«« »»

Turecká univerzita vypsala přednášky o mimozemšťanech. Pojďme je následovat!

Nauka o fenoménu UFO, mimozemských létajících strojích a exopolitice se budou přednášet jako formální kurzy. Erhan Kolbaşı to odůvodňuje tím, že brzy můžeme očekávat kontakt s mimozemskými bytostmi.

V rámci osvěty jedné turecké university byl vypsán místními profesory kurz zabývající se tréninkovým programem zabývajícím se právě tématy exopolitiky a to na formální akademické úrovni. O kurz mají velký zájem místní vysokoškolští studenti, stejně tak i starší studenti nad 60 let v rámci univerzity třetího větu. Výzkumná skupina Sirius UFO Space Science Research Center vedená prezidentem Hakanem Akdoganem a samozřejmě viceprezidentem ufologie Erhan Kolbaşım tímto způsobem představuje fenomén UFO jako vědeckou záležitost, téma dávné historie a to jak doma tak ve světě. Týká se nás napříč existencí lidstva. Jsou tu tisíce svědectví o pozorování a přímých kontaktech nebo tzv. únosech. Smyslem je v rámci exopolitiky aplikovat metodologii, která napomůže lépe pochopit tyto informace, připravit se na společenské, historické a sociální důsledky takového kontaktu a připravit základy galaktické diplomacie.

Erhan Kolbaşı je respektovaným autorem mnoha vědeckých prací a to i navzdory přítomnosti mnoha vědců, kteří jsou v opozici, anebo kteří neustáli hraniční výzkum. Je to tedy velmi důležité téma, které se poprvé otevírá na akademické půdě a v rámci oficiálních učebních osnov. Jistě lze mluvit o historickém mezníku nejen pro Turecko ale též pro celý svět.

Oficiální mimozemské vztahy s vesmírnými civilizacemi budou mít dopady do rozsáhlých myšlenkových konceptů celého moderního lidstva. Zejména pak v oblastech vědy, ekonomiky, mezilidských (mezi-planetárních) vztahů a náboženství. Ve všech oblastech bude nutné nastavit nová myšlenková paradigmata, která (doufejme) povedou ke zlepšení zejména na úrovni naší planety.

Mnoho historických dokumentů, že jsme byli již v dávné minulosti jinými civilizacemi navštíveni. Soudobý fenomén je velmi intenzivně sledován na úrovni světových vlád (zejména tajných vládních agentur) již od počátku 20. století. Velký boom přišel jistě s incidentem v Roswellu (na počátku 07.1947).

Jednou z klíčových osob, které pomáhali převést mimozemské technologie do pozemského vývoje a výroby, byl Philip Corso. Podrobně se tomu věnuje ve své knížce Den po Roswellu.
Na základe reverzního inženýrství byly ze sestřelených (výjimečně havarovaných) mimozemských lidí získány podněty pro nové technologie a technologické postupy, skrze které jsme získali: noční vidění, tištěné spoje (veškerá výpočetní technika), mikroelektroniku (mikročipy), nanotechnologie, LCD obrazovky, vidění skrz fyzické předměty, nové materiály jako kevlar pro neprůstřelné vesty, optická vlákna.

Všechno kolem mimozemšťanů bylo zejména ve Spojených státech utajováno (a stále je). Má to vyšší stupeň utajení než jaderné zbraně nebo nejnovější vojenská technika. V pozadí celého utajování (i za cenu zabíjení prezidentů) je skupina známá jako Majestic 12.

EK uvedl: „Veškeré informace ohledně ET byly drženy z dosahu veřejnosti a to pod rouškou národních zájmů a bezpečnosti státu. Toto utajování trvá více jak 70 let a to i navzdory skutečnosti, že existují tisíce důvěryhodných svědků. Příkladem může být třeba Kanadský bývalý ministr obrany Paul Hellyer. Ten několikrát osobně dosvědčil své oprávněné stanovisko, a předlužil i pádné prokazatelné argumenty, že fenomén ET je naprosto skutečný a je třeba jej brát vážně!

Byly objevena korespondence a odtajněné dokumenty z řad bývalých zaměstnanců na pozici státních úředníků, armádních a civilních pilotů, dispečerů letové kontroly, radarových operátorů, … Ti všichni jsou ochotní vypovídat.“.

Erhan Kolbaşı prohlásil, že jsme procesu příprav na blížící se událost, která může nastat ve velmi krátké době v řádu 10-15 let (Některé zdroje uvádějí rok 2025±3). Doslova uvedl, že: „Věříme, že navážeme oficiální kontakty s představiteli mimozemské civilizace v blízké budoucnosti. Jsme přesvědčeni, že je třeba se připravit na jasný a masivní konktakt. A v tomto smylsu je třeba, aby se každý duševně i psychicky připravit na nadcházející změny. Vědecké, technické, filosofické, politické, sociální – v jistém smyslu věci, prožíváme obrovskou renezanci.

Pokud dojde k otevřenému fyzickému kontaktu, změní to náš pohled na život každého z nás, náš pohled na fungování vesmíru – všechno se změní. Z toho důvodu chceme začít učit tyto lekce.“


SU: Něco takového je jistě hodno následování i na akademické půdě v České republice.

Měli byste zájem o placený webinář nebo fyzické školení v Praze (cena odhadem 3-4t Kč za 5-8 lekcí), který by odborně a věcně pokrýval výše popsanou problematiku? Pokud ano, zaregistrujte se do níže uvedeného seznamu. Při dostatečném zájmu (alespoň 7 zájemců), tento seminář pro vás připravíme v roce 2018!

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů pro účel zaslání nabídky (placených) kurzů, seminářů a školení, jejichž součástí bude téma "Exopolitika". Jsem si vědom(a) toho, že svůj zájem mohu kdykoliv odvolat odhlášením se z odběru zpráv.

Tímto článkem současně zveme lidi z akademických kruhů k veřejné diskusi a vytvoření obdobných možností v universitním prostředí. Jak je již výše uvedeno exopolitika zahrnuje široké spektrum stávajících vědních oblastí: analýza dat, historie, sociologie, teologie, matematiky, fyziky, chemie, lingvistiky, politiky jak v rámci planety Země, tak v meziplanetárním kontextu.

Pokud máte možnost v této věci být spojovacím článkem, doporučit kontakt na někoho anebo osobně jste ochotni tuto věc aktivně podpořit, prosím kontaktujte naši redakci!

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory a překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 16323 a SS: 100.

Napsat komentář