«« »»

TV Sueneé & Svobodný vysílač (1. setkání): Úvodní setkání

Ve spolupráci se Svobodným vysílačem vám přinášíme první setkání na internetových radiových vlnách. Naše vysílání současně zaznamenáváme s obrazem. Můžete tak nejen slyšet, ale i vidět věci, o kterých jsme si povídali.

* Projekt Sueneé Universe
* Mimozemšťané – exopolitika – historie – spiritualita
* Mumie mimozemšťanů z Nazca
* Nikola Tesla
* Zatajované informace a ztráta paměti lidstva
* Zapomenutá historie
* Falešné přistání na Měsíci
* Mumie z Nazca

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 15486 a SS: 100.

7 Responses to TV Sueneé & Svobodný vysílač (1. setkání): Úvodní setkání

 1. Standa Standa napsal:

  Zastavím se jen u několika drovností k Apollu v tom videu:

  1. obrázek z Google Moon není fotka stop, ale reprimnt mapky, nakreslené v 70. letech do fotky místa přistání, jako doprovod zprávu o Apollu. Fotka stop je třeba zde:https://www.nasa.gov/sites/default/files/images/628457main1_Apollo_11-670.jpg

  2. Výkon počítače v přistávacích modulech měl rozhodně vyšší výkon než běžné jednoduché kalkulačky. Z techniky, používané v současnosti, by se mu asi výkonem i možností čidel nejvíce podobala platforma Arduino – která se běžně používá pro stavbu malých autonomních robotů.Rozdíl je ve váze – počítač, který tenkrát „hmotnil“ desitky kilogramů, je dnes integrován v gramové součástce.

  Kdo pamatuje první programovatelné kalkulačky ze 70. let, tak ví, že ač měly o řádově nižší výkon než počítače v Apollu, tak přistání na Měsíci se na nich dalo simulovat.

   

Napsat komentář