plnou vážností.

Existuje mnoho vědců po celém světě, kteří po mnoho desetiletí experimentovali s alternativními zdroji energie (zdroje volné energie / energie nulového bodu), které nevytvářejí znečištění jako fosilní paliva. Výsledky jejich práce byly však vždy drženy v tajnosti, protože tu byl a stále je velmi silný tlak ropného a plynného průmyslu, který má centralizovanou kontrolu nad zdroji energie. Lidé, kteří stojí za těmito společnostmi, ovládají tento svět a vedou jej ve své ješitnosti a povýšenosti do záhuby.

Vlády celého světa v dané věci nic nedělají, proto jsme se rozhodli zformovat vlastní hnutí lidí odspoda. Oslovili jsme velkou masu lidí, kteří nám pomohli financovat fenomenální dokumentární filmový projekt Sírius v soudobé historii.

Pracujeme na zařízení, které by mělo eliminovat zemskou gravitaci. Zařízení, které bude vytvářet vlastní antigravitační pole. Pro daný problém existuje mnoho cest, jak zkonvertovat energii nulového bodu na efektivně užitelnou energii. Je třeba jen testovat a zkoušet to, s čím již experimentovali naši předkové jako například Nikola Tesla.

Tohle tělo (možná mimozemské) jsme našli v poušti. Máme ty nejlepší vědce, kteří testují DNA této bytosti. Máme k dispozici tu nejlepší techniku.

Máme po celém světě více 1150 týmů, které praktikují protokol CE5. Tento protokol umožňuje navázat spojení s mimozemskými civilizacemi.

Mohu vám dosvědčit, že to co se tu děje (komunikace s ET) je opravdu skutečné – viděla jsem to!

Celé je to – to nejdůležitější, co se právě na této planetě odehrává. Je třeba o tom začít mluvit.

Steven Greer: „Když do toho půjdeme společně, můžeme změnit svět ne v řádech desítek let, ale v řádech měsíců! Tohle je důležitý úkol pro lidstvo.“.

Premiéra filmu Sírius bude 22.4.2013 v Los Angeles. Od téhož data bude film dostupný online a v některých kinech.

Další trailer k filmu s CZ titulkami:

 

Podobné články

Napsat komentář